dbtopas login
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas → Rezultatai

LTU
LTU, Prienai, 2022-03-11

Grupės M12, M15, M19, M2, V12, V15, V19, V2

Trasa 2.0 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1V19Balčiūnas Džiugas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 6:24.7 3:12
2V2Matukaitis Danielis
LTU
LTU
Prienai 6:30.5 3:15
3V2Ramonas Ignas
LTU
LTU
Kauno BMK, Vilnius 6:45.9 3:22
4V19Sakalauskas Rokas
LTU
LTU
RCN, Vilniaus r. 6:59.4 3:29
5V19Gudauskas Justinas
LTU
LTU
Dzūkija BK 7:17.7 3:38
6V19Račius Ernestas
LTU
LTU
Žiburio gimnazija, Prienai 7:35.9 3:47
7V15Tarulis Deivis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 7:40.0 3:50
8V15Petraitis Rytis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 7:40.9 3:50
9V15Barauskas Paulius
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 7:50.5 3:55
10M2Bielevičiūtė Daiva
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Prienų r. 7:58.1 3:59
11V19Stangvilas Gabrielius
LTU
LTU
Sostinės Olimpas, Trakai 8:00.1 4:00
12V19Urbštas Gabrielius
LTU
LTU
Jiezno gimnazija, Jieznas 8:01.6 4:00
13V15Žukauskas Tumas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 8:03.5 4:01
14V15Kulevičius Arijus
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 8:03.6 4:01
15M19Vaškelytė Aneta
LTU
LTU
Sostinės Olimpas, Trakai 8:08.7 4:04
16V12Dautaras Kajus
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 8:15.6 4:07
17M15Balsytė Emanuelė
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 8:17.7 4:08
18V15Žukauskas Gvidas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 8:18.9 4:09
19M15Odnopolaitė Elzė
___
___
RCN, Riešė 8:35.1 4:17
20M15Šepetytė Paulina
___
___
RCN, Riešė 8:37.4 4:18
21M15Mockaitytė Žemyna
LTU
LTU
Medeina OK, SM Gaja, Kaunas 8:38.9 4:19
22V19Šukys Edgaras
LTU
LTU
Vėtra BK, Pasvalys 8:47.0 4:23
23V15Sinius Rimvydas
LTU
LTU
Sostinės Olimpas, Trakai 8:53.2 4:26
24V19Vinickas Vytenis
LTU
LTU
Balbieriškio pagrindinė mokykla, Balbieriškis 8:55.8 4:27
25M15Subatkytė Rugilė
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 9:02.5 4:31
26V19Radžiūnas Paulius
LTU
LTU
Prienai 9:07.7 4:33
27V19Raulinaitis Arnas
LTU
LTU
Prienai 9:11.5 4:35
28V15Zelenkauskas Laurynas
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 9:12.3 4:36
29V15Samalionis Lukas
LTU
LTU
Tomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 9:16.2 4:38
30V15Vasilevičius Simas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 9:18.2 4:39
31V12Arlauskas Jokūbas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 9:18.8 4:39
32V15Petravičius Julius
LTU
LTU
Balbieriškio pagrindinė mokykla, Balbieriškis 9:19.8 4:39
33V15Zenkevičius Kęstas
LTU
LTU
Balbieriškio pagrindinė mokykla, Balbieriškis 9:20.5 4:40
33V15Vitkauskas Lukas
LTU
LTU
Vėtra BK, Pasvalys 9:20.5 4:40
35V15Kraujalis Aistis
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 9:22.5 4:41
36V2Kizla Vakaris
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 9:22.6 4:41
37M15Labutytė Goda
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 9:26.3 4:43
38V15Dobila Dovydas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 9:27.7 4:43
39V12Vasilevičius Domas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 9:28.1 4:44
40V15Pacukonis Dovydas
LTU
LTU
Ąžuolo prog. 9:28.3 4:44
41V12Petkevičius Matas
LTU
LTU
Sostinės Olimpas, Trakai 9:29.9 4:44
42V15Malašauskas Rokas
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 9:30.3 4:45
43V12Kraujalis Rytis
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 9:32.8 4:46
44M15Jakimauskaitė Amelija
LTU
LTU
Sostinės Olimpas, Trakai 9:36.9 4:48
45V12Klevinskas Kajus
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 9:37.2 4:48
46V15Marčiulionis Martynas
LTU
LTU
Prienai 9:38.1 4:49
47V15Minajevas Julius
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 9:38.2 4:49
48V19Baranauskas Jordanas
LTU
LTU
Veiveriai 9:38.9 4:49
49M19Stasionytė Kristina
LTU
LTU
Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija, Alytus 9:39.4 4:49
50V12Matulevičius Simas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 9:41.6 4:50
51V15Genevičius Kipras
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 9:45.1 4:52
52V15Andriuškevičius Ugnius
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 9:49.1 4:54
53M15Mažeikaitė Silvija
LTU
LTU
Revuonos pagrindinė mokykla, Prienai 9:51.0 4:55
54V15Aleksynas Simas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 9:52.8 4:56
55V19Trakymas Jokūbas
LTU
LTU
Balbieriškio pagrindinė mokykla, Balbieriškis 10:02.6 5:01
