dbtopas login
MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas → Rezultatai

LTU
LTU, Telšių r. Germanto ežeras, 2022-10-01

Grupės 100KG, FAT-B, M14, M16, M18, M40, MOT, V14, V16, V50, V60, V70, VMEG

Trasa 31.0 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas km/h
1V14Lozbers Rihards
LAT
LAT
DTG-MySport, Talsi 1:09:03 26.9
2V16Kertenis Ignas
LTU
LTU
Žiežmariai 1:09:27 26.8
3V16Bilertas Arnas
LTU
LTU
S-Sportas SK, PRSSG, Kuršėnai 1:09:28 26.8
4V16Pavlovas Justinas
LTU
LTU
DSK Minu, Kaunas 1:09:33 26.7
5VMEGVirkutis Dovydas
LTU
LTU
Velolaikas, Telšiai 1:11:37 26
6VMEGRauba Kristijonas
LTU
LTU
Klaipėda 1:11:42 25.9
7V50Ambrazas Svajūnas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 1:11:45 25.9
8FAT-BKubilius Romas
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:12:02 25.8
9FAT-BSprindys Paulius
LTU
LTU
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys 1:12:11 25.8
10V50Vauras Alvydas
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:13:34 25.3
11VMEGBerzinš Matiss
LAT
LAT
Bikko, Talsi 1:14:21 25
12VMEGSkabeikis Laimonas
LTU
LTU
Liga SK, Akmenė 1:15:09 24.8
13VMEGMartišauskas Deividas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Kuršėnai 1:15:10 24.7
14V50Čukurs Uldis
LAT
LAT
MTB Grobiņa, Liepāja 1:16:09 24.4
15VMEGJanušas Valdas
LTU
LTU
MTB Šilalė, Šilalė 1:16:17 24.4
16VMEGDaugirdas Andrius
LTU
LTU
bikko.lt, Klaipėda 1:16:25 24.3
17V50Kuklys Ramūnas
LTU
LTU
Vilimeksas, Vilnius 1:16:36 24.3
18VMEGMackevičius Žydrūnas
LTU
LTU
Karčema - Ružava, Panevėžys 1:16:40 24.3
19MOTPetrauskienė Tatjana
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 1:16:51 24.2
20MOTKriaučiūnaitė Viltė
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 1:16:52 24.2
21V16Valeika Rapolas
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 1:17:26 24
22V16Lazdiņš Didzis
LAT
LAT
Dobeles SS, Dobele 1:17:46 23.9
23VMEGSrėbalius Egidijus
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:17:51 23.9
23VMEGGelžinis Andrius
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:17:51 23.9
25FAT-BVenclova Rolandas
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:17:57 23.9
26FAT-BBudreckis Antanas
LTU
LTU
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys 1:18:27 23.7
27V50Šeškauskis Vaidas
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:18:34 23.7
28V50Klicner Tomas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 1:18:49 23.6
29VMEGČiuželis Darius
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:19:05 23.5
30V14Pučinskas Paulius
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 1:20:21 23.1
31V50Veiveris Darius
LTU
LTU
Kitas reikalas, Vilnius 1:20:26 23.1
32VMEGČukurs Guntis
LAT
LAT
MTB Grobiņa, Grobina 1:20:27 23.1
32VMEGDubinskas Gražvydas
LTU
LTU
More watts, Kaunas 1:20:27 23.1
34VMEGDaniškevičius Rokas
LTU
LTU
TSF Ekstremalus skrydis, Radviliškis 1:20:28 23.1
34VMEGTutlys Rokas
LTU
LTU
Klaipėda 1:20:28 23.1
36VMEGNosevičius Romas
LTU
LTU
Tauragė 1:20:42 23
37VMEGŠaltupis Rolandas
LTU
LTU
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys 1:20:43 23
37VMEGMartūzas Mantas
LTU
LTU
bikko.lt, Šiauliai 1:20:43 23
39VMEGŽibaitis Remigijus
LTU
LTU
VELO Šiauliai, Joniškis 1:20:44 23
40VMEGOvčinikovas Rokas
LTU
LTU
Telše mėn, Telšiai 1:20:47 23
41V50Klevinskas Arūnas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 1:20:49 23
42VMEGČepauskas Arūnas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Gargždai 1:20:50 23
43V50Cibulskis Artūras
LTU
LTU
MTB Šilalė, Šilalė 1:21:07 22.9
44VMEGKisielius Deividas
LTU
LTU
  1:21:19 22.9
45V16Gaiduk Eimantas
LTU
LTU
Impuls racing team, Vilnius 1:21:59 22.7
