dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Vilnius, 2022-05-06

Grupės M65, M70, W55, W60

Trasa 1 d. 2.1 km 13 KP, 2 d. 4.5 km 11 KP, 3 d. 4.0 km 11 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga  Persekiojimas / Bendras startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga Persekiojimas / Bendras startas
1M65Abramikas Kęstutis
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:33:24 12:30 (  1) 39:33 (  1) 41:21 (  2)
2M65Jovaišas Rimas
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 1:42:45 15:27 (10) 48:20 (  5) 38:58 (  1)
3M65Karnavičius Jurgis
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:43:01 12:33 (  2) 49:07 (  6) 41:21 (  2)
4M70Pocius Remigijus
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 1:43:48 13:12 (  3) 45:50 (  4) 44:46 (  9)
5M65Šalkauskas Algirdas
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Dembava 1:46:19 14:20 (  4) 50:00 (  8) 41:59 (  4)
6W55Dilė Nida
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:49:07 14:28 (  5) 49:12 (  7) 45:27 (10)
7M65Gavėnas Gintaras
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 1:50:04 14:52 (  6) 52:30 (12) 42:42 (  5)
8M65Kireilis Saulius
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 1:50:27 15:19 (  9) 50:30 (  9) 44:38 (  6)
9M70Ulevičius Henrikas
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 1:52:30 23:20 (26) 44:25 (  3) 44:45 (  8)
10W55Daukšienė Valerija
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:58:20 22:30 (24) 51:11 (10) 44:39 (  7)
11M70Šimanauskas Mindaugas
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 2:08:18 16:20 (12) 1:01:11 (18) 50:47 (12)
12M65Krasuckis Rimantas
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 2:10:41 18:24 (17) 58:54 (14) 53:23 (15)
13W55Davidenko Natalija
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 2:11:16 14:57 (  7) 59:54 (15) 56:25 (17)
14M65Glad Timo
FIN
FIN
Rasti-Jyry, Kirkkonummi 2:13:56 19:16 (19) 1:00:35 (17) 54:05 (16)
15M70Jurginis Andrius
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 2:18:53 16:37 (13) 1:09:15 (22) 53:01 (14)
16W60Servienė Rita
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 2:19:40 18:05 (16) 1:10:49 (23) 50:46 (11)
17M65Arasimavičius Vidimantas
LTU
LTU
Labirintas OK, Širvintos 2:20:29 20:34 (21) 1:00:07 (16) 59:48 (20)
18M70Eigėlis Rimantas
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 2:32:07 18:30 (18) 1:14:34 (26) 59:03 (18)
19W55Viburytė Asta
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 2:59:11 19:27 (20) 1:24:04 (27) 1:15:40 (24)
20M70Mackevičius Vigirdas
LTU
LTU
Rudamina OK, Juodšiliai 4:09:49 22:30 (24) 1:42:02 (29) 2:05:17 (26)
21W55Misiūnienė Irina
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 1:09:50 15:52 (11) 53:58 (13) dns
22W55Bikelienė Ema
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 1:24:04 17:09 (15) dns 1:06:55 (23)
23M65Naudžius Kęstutis
LTU
LTU
Andromedos ainiai, Vilnius 1:33:27 20:50 (23) 1:12:37 (24) dns
24M65Dūda Kostas
LTU
LTU
Rudamina OK, Rudamina 1:44:01 dsq 51:59 (11) 52:02 (13)
25W60Mikalauskienė Daiva
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:50:03 20:40 (22) 1:29:23 (28) dns
26M70Vuorinen Ossi
FIN
FIN
Hämeenlinnan Tarmo, Kirkkonummi 2:04:39 38:12 (29) dsq 1:26:27 (25)
27M65Baleišis Kęstutis
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 2:07:56 dsq 1:08:42 (21) 59:14 (19)
28M65Krasauskas Vytautas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 2:09:34 dsq 1:07:42 (20) 1:01:52 (21)
29M65Vasilevičius Juozas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 15:10 15:10 (  8) dns dns
30W55Sidaravičienė Aušra
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 17:08 17:08 (14) dns dns
31M70Kavaliauskas Saulius
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 23:52 23:52 (27) dns dns
32M70Paikkala Jarmo
FIN
FIN
Rasti-Jyry, Kirkkonummi 25:17 25:17 (28) dsq dsq
33M65Vilkelis Jonas
LTU
LTU
Lėvuo OK, Panevėžys 42:07 dns 42:07 (  2) dns
34M70Šimėnas Albertas
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 1:05:19 dns 1:05:19 (19) dns
35M65Bajoriūnas Gediminas
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:05:37 dns dsq 1:05:37 (22)
36M70Izokaitis Ričardas
LTU
LTU
Dainava OK, Kaunas 1:13:37 dns 1:13:37 (25) dns