56V12Rudys Adomas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 10:02.7 5:01
57V15Masys Dovydas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo progimnazija, Prienai 10:06.8 5:03
58V12Arlauskas Antanas
LTU
LTU
Šilas OK, Prienai 10:07.4 5:03
59V12Juočiūnas Grantas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 10:07.5 5:03
60V15Razulis Jonas
LTU
LTU
Vėtra BK, Pasvalys 10:09.1 5:04
61V12Liniauskas Kajus
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 10:09.4 5:04
62V12Žalkauskas Tajus
LTU
LTU
Vėtra BK, Pasvalys 10:10.9 5:05
63V12Zelenkauskas Rokas
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 10:13.5 5:06
64V12Vikšraitis Justas
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 10:20.4 5:10
65M15Veršilaitė Emilija
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 10:21.2 5:10
66V12Zonys Matas
LTU
LTU
Kauno BMK, Vilnius 10:21.5 5:10
67V12Markevičius Markas
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 10:22.3 5:11
68V12Juška Jokūbas
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 10:22.6 5:11
69V15Norkūnas Paulius
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 10:24.7 5:12
70V12Packevičius Majus
LTU
LTU
Vėtra BK, Pasvalio r. 10:30.1 5:15
71M12Stankutė Odeta
LTU
LTU
Vėtra BK, Pasvalys 10:32.7 5:16
72M19Gudžiauskaitė Brigita
LTU
LTU
Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija, Alytus 10:32.8 5:16
73M15Dragūnaitė Elija
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 10:34.5 5:17
74V12Turevičius Emilis
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 10:35.0 5:17
75V12Baranovas Donnis
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 10:35.8 5:17
76M12Sadauskaitė Ieva
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 10:36.7 5:18
77V15Bespalovas Martynas
LTU
LTU
Sostinės Olimpas, Trakai 10:40.0 5:20
78V15Remeškevičius Dominykas
LTU
LTU
Balbieriškio pagrindinė mokykla, Balbieriškis 10:40.9 5:20
79M19Kuzmickaitė Gustė
LTU
LTU
Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija, Alytus 10:41.9 5:20
80V12Kručkas Martynas
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 10:43.8 5:21
81M12Maciukaitė Vakarė
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 10:44.7 5:22
82V12Cicėnas Dominykas
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 10:44.9 5:22
83M19Liubinaitė Jorė
LTU
LTU
Sostinės Olimpas, Trakai 10:49.1 5:24
84V19Čečervovas Lukas
LTU
LTU
Veiveriai 10:54.7 5:27
85M12Žuklytė Agota
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 11:01.3 5:30
86M12Juršytė Elinga
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 11:02.1 5:31
87M15Mikalauskaitė Aistė
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 11:02.9 5:31
88V15Banys Domas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 11:03.7 5:31
89M15Česynaitė Augustė
LTU
LTU
Dzūkija BK, Alytus 11:10.6 5:35
90M15Janulytė Adelė
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 11:11.5 5:35
91M12Kručkaitė Vytautė
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 11:13.5 5:36
92M2Vasilevičienė Linoreta
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 11:16.8 5:38
93M15Savickaitė Miglė
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 11:20.6 5:40
94M19Garbaliauskaitė Rugilė
LTU
LTU
Arboro OK, Panevėžys 11:25.4 5:42
95M15Deltuvaitė Karina
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 11:27.7 5:43
96V19Vaičiulis Henrikas
LTU
LTU
Alytus 11:28.7 5:44
97V15Činčys Oskaras
LTU
LTU
  11:30.1 5:45
98V15Stadalius Dominykas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 11:31.2 5:45
99V12Lukša Justas
LTU
LTU
Veiveriai 11:33.3 5:46
100M19Keblikaitė Augustina
LTU
LTU
Dzūkija BK, Alytus 11:33.6 5:46
101V12Žvirblis Nojus
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 11:35.8 5:47
102V15Pečiulis Joris
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 11:40.4 5:50
103M15Grigaitė Gabrielė
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 11:41.9 5:50
104M12Karpavičiūtė Vilija
LTU
LTU
Trakai 11:42.2 5:51
105M12Urbanavičiūtė Olivija
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 11:42.8 5:51
106M12Markevičiūtė Marija
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 11:46.5 5:53
107M19Radžiūnaitė Skaistė
LTU
LTU
Prienai 11:49.5 5:54
108V12Zonys Domas
LTU
LTU
Kauno BMK, Vilnius 11:50.6 5:55
109M2Vasilevičienė Vilma
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 12:03.5 6:01
110V12Martusevičius Emilis
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 12:05.9 6:02
111V15Matulas Renaldas
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 12:07.3 6:03
112M15Gribauskaitė Kotryna
