dbtopas login
Lietuvos kariuomenės kroso čempionatas → Rezultatai

LTU
LTU, Kleboniškis, Kaunas, 2023-09-22

Grupės KOM, MOT, MOT-V, VYR, VYR-V

Trasa 8.0 km 2 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas min/km
1VYRTarasevičius Lukas
LTU
LTU
KAM I 2 26:45.4 3:20
2VYRAleliūnas Vilius
LTU
LTU
KASP 5 R 2 26:54.1 3:21
3VYRČekanauskas Justinas
LTU
LTU
JLMC 2 27:19.6 3:24
4VYRGaubša Gabrielius
LTU
LTU
KASP 6R 2 29:13.3 3:39
5VYR-VStulgys Donatas
LTU
LTU
KASP 1 R 2 29:22.0 3:40
6VYRDulius Dominykas
LTU
LTU
KASP 5 R 2 29:22.8 3:40
7VYR-VŽukauskas Antanas
LTU
LTU
JRMP 2 29:24.6 3:40
8VYRGenys Daivaras
LTU
LTU
Dragūnai 2 29:28.6 3:41
9VYRGražinskis Airidas
LTU
LTU
GRA 2 29:53.4 3:44
10VYRStaskevičius Edvinas
LTU
LTU
DKB UB 2 30:06.8 3:45
11VYRDementavičius Tadas
LTU
LTU
KASP 2 R 2 30:18.8 3:47
12VYRGirskis Aurimas
LTU
LTU
Dragūnai 2 30:23.4 3:47
13VYRGerasimov Andrej
LTU
LTU
KASP 5 R 2 30:25.4 3:48
14VYRGipas Marijonas
LTU
LTU
KASP 2 R 2 30:31.6 3:48
15VYRRimša Justas
LTU
LTU
PBŽ 2 30:36.3 3:49
16VYRAndriukevičius Povilas
LTU
LTU
VBPLB 2 30:59.3 3:52
17VYRSeitkalijevas Ruslanas
LTU
LTU
KP 2 31:03.8 3:52
18VYRGrėbliūnas Donatas
LTU
LTU
KOP 2 31:19.4 3:54
19VYRRegesas Augustas
LTU
LTU
LKA I 2 31:26.3 3:55
20MOTStašauskaitė Vilmantė
LTU
LTU
KASP 2 R 2 31:29.9 3:56
21VYR-VKamarūnas Vytautas
LTU
LTU
LKM 2 31:30.7 3:56
22VYR-VGudaitis Audrius
LTU
LTU
SP štabas 2 31:35.9 3:56
23VYRBertaševičius Laurynas
LTU
LTU
KASP 2 R 2 31:53.8 3:59
24MOTVarnagirytė Viktorija
LTU
LTU
KASP 8 R 2 31:55.8 3:59
25VYRJadzevičius Andrius
LTU
LTU
SP štabas 2 32:11.0 4:01
26VYRDruktenis Deimantas
LTU
LTU
KMT 2 32:11.7 4:01
27VYRJuozapavičius Laimutis
LTU
LTU
DKB UB 2 32:21.4 4:02
28VYR-VAlekna Žydrūnas
LTU
LTU
KOP 2 32:29.8 4:03
29VYRAlekna Marius
LTU
LTU
Pečiulionio 2 32:41.1 4:05
30VYRMalakauskis Paulius
LTU
LTU
KJP 2 32:45.1 4:05
31VYRBartušis Ignas
LTU
LTU
Kęstučio PB 2 32:57.5 4:07
32VYR-VBasalykas Bronius
LTU
LTU
KAM I 2 33:00.8 4:07
33VYRŠukys Mintautas
LTU
LTU
KAM I 2 33:19.6 4:09
34VYRLukšys Rapolas
LTU
LTU
LKA I 2 33:19.7 4:09
35VYRBulotas Bartas
LTU
LTU
LKA I 2 33:21.0 4:10
36VYR-VRuzgas Darius
LTU
LTU
KOP 2 33:46.4 4:13
37VYRLeliašius Egidijus
LTU
LTU
KASP 1 R 2 34:02.5 4:15
38VYRŪrka Ramūnas
LTU
LTU
DKB UB 2 34:04.8 4:15
39VYRLelešius Vladas
LTU
LTU
KRC 2 34:21.8 4:17
40VYRKulikajevas Giedrius
LTU
LTU
DKB UB 2 34:25.9 4:18
41VYRGedminas Donatas
LTU
LTU
Dragūnai 2 34:27.5 4:18
42VYRAžukas Gytis
LTU
LTU
VBPLB 2 34:37.8 4:19
43VYRBeniušis Nerijus
LTU
LTU
GRA 2 34:41.2 4:20
44VYRJanulaitis Rytis
LTU
LTU
DKB UB 2 34:43.3 4:20
45VYR-VValaitis Martynas
LTU
LTU
KASP 1 R 2 34:45.0 4:20
46VYRGirčys Antanas
LTU
LTU
JRMP 2 34:46.7 4:20
47VYRTretjakov Ernest
LTU
LTU
KASP 5 R 2 34:51.3 4:21
48VYRČeponis Audrius
LTU
LTU
LKM 2 34:58.3 4:22
49VYRToliušis Matas
LTU
LTU
KASP 2 R 2 35:16.3 4:24
50VYR-VErtmonas Vilius
LTU
LTU
KAM I 2 35:21.5 4:25
51VYRGrigaravičius Justas
LTU
LTU
VBPLB 2 35:28.6 4:26
52VYRDžiaugys Artūras
LTU
LTU
KASP 2 R 2 35:28.7 4:26
