dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė → Rezultatai racesults.lt

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė

LTU
LTU, Šiauliai, 2022-06-12

Grupė MV18

Trasa 1, 4 etapai 2.6 km 18 KP; 2, 3 etapai 3.1 km 20 KP

Vieta,
Etapas
Komanda,
Pavardė, Vardas
ŠalisLaikas,
Etape
Po etapo
1 DSostinės SC, Vilnius
LTU
LTU
59:30
1Drazdauskaitė Brigita14:48 (  2)14:48 (  2)
2Valatkevičius Rytis15:13 (  3)30:01 (  2)
3Karašauskas Jokūbas16:34 (  4)46:35 (  4)
4Ziaziulytė Goda12:55 (  1)59:30 (  1)
2 DPanevėžio sporto centras, Panevėžys
LTU
LTU
1:00:00
1Gaižiūnaitė Toma15:25 (  4)15:25 (  4)
2Mackevičius Tadas14:56 (  1)30:21 (  3)
3Strolė Salvijus15:03 (  2)45:24 (  1)
4Činčikaitė Miglė14:36 (  2)1:00:00 (  2)
3 DSM Gaja, Kaunas
LTU
LTU
1:01:20
1Zasčiurinskaitė Elada15:24 (  3)15:24 (  3)
2Gineika Julius15:17 (  4)30:41 (  4)
3Venckus Domas15:33 (  3)46:14 (  3)
4Dovidavičiūtė Luka15:06 (  3)1:01:20 (  3)
4 Šiaulių JTC, Šiauliai
LTU
LTU
1:03:47
1Masiliūnaitė Martyna15:38 (  5)15:38 (  5)
2Sungaila Kajus16:11 (  7)31:49 (  5)
3Klevinskas Justas14:22 (  1)46:11 (  2)
4Mazuraitytė Greta17:36 (  5)1:03:47 (  4)
5 Ąžuolas OK, Vilnius
LTU
LTU
1:05:43
1Staišiūnaitė Emilija14:42 (  1)14:42 (  1)
2Rimkus Tautvydas15:03 (  2)29:45 (  1)
3Rutkauskas Domantas16:58 (  5)46:43 (  5)
4Norkutė Ugnė19:00 (  9)1:05:43 (  5)
6 SM Gaja 2, Kaunas
LTU
LTU
1:09:22
1Skundaitė Augustė18:47 (  8)18:47 (  8)
2Šidlauskas Domas16:09 (  6)34:56 (  7)
3Pileckas Justas18:11 (  9)53:07 (  9)
4Goftaitė Emilija16:15 (  4)1:09:22 (  6)
7 SM Gaja 4, Kaunas
LTU
LTU
1:11:29
1Šelkovskytė Viltė19:10 (  9)19:10 (  9)
2Ramanauskas Kristupas16:38 (  8)35:48 (10)
3Pasiaura Tadas17:11 (  6)52:59 (  8)
4Sapižovaitė Skaiva18:30 (  6)1:11:29 (  7)
8 Šiaulių JTC 2, Šiauliai
LTU
LTU
1:11:36
1Milašauskaitė Morta17:49 (  6)17:49 (  6)
2Malakauskas Gabrielius17:05 (  9)34:54 (  6)
3Kapilovas Tomas17:51 (  8)52:45 (  7)
4Gapšytė Gintarė18:51 (  7)1:11:36 (  8)
9 SM Gaja 3, Kaunas
LTU
LTU
1:15:27
1Džiaugytė Greta19:29 (10)19:29 (10)
2Skunda Kristupas15:58 (  5)35:27 (  8)
3Zemeckas Vytautas21:01 (10)56:28 (10)
4Žemaitytė Emilija18:59 (  8)1:15:27 (  9)
  Šiaulių JTC 3, Šiauliai
LTU
LTU
1:21:12
1Kulikauskaitė Gytė18:14 (  7)18:14 (  7)
2Barzdžius Rokas17:13 (10)35:27 (  8)
3Stanelis Saulius17:11 (  6)52:38 (  6)
4Riukaitė Austėja28:34 (10)1:21:12 (10)

Spausdinimui