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 12:07.9 6:03
113V12Guogis Dominykas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 12:11.8 6:05
114M15Žuklytė Morta
LTU
LTU
Revuonos pagrindinė mokykla, Prienai 12:14.1 6:07
115M15Visockytė Gabija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 12:19.0 6:09
116M15Tamošaitytė Viltė
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 12:24.0 6:12
117M12Juškevičiūtė Sofija
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 12:28.2 6:14
118V15Marcinkevičius Danielius
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 12:28.8 6:14
119V12Sipavičius Tomas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 12:30.5 6:15
120V12Turevičius Danielius
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 12:32.9 6:16
121M12Lebedeva Selija
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 12:34.6 6:17
122V12Kabišaitis Deividas
LTU
LTU
Veiverių JŠ, Prienų r. 12:34.9 6:17
123V15Bielevičius Jonas
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 12:35.4 6:17
124M15Vaitkevičiūtė Emilija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 12:35.6 6:17
125V15Brinevičius Domantas
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 12:37.3 6:18
126M15Bortkevičiūtė Gabrielė
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 12:41.2 6:20
127M15Sipavičiūtė Adrija
LTU
LTU
Prienai 12:42.0 6:21
128M15Sipavičiūtė Rasa
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 12:51.3 6:25
129M15Kučinskaitė Ieva
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 12:54.7 6:27
130M15Kuzmickaitė Darija
LTU
LTU
Prienų KKSC, Revuonos pagr. mok., Prienai 12:56.1 6:28
131M19Kazlauskaitė Silvija
LTU
LTU
Prienų KKSC, Revuonos pagr. mok., Prienai 12:57.8 6:28
131M12Gruodytė Emilija
LTU
LTU
Prienai 12:57.8 6:28
133M2Smaidžiūnienė Gintarė
LTU
LTU
Prienai 12:57.9 6:28
134M15Petkutė Vidmantė
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 13:01.7 6:30
135M2Vasilevičiūtė Justina
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 13:03.3 6:31
136V12Sipavičius Saulius
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 13:10.1 6:35
137V12Banys Dominykas
LTU
LTU
Prienai 13:14.1 6:37
138M12Baltrušaitytė Patricija
LTU
LTU
Veiverių JŠ, Prienų r. 13:14.3 6:37
139V15Sirvydis Mykolas
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 13:17.5 6:38
140M19Meškinytė Gerda
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 13:20.7 6:40
141M19Zaleskytė Ivona
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 13:31.6 6:45
142V12Banevičius Arnoldas
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 13:31.7 6:45
143V12Sipavičius Erikas
LTU
LTU
Prienai 13:31.9 6:45
144V12Visockas Dominykas
LTU
LTU
Prienai 13:43.8 6:51
145V12Visockas Žygimantas
LTU
LTU
Prienai 13:44.3 6:52
146M12Golmanaitė Naida
LTU
LTU
Prienai 13:50.9 6:55
147V12Stravinskas Augustas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 13:51.6 6:55
148V12Šalčius Tajus
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 13:51.9 6:55
148V15Šiukšta Tautvydas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 13:51.9 6:55
150V15Stravinskas Dovydas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 13:52.3 6:56
151M15Skučaitė Mija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 13:53.4 6:56
152M15Degutytė Dija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 14:11.8 7:05
153M12Raškevičiūtė Gustė
LTU
LTU
Prienai 14:13.0 7:06
154M12Raškevičiūtė Elena
LTU
LTU
Prienai 14:15.0 7:07
155M15Kalusevičiūtė Liepa
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 14:22.7 7:11
156M12Žukauskaitė Austėja
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 14:24.3 7:12
157M15Janauskaitė Elinga
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 14:51.7 7:25
158V15Lebednykas Raigardas
LTU
LTU
Skriaudžių pagrindinė mokykla, Skriaudžiai 14:52.9 7:26
159V19Jančiukas Dovydas
LTU
LTU
Tomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 15:14.9 7:37
160V15Martusevičius Laurynas
LTU
LTU
Skriaudžių JŠ, Skriaudžiai 15:15.6 7:37
161M19Rezgytė Kamilė
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 15:19.1 7:39
162M15Kubiliūtė Viktorija
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 15:20.4 7:40
163M15Melnikaitė Andželika
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 15:29.5 7:44
164M15Ulinauskaitė Ugnė
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 15:32.4 7:46
165M15Kreivėnaitė Emilija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 15:33.1 7:46
166M12Jasukaitytė Ieva
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 15:43.2 7:51
