dbtopas login
Trail'o Kalvė Smertkalnis → Rezultatai

LTU
LTU, Vaistariškių k., Kauno r., 2022-11-20

Grupės M_ZLV, V_ZLV

Trasa 7.5 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1V_ZLVDementavičius Tadas
LTU
LTU
Bartkevičiukai, Kaunas 36:44 4:53
2V_ZLVLukaševičius Vaidmantas
LTU
LTU
Sportive Locals, Vilnius 36:51 4:54
3V_ZLVLiutkus Dainius
LTU
LTU
OCR Baltic wariors 37:28 4:59
4V_ZLVVaižmužys Justinas
LTU
LTU
Vilniaus bėgimo klubas, Vilnius 38:33 5:08
5V_ZLVAmbrazas Svajūnas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 38:34 5:08
6V_ZLVSelianikas Linas
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 39:22 5:14
7V_ZLVMockaitis Rėjus
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 40:19 5:22
8V_ZLVMarkevičius Jonas
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 40:23 5:23
9V_ZLVKazlauskas Osvaldas
LTU
LTU
Bartkevičiukai, Kaunas 40:25 5:23
10V_ZLVBartaška Evaldas
LTU
LTU
Vilnius 40:42 5:25
11V_ZLVAlišauskas Andrius
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 41:09 5:29
11V_ZLVSemaška Rokas
LTU
LTU
Medeina OK, Vilnius 41:09 5:29
13M_ZLVMontvilė Sandra
LTU
LTU
OCR Baltic wariors 41:47 5:34
14V_ZLVPečiulis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 41:53 5:35
15V_ZLVDrebulys Gintaras
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 42:39 5:41
16V_ZLVKariniauskas Justas
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 43:34 5:48
17V_ZLVDambrauskas Simas
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 43:57 5:51
18V_ZLVČeida Mindaugas
LTU
LTU
MDM, Kaunas 45:14 6:01
19M_ZLVDavidavičiūtė Neda
LTU
LTU
Bartkevičiukai, Kaunas 45:27 6:03
20V_ZLVIndreliūnas Klaudijus
LTU
LTU
Kauno BMK, Vilnius 45:56 6:07
21M_ZLVSkučaitė Ugnė
LTU
LTU
Bartkevičiukai, Kaunas 45:59 6:07
22V_ZLVGarbačiūnas Vaidas
LTU
LTU
Kaišiadorys 47:05 6:16
23V_ZLVJančius Deividas
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 47:09 6:17
24V_ZLVVertelka Titas
LTU
LTU
Sportive Locals, Širvintos 47:29 6:19
25V_ZLVPasiaura Tadas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 47:35 6:20
26V_ZLVStrankauskas Tomas
LTU
LTU
Kaunas 47:55 6:23
27M_ZLVBogužinskienė Audra
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 48:18 6:26
28M_ZLVStankevičiūtė Gabija
LTU
LTU
Bartkevičiukai, Kaunsa 49:02 6:32
29V_ZLVGailiūnas Darius
LTU
LTU
Vilnius 49:16 6:34
30V_ZLVPultinavičius Tadas
LTU
LTU
Origami runners, Vilkaviškis 49:52 6:38
31V_ZLVSkunda Kristupas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 49:55 6:39
32M_ZLVStanevičiūtė Skaistė
LTU
LTU
HighPeaks Lietuva, Kaunas 49:56 6:39
33V_ZLVMatusevičius Laimonas
LTU
LTU
Vilnius 50:04 6:40
34V_ZLVPučinskas Vaidas
LTU
LTU
Marijampolė 50:39 6:45
35V_ZLVRandakevičius Algirdas
LTU
LTU
Kaunas 51:02 6:48
36V_ZLVVaitkevičius Tomas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 52:25 6:59
37V_ZLVVinauskas Augustas
LTU
LTU
