dbtopas login
LOSF vasaros stovykla. Rogainingas → Rezultatai

LOSF vasaros stovykla. Rogainingas

LTU
LTU, Alnio ežeras, 2023-08-23

Grupė D

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas
1
Kulakov Tymofii
UKR
UKR
Sever, Kyiv 480 49:28
2
Krėpštaitė Viltė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 410 55:14
3
Brinza Augustas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 410 55:16
4
Paužas Erikas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 410 55:22
5
Pankratovas Benas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 380 49:08
6
Ruzgas Timotiejus
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 380 50:37
7
Jonavičius Vismantas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 380 51:47
8
Benetis Vakaris
LTU
LTU
Būdakalnis OK, Ignalina 380 52:21
9
Leonavičius Petras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 380 52:27
10
Paukštis Domas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 380 53:32
11
Valius Dominykas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 370 53:54
12
Raugaitė Vytautė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 370 1:00:50
13
Ambraškaitė Kotryna
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 360 1:01:31
14
Paiuk Artem
UKR
UKR
Sever, Kyiv 350 54:56
15
Rusakevičius Motiejus
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 350 59:57
16
Jurkonytė Aušrinė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 340 48:13
17
Šafranauskas Mangirdas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 310 49:00
18
Adašiūnaitė Nora Silvija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 310 49:37
19
Matonis Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 310 51:21
20
Skirmantaitė Justė
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 310 51:26
21
Tomashevskiy Andrii
UKR
UKR
Sever, Kyiv 310 54:52
22
Miltinis Marius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 310 58:05
23
Preidytė Kira
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Panevėžys 310 1:03:54
24
Paplauskaitė Gytė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 300 51:11
25
Arlauskaitė Rebeka
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 300 56:22
26
Voropai Nikol
UKR
UKR
Sever, Kyiv 280 54:47
27
Hrynko Uliana
UKR
UKR
Sever, Kyiv 280 55:06
28
Mencevičius Rapolas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 280 56:16
29
Šafranauskas Tautrimas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 280 57:11
30
Paužas Henris
LTU
LTU
SM Gaja, Dainava OK, Kaunas 270 59:07
31
Areška Ugnius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 270 59:45
32
Saukaitis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 250 38:28
33
Nakvosas Tadas
LTU
LTU
SM Gaja, Vilnius 250 59:34
34
Grabauskas Jonas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 230 58:32
35
Kaskutė Beatričė
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 230 58:50
36
Butkevičius Emilis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 210 56:01
37
Sazonova Brigita
LTU
LTU
Sostinės SC, Vilnius 200 50:34
38
Jasukaitis Eividas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 200 51:08
39
Čiuplytė Gabija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 200 53:01
40
Areška Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 200 1:06:25
41
Turonis Džiugas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 200 1:06:26
42
Uldinskaitė Goda
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 190 51:12
43
Zaborskis Arnas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 190 1:03:16
44
Budreckis Joris
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Panevėžys 190 1:08:57
45
Jonaitytė Deimina
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 190 1:13:37
46
Masiliūnas Vakaris
LTU
LTU
Šiauliai 190 1:13:39
47
Jonaitis Neimantas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 190 1:13:41
48
Sankauskas Aretas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 190 1:13:55
49
Bielskus Klaidas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 170 1:00:18
50
Rimkutė Rusnė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 150 52:04
51
Ivanauskis Gustas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 150 52:23
52
Buslevičius Benas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 110 1:07:44
53
Dambrauskaitė Kotryna
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 110 1:07:50
54
Nakvosaitė Viltė
LTU
LTU
SM Gaja, Vilnius 100 1:08:41
55
Barysas Dominykas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   1:24:14
56
Buslevičius Nojus
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   1:25:18
57
Sankauskis Aivaras
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai   1:30:30
58
Jonaitis Tomas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai   1:43:53

Tarpiniai laikai

Spausdinimui