167M19Šimkevičiūtė Gabrielė
LTU
LTU
Prienų KKSC, Šilas OK, Prienai 16:12.4 8:06
168V12Baltakojis Vincentas
LTU
LTU
Skriaudžių JŠ, Skriaudžiai 16:14.9 8:07
169M15Martusevičiūtė Ugnė
LTU
LTU
Revuonos pagrindinė mokykla, Prienai 16:17.9 8:08
170V15Malyginas Nojus
LTU
LTU
Skriaudžių JŠ, Skriaudžiai 16:37.5 8:18
171V19Vasiliauskas Vilius
LTU
LTU
Veiverių JŠ, Prienų r. 16:38.4 8:19
172V15Karsokas Nedas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 16:39.2 8:19
173V15Sadauskas Naglis
LTU
LTU
Prienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 16:39.3 8:19
174V12Šmitas Benas
LTU
LTU
Veiverių JŠ, Prienų r. 16:40.2 8:20
175V15Vyšniauskas Martynas
LTU
LTU
Skriaudžių JŠ, Skriaudžiai 16:41.0 8:20
176M15Petrukonytė Ieva
LTU
LTU
Skriaudžių JŠ, Skriaudžiai 16:41.6 8:20
177V15Tendzegolskis Paulius
LTU
LTU
Skriaudžių JŠ, Skriaudžiai 16:42.6 8:21
178M12Petkevičiūtė Viltė
LTU
LTU
Skriaudžių JŠ, Skriaudžiai 16:43.9 8:21
179M12Aukštuolytė Augustė
LTU
LTU
Prienų KKSC 16:45.0 8:22
180M12Žukauskaitė Sofija
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 21:39.3 10:49
181M12Matusevičiūtė Luknė
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 21:40.5 10:50
181M12Vaitkutė Ieva
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 21:40.5 10:50
181M12Damynaitė Milena
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 21:40.5 10:50
184M2Žukauskienė Judita
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 21:44.6 10:52
185M2Žilinskaitė Remida
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Kelmelytė Erika
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185V2Sodaitis Aras Gintautas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Valatkevičiūtė Žemyna
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185V2Diškevičius Tautvydas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Kardokaitė Miglė
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185V2Sanaitis Emilis
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Bebenskaitė Monika
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185V2Juočys Darius
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Šidlaitė Linara
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185V2Tamulynas Ovidijus
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Kimbirauskaitė Goda
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185V2Tamošiūnas Paulius
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Kimbirauskaitė Ieva
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185V2Cincilevičius Rokas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Pažėraitė Rugilė
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Ališauskas Evaldas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Kucan Emilija
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Urbštas Gabrielius
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Alksnevičiūtė Silvija
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Stabačinskas Paulius
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Rokutė Miglė
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Mickus Laimis
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Žuklevičiūtė Milda
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Juočys Gerdas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Jakučionytė Auksė
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Žeimys Erlandas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 21:45.5 10:52
185M2Jasinskaitė Justė
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Meškauskas Rolandas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185M2Šapalaitė Monika
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Jasinskas Linas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Gempler Gabrielius
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Bukauskas Orestas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Buzas Aivaras
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Butkus Vaidotas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Rasimas Domantas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Rutkauskas Karolis
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
185V2Bukauskas Taironas
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Išlaužas 21:45.5 10:52
223M15Vasilevičiūtė Saulė
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 24:01.0 12:00
224M15Valinčiūtė Aurėja
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 28:20.8 14:10
224M15Sulžickaitė Viktorija
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 28:20.8 14:10