dbtopas login
MTB Karma - Rokantiškių krosas → Rezultatai

LTU
LTU, Villnius, 2023-05-14

Grupės J-18, MOT, V-M35, V-M50, V-ME

Trasa 18.6 km 3 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1V-M35Šimkus Julius
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 3 1:06:46 16.7
2V-MEBrazaitis Gediminas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 3 1:10:08 15.9
3V-M35Legeika Mindaugas
LTU
LTU
CHAIN GANG - Cenos.cc, Vilnius 3 1:10:32 15.8
4J-18Šimkus Ernestas
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 3 1:10:33 15.8
5V-MEVaitkevičius Justinas
LTU
LTU
Light Conversion, Vilnius 3 1:10:37 15.8
6V-METrybė Dainius
LTU
LTU
Kitas reikalas, Vilnius 3 1:10:41 15.8
7V-M35Šleževičius Evaldas
LTU
LTU
Vilnius 3 1:11:37 15.6
8V-M35Leleika Audrius
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 3 1:12:08 15.5
9V-MEMieželis Vytautas
LTU
LTU
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys 3 1:12:25 15.4
10V-M35Dabušinskas Stanislovas
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 3 1:12:26 15.4
11V-MEValančius Modestas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 3 1:12:56 15.3
12V-MELoda Dominykas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 3 1:13:00 15.3
13V-MEStankevičius Edgaras
LTU
LTU
VeloRatai, Kėdainiai 3 1:13:08 15.3
14V-M35Raginskas Redas
LTU
LTU
Šokas, Kaunas 3 1:13:39 15.2
15V-M35Narkūnas Giedrius
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 3 1:14:00 15.1
16MOTKriaučiūnaitė Viltė
LTU
LTU
RealBean.eu, Kaunas 3 1:15:05 14.9
17V-METutlys Rokas
LTU
LTU
Klaipėda 3 1:15:10 14.8
18V-M35Gaučas Tadas
LTU
LTU
VeloRatai, Kėdainiai 3 1:16:12 14.6
19V-MEŠalkauskas Egidijus
LTU
LTU
MoreWatts, Kaunas 3 1:16:18 14.6
20V-M35Petrauskas Pranas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 3 1:16:36 14.6
21V-M35Vaitkevičius Tomas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 3 1:16:41 14.6
22V-MEPaukštė Liudvikas
LTU
LTU
Surfshark, Vilnius 3 1:17:11 14.5
23MOTPetrauskienė Tatjana
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 3 1:17:14 14.4
24J-18Kuklinskas Jokūbas
LTU
LTU
Panevėžio SC, Panevėžys 3 1:17:31 14.4
25V-MEBarštys Mantas
LTU
LTU
MoreWatts, Kaunas 3 1:18:11 14.3
26V-M35Budrikis Paulius
LTU
LTU
FAKE CAKE, Vilnius 3 1:18:55 14.1
27MOTMickevičiūtė-Juodišienė Karolina
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 3 1:19:00 14.1
28V-M35Beganskij Eduard
LTU
LTU
Uponor - Davada, Pabradė 3 1:19:49 14
29V-M35Urba Mykantas
LTU
LTU
BikeXpert cycling team, Vilnius 3 1:19:52 14
30V-M50Vaivilavičius Audris
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 3 1:20:50 13.8
31V-M35Noreika Arūnas
LTU
LTU
FOCUS Vilnius, Vilnius 3 1:21:42 13.7
32V-M35Povilaitis Paulius
LTU
LTU
BikeXpert cycling team, Vilnius 3 1:21:45 13.7
33V-MEStankus Evaldas
LTU
LTU
MoreWatts, Kaunas 3 1:21:47 13.6
34V-M50Lipnevičius Arūnas
LTU
LTU
VeloRatai, Kėdainiai 3 1:21:53 13.6
35V-M35Karpinskas Mindaugas
LTU
LTU
Vilnius 3 1:21:56 13.6