Vilniaus bėgimo klubas, Vilnius 52:39 7:01
38M_ZLVPetrulevičienė Giedrė
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 52:42 7:01
39V_ZLVKreišmonas Gintaras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 53:26 7:07
40V_ZLVBareikis Karolis
LTU
LTU
  53:49 7:10
41V_ZLVRapalavičius Gediminas
LTU
LTU
Klaipėdos trail bėgimo grupė, Palanga 54:00 7:12
42V_ZLVBrazys Remigijus
LTU
LTU
BSS IT, Kaunas 54:14 7:13
43V_ZLVPrakorimas Domantas
LTU
LTU
HighPeaks Lietuva, Kaunas 54:24 7:15
44M_ZLVVišinskienė Jolita
LTU
LTU
Marijampolės triatlono draugija, Marijampolė 54:54 7:19
45V_ZLVKazlauskas Marius
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 54:55 7:19
46M_ZLVBorusienė Audronė
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 54:58 7:19
46M_ZLVDobrovolskienė Ida
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 54:58 7:19
48V_ZLVJanonis Povilas
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 55:10 7:21
49V_ZLVPileckas Justas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 56:11 7:29
50V_ZLVIndreliūnas Paulius
LTU
LTU
Vegan Runners UK, Alytus 56:14 7:29
51M_ZLVZasčiurinskaitė Elada
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 57:18 7:38
52M_ZLVTirlikaitė Gabrielė
LTU
LTU
S-Sportas SK, Kaunas 57:34 7:40
53M_ZLVŠerkšnaitė Živilė
LTU
LTU
Wild Souls 57:54 7:43
54M_ZLVŠerkšnaitė Odeta
LTU
LTU
Wild Souls, Kaunas 58:09 7:45
55M_ZLVBartkevičienė Aušra
LTU
LTU
Bartkevičiukai, Kaunas 58:29 7:47
56V_ZLVPadriezas Simonas
LTU
LTU
  1:00:00 8:00
57V_ZLVDžiaugys Artūras
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 1:00:06 8:00
58V_ZLVJuodviršis Mindaugas
LTU
LTU
Pats sau ponas, Vilnius 1:02:32 8:20
59M_ZLVStulpinaitė Urtė
LTU
LTU
Alytus 1:02:47 8:22
60M_ZLVŽemaitytė Dovilė
LTU
LTU
HighPeaks Lietuva, Kaunas 1:03:11 8:25
61V_ZLVTuminauskas Kastytis
LTU
LTU
IRUNLT, Raudondvaris 1:03:47 8:30
62V_ZLVBalčiūnas Dainius
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 1:04:16 8:34
63M_ZLVPušinaitė Jurgita
LTU
LTU
Marijampolė 1:05:48 8:46
64V_ZLVMiladauskienė Diana
LTU
LTU
Eidina, Kauno r, 1:06:15 8:50
65M_ZLVValevičiūtė Vilma
LTU
LTU
Bartkevičiukai, Kaunas 1:06:21 8:50
66M_ZLVSlivinskienė Jūratė
LTU
LTU
Vilkaviškis 1:07:17 8:58
67M_ZLVGreičienė Dalia
LTU
LTU
IRUNLT, Kaunas 1:11:47 9:34
68V_ZLVGrigalaitis Gytis
LTU
LTU
Kaunas 1:15:40 10:05
69M_ZLVBalčiūnienė Danutė
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 1:16:31 10:12
70M_ZLVTuminauskienė Vasarė
LTU
LTU
I run lt, Kaunas 1:18:28 10:27
71V_ZLVMarganavičius Aidis
LTU
LTU
Vilnius 1:21:26 10:51
72V_ZLVLevickas Vytenis
LTU
LTU
Baltic Beach Camp, Kaunas 1:25:06 11:20
73M_ZLVMačiulevičienė Ringailė
LTU
LTU
Baltic Beach Camp, Kaunas 1:25:07 11:20
74V_ZLVVaikšnoras Juozas
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 1:26:32 11:32
75M_ZLVBakienė Rasa
LTU
LTU
Kauno BMK, Vilemų k. 1:44:21 13:54
 V_ZLVBogušas Arūnas
LTU
LTU
Šešios Trim, Kaunas dnf