dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Vilnius, 2022-05-06

Grupės W12

Trasa 1 d. 1.7 km 13 KP, 2 d. 2.4 km 5 KP, 3 d. 2.3 km 6 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga  Persekiojimas / Bendras startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga Persekiojimas / Bendras startas
1W12Zhuravleva Margarita
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 54:26 11:13 (  5) 24:01 (  1) 19:12 (  2)
2W12Sriubaitė Eva
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 57:00 9:58 (  1) 29:35 (  5) 17:27 (  1)
3W12Skirmantaitė Gabrielė
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 58:52 9:59 (  2) 28:01 (  2) 20:52 (  4)
4W12Jieznytė Smiltė
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 1:04:09 12:22 (12) 28:29 (  4) 23:18 (  6)
5W12Skirmantaitė Vakarė
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:04:10 14:23 (14) 30:10 (  6) 19:37 (  3)
6W12Jankauskaitė Martyna
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:07:08 10:18 (  4) 35:31 (12) 21:19 (  5)
7W12Jadevičiūtė Barbora
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:17:18 11:51 (  8) 37:02 (15) 28:25 (10)
8W12Piličiauskaitė Lingė Kamanė
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:17:55 12:07 (10) 34:19 (11) 31:29 (12)
9W12Stankauskaitė Rugilė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:25:29 11:33 (  7) 38:50 (16) 35:06 (15)
10W12Sazonova Žaneta
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:29:36 14:13 (13) 40:48 (17) 34:35 (14)
11W12Skirmantaitė Justė
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:31:37 12:08 (11) 35:40 (13) 43:49 (18)
12W12Taparauskaitė Justė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:52:03 14:33 (15) 1:00:05 (19) 37:25 (16)
13W12Midvikytė Sofija
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 33:42 10:14 (  3) dsq 23:28 (  7)
14W12Baniulytė Deimilė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 42:19 11:19 (  6) 31:00 (  9) dns
15W12Dyšaitė Dovė
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 47:44 15:07 (16) dns 32:37 (13)
16W12Dominauskaitė Urtė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 48:13 12:00 (  9) 36:13 (14) dns
17W12Strumskytė Liepa
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 50:13 19:57 (19) dsq 30:16 (11)
18W12Naruševičiūtė Anelė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 53:26 dns 28:07 (  3) 25:19 (  9)
19W12Šimaitė Armantė
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 55:22 dsq 30:11 (  7) 25:11 (  8)
20W12Liudžiūtė Ieva
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:11:19 dsq 30:24 (  8) 40:55 (17)
21W12Judickaitė Goda
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 1:13:31 21:57 (21) 51:34 (18) dns
22W12Astrauskaitė Ainė
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 1:36:23 dsq 32:10 (10) 1:04:13 (19)
23W12Molokanovaitė Luka
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 16:30 16:30 (17) dns dns
24W12Maštaitytė Laura
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 19:49 19:49 (18) dns dns
25W12Eimontaitė Greta
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 20:07 20:07 (20) dns dns
26W12Čiuplytė Gabija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 22:50 22:50 (22) dns dns
27W12Petrauskaitė Neda
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius   dns dns dsq
27W12Banėnaitė Rusnė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq dns dns
27W12Paplauskaitė Gytė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq dns dns