dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje → Rezultatai

LTU
LTU, Vilnius, 2022-05-06

Grupės MS, W18

Trasa 1 d. 2.6 km 19 KP, 2 d. 6.9 km 17 KP, 3 d. 5.2 km 13 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga  Persekiojimas / Bendras startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga Persekiojimas / Bendras startas
1W18Ziaziulytė Goda
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:49:04 12:22 (  2) 52:58 (  1) 43:44 (  3)
2W18Davidavičiūtė Neda
LTU
LTU
SM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:53:58 13:54 (  4) 56:41 (  2) 43:23 (  2)
3W18Staišiūnaitė Emilija
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 1:54:19 14:43 (  9) 56:59 (  3) 42:37 (  1)
4W18Dovidavičiūtė Luka
LTU
LTU
SM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:07:41 14:12 (  6) 1:02:21 (  5) 51:08 (10)
5W18Činčikaitė Miglė
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 2:07:54 13:13 (  3) 1:06:02 (  8) 48:39 (  5)
6MSRadzivonas Benas
LTU
LTU
SM Gaja, Šilas OK, Kaunas 2:09:45 12:07 (  1) 1:06:53 (  9) 50:45 (  8)
7MSŠinkūnas Rimvydas
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 2:09:59 16:12 (20) 1:03:51 (  6) 49:56 (  7)
8W18Masiliūnaitė Martyna
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:10:17 14:57 (10) 1:04:19 (  7) 51:01 (  9)
9W18Deveikytė Benedikta
LTU
LTU
SM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:22:30 16:03 (17) 1:09:43 (10) 56:44 (14)
10W18Zasčiurinskaitė Elada
LTU
LTU
Medeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:22:33 14:32 (  7) 1:14:20 (11) 53:41 (12)
11W18Skundaitė Augustė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:23:04 15:21 (14) 1:17:59 (13) 49:44 (  6)
12MSMomkus Dovydas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 2:29:05 15:31 (15) 1:21:37 (18) 51:57 (11)
13W18Drazdauskaitė Brigita
LTU
LTU
Lėvuo OK, Vilnius 2:30:46 14:34 (  8) 1:21:29 (17) 54:43 (13)
14W18Džiaugytė Greta
LTU
LTU
SM Gaja, Medeina OK, Kaunas 2:36:25 18:31 (26) 1:20:58 (16) 56:56 (15)
15W18Gapšytė Gintarė
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:42:48 17:39 (23) 1:25:56 (19) 59:13 (16)
16W18Mazuraitytė Greta
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:44:13 16:04 (18) 1:20:55 (15) 1:07:14 (21)
17MSLažaunikas Rytis
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 2:48:13 16:16 (21) 1:30:02 (22) 1:01:55 (17)
18W18Gaižiūnaitė Toma
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Panevėžys 2:51:48 15:43 (16) 1:29:29 (21) 1:06:36 (20)
19W18Milašauskaitė Morta
LTU
LTU
Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 2:54:25 17:48 (24) 1:30:18 (23) 1:06:19 (19)
20MSJakštys Tomas
LTU
LTU
Karšuva OK, Jurbarkas 2:55:21 16:06 (19) 1:30:57 (24) 1:08:18 (22)
21W18Sapižovaitė Skaiva
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:57:40 18:03 (25) 1:27:36 (20) 1:12:01 (23)
22W18Goftaitė Emilija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 3:04:13 15:06 (11) 1:31:37 (25) 1:17:30 (24)
23MSStonys Daugirdas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 1:03:09 15:18 (12) dsq 47:51 (  4)
24MSBalabanov Peter
POL
POL
KOS BnO Szczecin, Szczecin 1:14:48 13:58 (  5) 1:00:50 (  4) dns
25W18Leonaitė Austėja
LTU
LTU
Dainava OK, Alytaus SRC, Alytus 1:33:49 16:22 (22) 1:17:27 (12) dns
26W18Norkutė Ugnė
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 2:22:51 dsq 1:18:46 (14) 1:04:05 (18)
27MSLukianskas Valdas
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 2:58:16 dsq 1:38:27 (26) 1:19:49 (25)
28W18Kevėnaitė Agilė
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 15:18 15:18 (12) dns dns
29W18Žemaitytė Emilija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 19:32 19:32 (27) dns dns
30W18Gabreliūnaitė Ugnė
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 19:44 19:44 (28) dsq dns
31W18Bacevičiūtė Medeina
LTU
LTU
    dsq dns dns