dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Vilnius, 2022-05-06

Grupės M18, M40

Trasa 1 d. 3.2 km 18 KP, 2 d. 8.8 km 19 KP, 3 d. 6.6 km 17 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga  Persekiojimas / Bendras startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga Persekiojimas / Bendras startas
1M40Rimkus Mantas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 1:52:50 14:07 (  2) 53:54 (  2) 44:49 (  1)
2M40Kuzminskis Tomas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 1:53:20 14:23 (  5) 53:51 (  1) 45:06 (  2)
3M18Murėnas Kasparas
LTU
LTU
SM Gaja, Medeina OK, Kaunas 1:58:47 12:49 (  1) 58:40 (  4) 47:18 (  3)
4M40Stulgys Mindaugas
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 2:03:52 16:08 (14) 55:57 (  3) 51:47 (  8)
5M18Klevinskas Justas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 2:07:10 14:17 (  4) 1:01:45 (  5) 51:08 (  7)
6M40Kireilis Tadas
LTU
LTU
Takas OK, Vilnius 2:09:24 15:03 (  7) 1:03:19 (  7) 51:02 (  6)
7M40Arlauskas Rimvydas
LTU
LTU
Šilas OK, Prienai 2:09:32 16:44 (18) 1:02:16 (  6) 50:32 (  5)
8M18Balabanov Gleb
POL
POL
KOS BnO Szczecin, Szczecin 2:11:54 14:53 (  6) 1:07:59 (10) 49:02 (  4)
9M18Karašauskas Jokūbas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 2:12:25 16:12 (15) 1:03:26 (  8) 52:47 (  9)
10M40Paukštė Mindaugas
LTU
LTU
Lėvuo OK, Vilnius 2:20:57 15:10 (  9) 1:06:39 (  9) 59:08 (13)
11M18Venckus Domas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:21:36 15:21 (11) 1:10:01 (13) 56:14 (12)
12M18Gineika Julius
LTU
LTU
SM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:23:41 15:03 (  7) 1:13:59 (16) 54:39 (10)
13M18Valatkevičius Rytis
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 2:23:53 15:20 (10) 1:13:36 (15) 54:57 (11)
14M40Jadenkus Evaldas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 2:31:52 17:40 (23) 1:10:58 (14) 1:03:14 (15)
15M40Petrevičius Aras
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 2:35:46 17:32 (22) 1:16:37 (17) 1:01:37 (14)
16M18Skunda Kristupas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:50:48 17:01 (20) 1:22:04 (18) 1:11:43 (20)
17M40Purvys Virginijus
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 2:52:35 16:53 (19) 1:22:34 (19) 1:13:08 (21)
18M18Pileckas Justas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:53:00 17:08 (21) 1:28:10 (20) 1:07:42 (17)
19M40Laukaitis Andrius
LTU
LTU
Medeina OK, Vilnius 1:25:49 16:18 (16) dns 1:09:31 (18)
20M18Sungaila Kajus
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 1:27:53 16:34 (17) dsq 1:11:19 (19)
21M18Gružinskas Paulius
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:47:31 19:44 (26) dns 1:27:47 (22)
22M18Rutkauskas Pijus
LTU
LTU
Dainava OK, Alytaus SRC, Alytus 1:51:45 19:18 (24) 1:32:27 (21) dns
23M40Misius Gediminas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 2:15:33 dns 1:08:20 (11) 1:07:13 (16)
24M18Rimkus Tautvydas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 14:13 14:13 (  3) dns dns
25M40Murėnas Aurimas
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 16:02 16:02 (12) dns dns
26M18Šidlauskas Domas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 16:07 16:07 (13) dns dns
27M40Barzdžius Vytautas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 19:34 19:34 (25) dns dns
28M18Zemeckas Vytautas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 20:11 20:11 (27) dns dns
29M40Krupavičius Ignas
LTU
LTU
  20:36 20:36 (28) dnf dns
30M18Pėtničia Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 20:48 20:48 (29) dns dns
31M18Petkus Matas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 21:52 21:52 (30) dsq dns
32M18Montvilovas Ignas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 23:10 23:10 (31) dns dns
33M40Gaupšas Mantas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 26:59 26:59 (32) dns dns
34M40Jasiūnas Andrius
LTU
LTU
Šilas OK, Vilnius 1:09:15 dns 1:09:15 (12) dns