46VMEGVėlavičius Matas
LTU
LTU
MTB Šilalė, Šilalė 1:22:00 22.7
47VMEGZaura Julijus
LTU
LTU
bikko.lt, Šiauliai 1:22:01 22.7
48VMEGRaminas Andrius
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:22:10 22.6
49VMEGZakas Donatas
LTU
LTU
Telše mėn, Telšiai 1:22:24 22.6
50V14Kuklinskas Jokūbas
LTU
LTU
Panevėžio SC, Panevėžys 1:23:12 22.4
51VMEGTamulis Vidmantas
LTU
LTU
MTB Tauragė, Tauragė 1:23:19 22.3
52VMEGUrbonas Zenonas
LTU
LTU
Kardanas, Panevėžys 1:23:55 22.2
53VMEGJarmolavičius Gabrielius
LTU
LTU
Kaunas 1:23:59 22.1
54V16Dominauskas Matas
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 1:24:20 22.1
55V60Šliavas Leonidas
LTU
LTU
VeloRatai, Kėdainiai 1:24:23 22
56VMEGAndrulis Tadas
LTU
LTU
bikko.lt, Šiauliai 1:24:24 22
57VMEGPovilenskas Paulius
LTU
LTU
Vilnius 1:24:32 22
58VMEGSabeckis Tadas
LTU
LTU
Everest, Mažeikiai 1:25:07 21.9
59V14Musteikis Vėjas
LTU
LTU
Greitis, Panevėžys 1:25:14 21.8
60V50Petrauskas Gediminas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:25:27 21.8
61MOTKučinskienė Dovilė
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 1:25:30 21.8
62VMEGLapačinskas Žilvinas
LTU
LTU
Kaunas 1:25:43 21.7
63VMEGJonaitis Tomas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 1:25:51 21.7
64VMEGMisevičius Vaidas
LTU
LTU
VeloRatai, Kėdainiai 1:25:55 21.6
65VMEGMartinavičius Audrius
LTU
LTU
MTB Šilalė, Šilalė 1:26:03 21.6
65VMEGMartinaitis Virginijus
LTU
LTU
Vilnius 1:26:03 21.6
67VMEGCibulis Martynas
LTU
LTU
Million steps, Vilnius 1:26:07 21.6
68VMEGŠarkauskas Edgaras
LTU
LTU
Klaipėda 1:26:48 21.4
69100KGŠimašius Tomas
LTU
LTU
MTB Tauragė, Tauragė 1:26:58 21.4
70VMEGKūra Ovidijus
LTU
LTU
Klaipėda 1:27:09 21.3
70VMEGTarvydas Lukas
LTU
LTU
Šiauliai 1:27:09 21.3
72V50Biekša Žilvinas
LTU
LTU
Kaercher team, Vilnius 1:27:31 21.3
73VMEGUžkuraitis Marius
LTU
LTU
Panevėžys 1:27:42 21.2
74VMEGValskis Darius
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 1:28:02 21.1
75MOTVaranauskaitė Ugnė
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 1:28:13 21.1
76V16Paulauskas Netas
LTU
LTU
Mažeikiai 1:28:20 21.1
77V14Markelov Yaroslav
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 1:28:34 21
78VMEGOgunauskas Audrius
LTU
LTU
VELO Šiauliai, Šiauliai 1:28:44 21
79V50Jucevičius Stanislovas
LTU
LTU
Telše mėn, Telšiai 1:28:53 20.9
80V14Gurskis Dovydas
LTU
LTU
Panevėžio SC, Panevėžys 1:29:14 20.8
81VMEGSvirskas Karolis
LTU
LTU
Vilnius 1:29:16 20.8
82V14Januška Aronas
LTU
LTU
Panevėžys 1:29:41 20.7
83100KGStanys Ramūnas
LTU
LTU
Klaipėda 1:29:51 20.7
84V60Ruškys Vytautas
LTU
LTU
Kovok, Naujoji Akmenė 1:30:18 20.6
85V14Kristeris Prusis
LAT
LAT
MTB Grobiņa, Grobina 1:30:50 20.5
86V50Vengalis Rolandas
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:31:00 20.4
87VMEGVenclova Tomas
LTU
LTU
Judesiukas, Vilnius 1:31:01 20.4
87V60Valiūnas Rimantas
LTU
LTU
Kitas reikalas, Vilnius 1:31:01 20.4
89VMEGSkirmontas Martynas
LTU
LTU
Telšiai 1:31:02 20.4
90100KGPaulauskas Arūnas
LTU
LTU
Mažeikiai 1:31:29 20.3
91M14Seliavaitė Elžbieta
LTU
LTU
Sporto klubas Greitis, Panevėžys 1:32:21 20.1
92VMEGGestautas Deividas
LTU
LTU
Klaipėda 1:32:22 20.1
93VMEGPetrauskas Dovydas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:32:29 20.1
94VMEGBrezgys Paulius
LTU
LTU
Vilnius 1:32:50 20
95VMEGKavaliauskas Rūtenis
LTU
LTU
VeloRatai, Radviliškis 1:32:53 20
96VMEGSkupeika Giedrius
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiaulių r. 1:33:00 20
97VMEGAlišauskas Laurynas
LTU
LTU
Rokiškis 1:33:12 20
98V50Knieža Pranas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 1:33:14 19.9
98V60Saprykin Eduard
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 1:33:14 19.9
