dbtopas login
Kėdainių r. atskiro starto dviračių sporto pirmenybės → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Kėdainiai, 2022-03-27

Grupės M16, M19, M35, M50, MJ, V16, V19, V35, V50, V60, VJ

Trasa 10.0 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas km/h
1V19Mikutis Aivaras
LTU
LTU
Team Ampler-Tartu 2024, Šilalės SM, Kvėdarna DK, Šilalė/Kvėdarna 12:24.0 48.4
2V19Kmieliauskas Rokas
LTU
LTU
Team Metalced, SM Gaja, Jonavos r. 12:59.0 46.2
3V19Lašinis Venantas
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Kaunas CT, Klaipėda 13:23.0 44.8
4V16Adomaitis Rokas
LTU
LTU
Cannibal Team, Klaipėda 13:46.0 43.6
5V19Bitinas Mantas
LTU
LTU
Team Ampler-Tartu 2024, Panevėžys 13:52.0 43.3
6V35Dolgovas Andrejus
LTU
LTU
Top Team Cycling, Kaunas 14:01.0 42.8
7V19Remi Demi
LTU
LTU
Colibri Cycling Team 14:30.0 41.4
8V19Balčiūnas Mantas
LTU
LTU
Kaunas Cycling Team, Vilnius 14:31.0 41.3
9V35Zaleskis Marius
LTU
LTU
Šilalės SM, Kėdarna DK, Kvėdarna 14:34.0 41.2
10V35Jakubauskas Simonas
LTU
LTU
Fakelai, Vilnius 14:36.0 41.1
10V19Burbulis Tomas
LTU
LTU
Trakų triatlono būrelis, Vilnius 14:36.0 41.1
12V19Jurkevičius Vladas
LTU
LTU
Fakelai 14:37.0 41
13V16Vaičiūnas Lukas
LTU
LTU
Litubel staki, Kaunas 14:48.0 40.5
14V19Kazakevičius Artūras
LTU
LTU
Kaunas Cycling Team, Kaunas 14:50.0 40.4
15V16Burka Dominykas
LTU
LTU
Minu DK, Kaunas 14:56.0 40.2
16V35Frankas Giedrius
LTU
LTU
Velonova - Bioracer cycling team, Vilnius 15:01.0 40
17V16Andrijauskas Arnas
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 15:12.0 39.5
18V19Raugala Gustas
LTU
LTU
Kaunas Cycling Team, Vilnius 15:15.0 39.3
19V19Saulevičius Andrius
LTU
LTU
  15:19.0 39.2
20V19Ivanovas Olegas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 15:20.0 39.1
21V35Kyguolis Mantas
LTU
LTU
Alytus 15:21.0 39.1
22V19Šakūnas Valdas
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Kaunas CT, Klaipėda 15:23.0 39
23V35Mingėla Marius
LTU
LTU
Fakelai 15:25.0 38.9
24V35Nizevičius Linas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 15:25.0 38.9
25V16Kiela Simonas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Vilnius 15:28.0 38.8
26V35Norkevičius Antanas
LTU
LTU
Kauno Triatlono Klubas, Kaunas 15:32.0 38.6
27V19Valiūnas Deividas
LTU
LTU
Kaunas Cycling Team, Vilnius 15:41.0 38.3
28V19Januškevičius Mantas
LTU
LTU
Kaunas Cycling Team, Kaunas 15:41.0 38.3
29V19Tomkus Martynas
LTU
LTU
UCI Continental, Kaunas CT, Vilnius 15:45.0 38.1
30V35Velutis Vaidas
LTU
LTU
TRItonas, Kaunas 15:48.0 38
31V35Skinkys Audrius
LTU
LTU
Laikyk Kardaną, Kaunas 15:53.0 37.8
32V35Benkevičius Arūnas
LTU
LTU
Antaris Team, Vilnius 16:00.0 37.5
33V16Kardelis Kostas
LTU
LTU
Minu DK, Kaunas 16:00.0 37.5
34V50Audzijonis Vilmantas
LTU
LTU
Kaunas Cycling Team, Kaunas 16:03.0 37.4
35V19Vaiciekauskas Marius
LTU
LTU
VeloRatai DK, Kėdainiai 16:13.0 37
36V35Drachneris Julius
LTU
LTU
Marijampolės triatlono draugija, Vilnius 16:16.0 36.9
37V35Žiogas Donatas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 16:20.0 36.7
38V35Zavistanavičius Ramūnas
LTU
LTU
Laikyk Kardaną, Kaunas 16:23.0 36.6