53VYR-VStulgys Mindaugas
LTU
LTU
KASP 1 R 2 35:51.5 4:28
54VYRKasatkin Sergej
LTU
LTU
LKM 2 35:57.0 4:29
55VYRBalsys Paulius
LTU
LTU
JRMP 2 36:02.9 4:30
56VYRKubilius Vaidas
LTU
LTU
KASP 5 R 2 36:03.4 4:30
57VYRPauliukonis Ignas
LTU
LTU
VBPLB 2 36:03.7 4:30
58VYRDrūtys Martynas
LTU
LTU
GRG artilerijos batalionas 2 36:23.9 4:32
59VYRŽūkas Dovydas
LTU
LTU
GRG artilerijos batalionas 2 36:30.3 4:33
60VYRGurevičius Darius
LTU
LTU
KOP 2 36:31.7 4:33
61VYRJuozapavičius Faustas
LTU
LTU
KASP 6R 2 36:36.7 4:34
62VYROrlovskij Andrius
LTU
LTU
PBŽ 2 36:45.8 4:35
63VYR-VKvedaravičius Mindaugas
LTU
LTU
KASP 2 R 2 36:51.8 4:36
64VYRPinkevičius Viktoras
LTU
LTU
KAM I 2 36:52.9 4:36
65VYRSirtautas Tadas
LTU
LTU
KASP 2 R 2 36:54.4 4:36
66VYRLukočius Paulius
LTU
LTU
Kęstučio PB 2 36:59.7 4:37
67VYROptas Justas
LTU
LTU
KMT 2 37:14.8 4:39
68VYRJurevičius Benjaminas
LTU
LTU
KP 2 37:15.1 4:39
69VYRKuliukas Gediminas
LTU
LTU
GŠB 2 37:19.0 4:39
70VYRGiedraitis Airidas
LTU
LTU
Kęstučio PB 2 37:37.2 4:42
71VYR-VRiauba Žydrūnas
LTU
LTU
DT 2 38:06.5 4:45
72VYRŽolpis Gustas
LTU
LTU
LKA I 2 38:07.6 4:45
73VYRAntanavičius Tomas
LTU
LTU
Kęstučio PB 2 38:21.7 4:47
74VYRGedrimas Mindaugas
LTU
LTU
DT 2 38:22.2 4:47
75VYRŠiaudikis Darius
LTU
LTU
DT 2 38:26.3 4:48
76VYRŠličius Gabrielius
LTU
LTU
SP štabas 2 38:58.7 4:52
77VYRRudys Simonas
LTU
LTU
VPB 2 39:06.3 4:53
78VYR-VSlanys Saulius
LTU
LTU
KOP 2 39:29.6 4:56
79VYR-VGadliauskas Vytautas
LTU
LTU
JRMP 2 39:35.5 4:56
80VYR-VTalačka Saulius
LTU
LTU
GRA 2 39:38.0 4:57
81MOTVaištartaitė Raistė
LTU
LTU
KASP 2 R 2 40:18.1 5:02
82VYRArdinavičius Laurynas
LTU
LTU
JLMC 2 40:18.6 5:02
83VYR-VŠereika Laimis
LTU
LTU
DT 2 41:02.3 5:07
84VYRKučas Paulius
LTU
LTU
KASP 2 R 2 41:08.9 5:08
85MOTGrigaliūnė Edita
LTU
LTU
GŠB 2 41:21.9 5:10
86VYR-VDomarkas Justas
LTU
LTU
KAM II 2 41:44.9 5:13
87MOTGudaitienė Jolanta
LTU
LTU
LKM 2 41:54.1 5:14
88VYRMacijauskas Linas
LTU
LTU
KASP 2 R 2 41:59.7 5:14
89MOTLaukytė Evelina
LTU
LTU
KASP 2 R 2 42:01.5 5:15
90VYRMarinskas Stepas
LTU
LTU
Mindaugo HB 2 42:40.6 5:20
91VYRKirilivas Gytis
LTU
LTU
DT 2 42:40.7 5:20
92VYRFokas Arnoldas
LTU
LTU
KASP 2 R 2 42:55.0 5:21
93VYRKažiūras Rimvydas
LTU
LTU
JRMP 2 43:15.6 5:24
94MOTBareikytė Monika
LTU
LTU
PB GV 2 43:59.4 5:29
95MOT-VDegenienė Kristina
LTU
LTU
KOP 2 44:04.2 5:30
96VYRUmbrasas Virgis
LTU
LTU
KMT 2 44:16.4 5:32
97MOTIljina Giedrė
LTU
LTU
Logistikos batalionas 2 45:19.9 5:39
98MOTBastytė Aistė
LTU
LTU
LKA II 2 45:36.0 5:42
99MOT-VGalvydienė Sonata
LTU
LTU
PB GV 2 45:36.4 5:42
100VYROberauskas Justinas
LTU
LTU
Kęstučio PB 2 46:13.0 5:46
101MOTBaškytė Julija
LTU
LTU
KAM II 2 46:33.6 5:49
102VYRAleknavičius Tomas
LTU
LTU
SP štabas 2 46:34.7 5:49
103VYRLaskys Benas
LTU
LTU
LKA II 2 48:40.1 6:05
104VYR-VČialkevičius Mindaugas
LTU
LTU
KMT 2 48:42.8 6:05
105MOTNarušytė Aurelija
LTU
LTU
KMT 2 50:28.6 6:18
106VYRPocevičius Edvinas
LTU
LTU
KAM II 2 53:03.3 6:37
107MOTKnietaitė Gabija
LTU
LTU
LKA II 2 56:15.1 7:01

Tarpiniai laikai