dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Vilnius, 2022-05-06

Grupės W16, W45, W50, WS

Trasa 1 d. 2.5 km 16 KP, 2 d. 5.4 km 13 KP, 3 d. 4.2 km 11 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga  Persekiojimas / Bendras startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga Persekiojimas / Bendras startas
1WSNakvosė Nadežda
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 1:36:07 13:18 (  5) 42:46 (  1) 40:03 (  3)
2WSŽigilėjienė Milda
LTU
LTU
Šilas OK, Vilnius 1:40:45 13:42 (  6) 49:13 (  6) 37:50 (  2)
3W50Ambrazienė Ainė
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 1:41:16 14:03 (  7) 45:38 (  2) 41:35 (  5)
4WSMilė Monika
LTU
LTU
Karšuva OK, Jurbarkas 1:41:37 13:10 (  4) 47:00 (  3) 41:27 (  4)
5W16Hurskaya Hanna
POL
POL
KOS BnO Szczecin, Szczecin 1:42:47 12:52 (  3) 48:01 (  5) 41:54 (  6)
6W16Balčiūnaitė Barbora
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:44:58 12:45 (  2) 49:42 (  7) 42:31 (  7)
7W16Stankevičiūtė Gabija
LTU
LTU
SM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:48:08 12:42 (  1) 51:46 (  8) 43:40 (  8)
8W50Bartkevičienė Aušra
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 1:51:07 14:33 (  8) 52:09 (  9) 44:25 (  9)
9W45Karčiauskaitė Dovilė
LTU
LTU
Vilnius 2:24:50 19:02 (20) 1:06:12 (10) 59:36 (13)
10W45Luurila Mervi
FIN
FIN
Rasti-Jyry, Kirkkonummi 2:24:53 16:01 (11) 1:13:03 (12) 55:49 (12)
11W16Jasūdaitė Karina
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:31:03 17:11 (14) 1:18:40 (15) 55:12 (11)
12W16Abukaitytė Brigita
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:39:13 19:08 (21) 1:15:45 (13) 1:04:20 (14)
13W16Danilaitė Ieva
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 2:49:06 22:52 (24) 1:10:28 (11) 1:15:46 (20)
14W50Jakulytė Dalia
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 2:58:00 17:58 (17) 1:33:04 (19) 1:06:58 (16)
15W50Avinaitė Vita
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 2:59:54 27:45 (28) 1:27:15 (16) 1:04:54 (15)
16WSShefer Mariia
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 3:10:12 17:13 (16) 1:45:17 (22) 1:07:42 (17)
17W50Širvinskaitė Lidija
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 3:15:56 26:12 (27) 1:31:41 (18) 1:18:03 (21)
18W45Ažusienienė Sigita
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 3:18:04 20:52 (23) 1:37:11 (20) 1:20:01 (22)
19W16Matulionytė Erika
LTU
LTU
SM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:08:05 15:08 (10) dns 52:57 (10)
20W16Dienytė Margarita
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:23:14 dsq 47:47 (  4) 35:27 (  1)
21W16Remendaitė Ema
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:28:15 17:12 (15) dns 1:11:03 (18)
22W16Žiupkaitė Viltė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:30:06 17:00 (13) dsq 1:13:06 (19)
23W16Rimkutė Gabija
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 1:33:45 16:58 (12) 1:16:47 (14) dns
24W50Tupitsa Nina
FIN
FIN
Helsingin Suunnistajat, Kirkkonummi 2:13:22 22:55 (25) 1:50:27 (23) dsq
25W16Šimkutė Beatričė
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 15:07 15:07 (  9) dns dns
26W16Konsevičiūtė Saulė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 18:07 18:07 (18) dns dns
27W16Korolytė Emilė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 18:15 18:15 (19) dns dns
28W16Kvedarauskaitė Džiuga
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 20:00 20:00 (22) dns dns
29W16Šimkonytė Greta
LTU
LTU
SM Gaja, Medeina OK, Šlienava 24:26 24:26 (26) dns dns
30W50Bačkienė Rima
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 1:27:36 dsq 1:27:36 (17) dns
31W16Tamoševičiūtė Jogailė
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:38:38 dns 1:38:38 (21) dns
32W16Koženiauskaitė Emilija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq dns dns
32W45Drazdauskienė Jūratė
LTU
LTU
Lėvuo OK, Vilnius   dsq dns dns