dbtopas login
European Ski Orienteering Championships and U23 Ski Orienteering Championships sprint → Rezultatai racesults.lt

European Ski Orienteering Championships and U23 Ski Orienteering Championships sprint

BUL
BUL, Chepelare, 2022-01-22

Grupė W

Trasa 2.4 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km Taip pat...
1
Vyatkina Marina
RUS
RUS
Russia 15:21 6:22 W23 1
2
Riazanova Olesia
RUS
RUS
Russia 15:22 6:22 W23 2
3
Oborina Tatiana
RUS
RUS
Russia 15:27 6:24  
4
Kudre Daisy
EST
EST
Estonia 15:33 6:27  
5
Trapeznikova Alena
RUS
RUS
Russia 15:41 6:30  
6
Kechkina Maria
RUS
RUS
Russia 15:52 6:35  
7
Terekhova Kseniya
RUS
RUS
Russia 16:18 6:45  
8
Wickbom Evelina
SWE
SWE
Sweden 16:26 6:49  
9
Lindkvist Linda
SWE
SWE
Sweden 16:43 6:56  
10
Frolova Polina
RUS
RUS
Russia 16:56 7:01  
11
Traubaitė Judita
LTU
LTU
Lithuania 17:05 7:05 W23 3
12
Westli Andersen Evine
NOR
NOR
Norway 17:35 7:17  
13
Sandberg Frida
SWE
SWE
Sweden 17:42 7:20  
14
Mörsky Sonja
FIN
FIN
Finland 17:51 7:24  
15
Deininger Eliane
SUI
SUI
Switzerland 18:04 7:29 W23 4
16
Koskela Salla
FIN
FIN
Finland 18:07 7:31  
16
Yngvesson Klara Elin Helen
SWE
SWE
Sweden 18:07 7:31  
18
Kudre Doris
EST
EST
Estonia 18:51 7:49  
19
Strand Synne
NOR
NOR
Norway 19:02 7:53 W23 5
20
Ulvensøen Anna
NOR
NOR
Norway 19:06 7:55  
21
Pesu Mervi
FIN
FIN
Finland 19:13 7:58  
22
Melby Jacobsen Kristin
NOR
NOR
Norway 19:15 7:59 W23 6
23
Schagerstrom Elin
SWE
SWE
Sweden 19:25 8:03 W23 7
24
Krogh Ane Sofie
NOR
NOR
Norway 19:39 8:09 W23 8
25
Turesson Ella
SWE
SWE
Sweden 20:01 8:18 W23 9
26
Klemettinen Kaisa
FIN
FIN
Finland 20:22 8:27 W23 10
27
Rusakova Aleksandra
RUS
RUS
Russia 20:52 8:39 W23 11
28
Niggli Alina
SUI
SUI
Switzerland 21:08 8:46 W23 12
29
Vaaranen Sari
FIN
FIN
Finland 21:25 8:53  
30
Niggli Natalja
SUI
SUI
Switzerland 21:34 8:56 W23 13
31
Tuomisto Satu
FIN
FIN
Finland 21:40 8:59 W23 14
31
Hoskari Maria
FIN
FIN
Finland 21:40 8:59 W23 14
33
Dyaksova Andreya
BUL
BUL
Bulgaria 21:44 9:01 W23 16
34
Hlavacova Anezka
CZE
CZE
Czech Republic 21:47 9:02 W23 17
35
Erhart Antonia
AUT
AUT
Austria 21:57 9:06  
36
Paalberg Epp
EST
EST
Estonia 22:12 9:12  
37
Nedyalkova Kalina
BUL
BUL
Bulgaria 22:25 9:18 W23 18
38
Virtanen Heta
FIN
FIN
Finland 22:46 9:26 W23 19
39
Strand Idunn
NOR
NOR
Norway 22:56 9:30 W23 20
40
Anghel Andra Cecilia
ROU
ROU
Romania 23:22 9:41  
41
Baklid Jenny
NOR
NOR
Norway 24:52 10:19 W23 21
42
Giezendanner Delia
SUI
SUI
Switzerland 24:58 10:21 W23 22
43
Dyaksova Evangelina
BUL
BUL
Bulgaria 26:30 10:59 W23 23
44
Melby Jacobsen Marit
NOR
NOR
Norway 28:17 11:44  
45
Chrastova Tereza
CZE
CZE
Czech Republic 28:20 11:45 W23 24
46
Malcheva Teodora
BUL
BUL
Bulgaria 28:25 11:47  
47
Deac Anca
ROU
ROU
Romania 31:46 13:10  
48
Ignatova Ana Mareya
BUL
BUL
Bulgaria 34:57 14:30 W23 25
49
Komitska Tsveta
BUL
BUL
Bulgaria 36:20 15:04 W23 26
50
Zankova Yasemin
BUL
BUL
Bulgaria 53:03 22:00 W23 27
  Larsen Lisa
SWE
SWE
Sweden dsq    

Spausdinimui