39V16Šlikas Rokas
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 16:27.0 36.5
40VJBilertas Arnas
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 16:30.0 36.4
41V50Prokarenka Artūras
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 16:33.0 36.3
42V35Banys Vidmantas
LTU
LTU
Laikyk Kardaną, Kaunas 16:35.0 36.2
43V35Krušinskas Rolandas
LTU
LTU
HighPeaks Lietuva, Kaunas 16:37.0 36.1
44V35Švenčionis Mindaugas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 16:41.0 36
45V35Lipskis Andrejs
LAT
LAT
Flatland warriors, Jelgava 16:47.0 35.7
46M19Kalvelytė Viktorija
LTU
LTU
Laikyk Kardaną, Kaunas 16:48.0 35.7
47V35Jankauskas Darius
LTU
LTU
Antaris Team, Vilnius 16:52.0 35.6
48V19Kalesnykas Tadas
LTU
LTU
Kaunas 17:02.0 35.2
49V50Meskys Audrius
LTU
LTU
Velomanai Team, Kaunas 17:06.0 35.1
50M19Paplauskė Inga
LTU
LTU
TRItonas, Vilnius 17:10.0 35
51V35Lelekauskas Paulius
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 17:11.0 34.9
52V35Beganskij Eduard
LTU
LTU
Uponor - Davada, Pabradė 17:15.0 34.8
53V16Šleinius Dominykas
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 17:21.0 34.6
54V50Kiela Dainius
LTU
LTU
S-Sportas SK, Vilnius 17:22.0 34.5
55V19Barzdenis Arminas
LTU
LTU
Panevėžys 17:23.0 34.5
56V35Beiga Mažvydas
LTU
LTU
Kaunas 17:27.0 34.4
57V35Bujokas Marius
LTU
LTU
Panevėžys 17:28.0 34.4
58M35Lemešiūtė Jurgita
LTU
LTU
ChainGang, Vilnius 17:29.0 34.3
59V50Kvietinskas Irmantas
LTU
LTU
Velomanai Team, Kaunas 17:30.0 34.3
60V19Rimkevičius Paulius
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 17:31.0 34.3
61V50Pisarenko Andrejs
LAT
LAT
Velo+, Jelgava 17:32.0 34.2
62VJPučinskas Paulius
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 17:37.0 34.1
63V19Gražulis Antanas
LTU
LTU
Velonova - Bioracer cycling team, Vilnius 17:37.0 34.1
64V50Kalvaitis Renatas
LTU
LTU
Velomanai Team, Virbalis 17:40.0 34
65V60Kiušas Petras
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 17:43.0 33.9
66V19Ignatavičius Albertas
LTU
LTU
Laikyk Kardaną, Vilnius 17:48.0 33.7
67V16Valeika Rapolas
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 17:53.0 33.6
68V35Vinskas Algis
LTU
LTU
Velomanai Team, Kaunas 17:55.0 33.5
69V35Gaučas Tadas
LTU
LTU
VeloRatai DK 17:57.0 33.4
70V35Mikalauskas Virginijus
LTU
LTU
VeloRatai DK, Kėdainiai 17:59.0 33.4
71VJUrmelis Dovydas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 18:06.0 33.1
72V19Barzdenis Justas
LTU
LTU
Panevėžys 18:09.0 33.1
73M35Statkė Indrė
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 18:11.0 33
74V16Gustaitis Martynas
LTU
LTU
Dviračių akademija, Vilnius 18:12.0 33
75M35Nizevičienė Giedrė
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 18:12.0 33
76M16Kadagytė Ieva
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 18:14.0 32.9
77M16Šiaudkulytė Deimantė
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 18:22.0 32.7
78V16Dominauskas Matas
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 18:23.0 32.6
79V19Sakeris Aurimas
LTU
LTU
Kaunas 18:25.0 32.6
80V60Jokubonis Vytautas
LTU
LTU