36V-M50Krukauskas Valdas
LTU
LTU
VeloVilkmerge, Ukmergė 3 1:22:03 13.6
37V-M50Veiveris Darius
LTU
LTU
Kitas reikalas, Vilnius 3 1:22:08 13.6
38V-M35Vaitelis Evaldas
LTU
LTU
1000km dviračiu, Vilnius 3 1:22:14 13.6
39V-M35Matjošaitis Karolis
LTU
LTU
Vilnius 3 1:22:37 13.5
40V-METrybė Audrius
LTU
LTU
Kitas reikalas, Vilnius 3 1:22:50 13.5
41V-MEVaičelionis Jonas
LTU
LTU
Vilnius 3 1:23:06 13.4
42J-18Tautkus Jokūbas
LTU
LTU
Laikyk Kardaną - SM Gaja, Kaunas 3 1:23:14 13.4
43V-MESadauskas Airidas
LTU
LTU
-, Vilnius 3 1:23:17 13.4
44V-M35Povilaitis Darius
LTU
LTU
BikeXpert cycling team, Vilnius 3 1:23:35 13.4
45V-MEPenikas Orestas
LTU
LTU
Nėra, Vilnius 3 1:23:42 13.3
46J-18Petronis Karolis
LTU
LTU
Panevėžio SC, Panevėžys 3 1:24:14 13.2
47V-M35Sviderskas Marius
LTU
LTU
Vilnius 3 1:24:37 13.2
48V-M35Žulys Donaldas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Zarasai 3 1:24:56 13.1
49MOTKučinskienė Dovilė
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 3 1:25:36 13
50V-M35Alešauskas Gediminas
LTU
LTU
Birbizai, Vilnius 3 1:25:59 13
51V-M50Žičkus Arūnas
LTU
LTU
Kitas reikalas, Musninkai 3 1:26:15 12.9
52V-M35Ragaliauskas Tadas
LTU
LTU
  3 1:26:31 12.9
53V-M35Būgas Remigijus
LTU
LTU
BikeXpert cycling team, Vilnius 3 1:26:58 12.8
54J-18Gurskis Dovydas
LTU
LTU
Panevėžio SC, Panevėžys 3 1:27:02 12.8
55MOTStatkė Indrė
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 3 1:27:51 12.7
56V-M35Vasiliauskas Vidas
LTU
LTU
Velouraganas, Vilnius 3 1:28:25 12.6
57V-MEJanuševičius Mantas
LTU
LTU
Pakruojo Em Ty By, Pakruojis 3 1:29:09 12.5
58V-MEUrba Džiugas
LTU
LTU
Danske Bank Cycling Club, Vilnius 3 1:29:29 12.5
59MOTŠtuopienė Inga
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 3 1:30:01 12.4
60V-M35Plyčiuraitis Plyčius Martynas
LTU
LTU
BikeXpert cycling team, Vilnius 3 1:30:37 12.3
61V-M35Kryževičius Domas
LTU
LTU
Danske Bank Cycling Club, Vilnius 3 1:34:35 11.8
62V-M35Zimin Ilya
LTU
LTU
Fively, Minsk 3 1:36:51 11.5
63V-M35Narbutas Marius
LTU
LTU
Vilnius 3 1:42:05 10.9
64V-M35Janėnas Lukas
LTU
LTU
Vilnius 3 1:43:11 10.8
65J-18Kukis Rapolas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 3 1:47:23 10.4
66MOTJuškienė Jurgita
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kauno r. 3 1:48:51 10.3
67J-18Savukynas Jonas
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 3 2:13:48 8.3
68V-MEGestautas Deividas
LTU
LTU
Klaipėda 2 1:02:36 11.9
69MOTMagelinskaitė Gabrielė
LTU
LTU
Pakruojo Em Ty By, Pakruojis 2 1:09:09 10.8
70J-18Budnikas Augustas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 2 1:12:21 10.3
71V-MEAlišauskas Laurynas
LTU
LTU
Rokiškis 2 1:20:05 9.3
71V-MEAlišauskas Martynas
LTU
LTU
Rokiškis 2 1:20:05 9.3
73V-M35Mockus Daumantas
LTU
LTU
Vilnius 1 28:08 13.2
74J-18Šimkus Justinas
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 1 32:57 11.3
75V-M50Budnikas Dainius
LTU
LTU
Enduro klubas, Vilnius 1 44:41 8.3
76J-18Uščiauskas Armandas
LTU
LTU
Ukmergė 1 1:00:14 6.2

Tarpiniai laikai