98VMEGGricius Mindaugas
LTU
LTU
Slengiai 1:33:14 19.9
101VMEGDitmanas Darius
LTU
LTU
S-Sportas SK, Kaunas 1:33:25 19.9
102V60Vasiliauskas Algimantas
LTU
LTU
Kovok, Naujoji Akmenė 1:33:29 19.9
103VMEGJucevičius Tomas
LTU
LTU
Telše mėn, Telšiai 1:33:42 19.9
104VMEGPlaipa Algimantas
LTU
LTU
MTB Versmė, Plungė 1:34:22 19.7
105VMEGŠirvaitis Tomas
LTU
LTU
Judesiukas, Klaipėda 1:34:26 19.7
106VMEGRaibužys Egidijus
LTU
LTU
Telšiai 1:34:28 19.7
107VMEGRaupys Paulius
LTU
LTU
Kaunas 1:34:36 19.7
108VMEGSodys Gintautas
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:35:15 19.5
109VMEGDundulis Aurimas
LTU
LTU
Kaunas 1:35:57 19.4
110V50Gramalas Virginijus
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:36:23 19.3
110VMEGVaitiekus Ignas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Šilalė 1:36:23 19.3
112100KGNaktinis Žygimantas
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:37:03 19.2
113V70Vilkelis Juozas
LTU
LTU
Vilnius 1:38:02 19
114VMEGStasiulis Linas
LTU
LTU
Telšiai 1:40:07 18.6
114M14Petrauskaitė Emilė
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 1:40:07 18.6
116VMEGBertavičius Emilis
LTU
LTU
Telšiai 1:41:21 18.4
117VMEGStasiūnaitis Mindaugas
LTU
LTU
Telšių r. 1:42:19 18.2
118100KGKomarov Dmitrij
LTU
LTU
Pompa, Klaipėda 1:42:39 18.1
119M40Strazdauskienė Vilma
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė 1:42:42 18.1
120VMEGŠiaulys Nerijus
LTU
LTU
Šiauliai 1:44:01 17.9
121M16Bidvaitė Mantė
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 1:45:09 17.7
122V50Ališauskas Vygantas
LTU
LTU
Rokiškis 1:45:12 17.7
123M18Tėvelytė Eidvilė
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:46:40 17.4
124V60Makūnas Jonas
LTU
LTU
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys 1:47:38 17.3
125VMEGKavoliūnas Linas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:48:33 17.1
126MOTAleliūnienė Vesta
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 1:48:34 17.1
127M40Biekšienė Asta
LTU
LTU
Kaercher team, Vilnius 1:48:57 17.1
128V60Šiurkus Vytautas
LTU
LTU
Liga SK, Venta 1:49:59 16.9
129V60Šeinauskas Jonas
LTU
LTU
Bertas, Mažeikiai 1:51:56 16.6
130MOTKeliauskaitė Roberta
LTU
LTU
Klaipėda 1:52:55 16.5
131VMEGPetkus Mindaugas
LTU
LTU
Telše mėn, Telšiai 1:53:29 16.4
132M18Denisovaitė Rugilė
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:54:45 16.2
133M40Keliauskienė Ramutė
LTU
LTU
Panevėžys 1:54:56 16.2
134V14Čepauskas Girius
LTU
LTU
Gargždų sporto centras, Klaipėda 1:55:05 16.2
135V70Vilūnas Jonas
LTU
LTU
Kitas reikalas, Vilnius 1:55:39 16.1
136M40Liutinskienė Rita
LTU
LTU
Klaipėda 1:55:58 16
137M40Ališauskienė Žydrūnė
LTU
LTU
Rokiškis 1:56:01 16
138V70Jasinskas Romas
LTU
LTU
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys 1:59:08 15.6
139M14Kavoliūnaitė Eleonora
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:59:50 15.5
140M40Jančauskienė Aldona
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Telšiai 2:02:01 15.2
141V14Pocius Edvinas
LTU
LTU
Gargždų sporto centras, Gargždai 2:04:54 14.9
142V14Sakalauskas Ignas
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 2:06:46 14.7
143M40Pocienė Gitana
LTU
LTU
Klaipėda 2:07:00 14.6
144M40Šeškytė-Klevinskė Eglė
LTU
LTU
Šiauliai 2:08:40 14.5
145VMEGLiutinskas Nerijus
LTU
LTU
Klaipėda 2:10:32 14.2
146V14Liutinskas Emilis
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 2:25:17 12.8
 V14Peteržikas Tauras
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius dnf  
 100KGKriaučiūnas Rytis
LTU
LTU
Panevėžys dnf  
 VMEGŠimonauskas Arūnas
LTU
LTU
Versmė MTB, Plungė dnf  
 VMEGPlungė Ramūnas
LTU
LTU
Šiauliai dnf  

Tarpiniai laikai