LTZ Racing Team, Vilnius 18:26.0 32.5
81V35Remeika Edvardas
LTU
LTU
Velomanai Team, Kaunas 18:28.0 32.5
82V19Rapolavičius Gediminas
LTU
LTU
Vilnius 18:31.0 32.4
83M16Lekavičiūtė Auksė
LTU
LTU
Šilalės SM, Kėdarna DK, Šilalė 18:46.0 32
84M35Čachovskaja Polina
LTU
LTU
Team Serioza, Vilnius 18:46.0 32
85V35Krasauskas Saulius
LTU
LTU
VeloRatai DK, Kėdainiai 18:48.0 31.9
86MJZelenauskaitė Deimantė
LTU
LTU
Greitis 18:49.0 31.9
87V60Mažeika Vytautas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis DK, Alytus 18:50.0 31.9
88V60Skibarka Raimondas
LTU
LTU
Panevėžys 18:54.0 31.7
89V19Jakubauskas Mikas
LTU
LTU
Fixed gear, Kaunas 18:55.0 31.7
90V35Balsevičius Paulius
LTU
LTU
Krosna 19:09.0 31.3
91V16Černauskas Jonas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 19:09.0 31.3
92V35Juškauskas Tomas
LTU
LTU
Krosna 19:13.0 31.2
93V50Vilčinskas Nerijus
LTU
LTU
Širvintos 19:32.0 30.7
94MJLiutinskaitė Monika
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 19:32.0 30.7
95V60Beržanskis Albinas
LTU
LTU
Skuodas, Skuodas 19:38.0 30.6
96V60Ruškys Vytautas
LTU
LTU
Kovok 19:50.0 30.3
97VJKyguolis Adrijus
LTU
LTU
Alytus 19:59.0 30
98VJMigelskis Kostas
LTU
LTU
SM Gaja 20:09.0 29.8
99M35Balsevičienė Rita
LTU
LTU
Krosna 20:12.0 29.7
100VJMedelinskas Martynas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 20:14.0 29.7
101VJAliukevičius Augustas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 20:15.0 29.6
102V19Norkūnas Irmantas
LTU
LTU
Vilnius 20:27.0 29.3
103V60Šliavas Leonidas
LTU
LTU
VeloRatai DK, Kėdainiai 20:31.0 29.2
104M16Bidvaitė Mantė
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 20:39.0 29.1
105V60Jarmoška Leonas
LTU
LTU
Scania, Klaipėda 20:55.0 28.7
106V35Sabulis Vidas
LTU
LTU
VeloRatai DK, Kėdainiai 21:25.0 28
107V16Katiužinskij Ilja
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 21:53.0 27.4
108MJVizgaudaitė Goda
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 21:57.0 27.3
109V60Gudaitis Gintaras
LTU
LTU
VeloRatai DK, Kėdainiai 22:00.0 27.3
110MJGrackaitė Austėja
LTU
LTU
Šilalės SM, Kėdarna DK, Šilalė 22:18.0 26.9
111VJVaitkus Titas
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Šilalė 22:30.0 26.7
112M35Višinskienė Jolita
LTU
LTU
Marijampolės triatlono draugija, Marijampolė 22:39.0 26.5
113MJAukštuolytė Aistė
LTU
LTU
Greitis 22:42.0 26.4
114M35Jurēviča Diāna
LAT
LAT
RRS/ALFA, Rīga 22:57.0 26.1
115VJPajuodis Gabrielius
LTU
LTU
Šilalės SM, Kėdarna DK, Šilalė, Kvėdarna 23:39.0 25.4
116MJRinkevičiūtė Saulė
LTU
LTU
  24:03.0 24.9
117MJJurēviča Ieva
LAT
LAT
RRS/ALFA, Rīga 24:27.0 24.5
118MJČepulionytė Roberta
LTU
LTU
Bernatonio vaikų dviračių akademija, Vilnius 24:58.0 24
119M50Blėdienė Daina
LTU
LTU
Kėdainių r. 25:14.0 23.8
120M35Lakickienė Diana
LTU
LTU
Kėdainiai 25:26.0 23.6
121VJLiutinskas Emilis
LTU
LTU
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda 25:30.0 23.5
122M19Andrilionytė Erika
LTU
LTU
Vilnius 27:07.0 22.1
123VJMorkvėnas Vakarius
LTU
LTU
Viesulo sporto centras, Klaipėda 29:03.0 20.7
124VJJurēvičs Dominiks Jēkabs
LAT
LAT
RRS/ALFA, Rīga 46:28.0 12.9