dbtopas login
MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships middle → Rezultatai

MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships middle

ITA
ITA, Lavarone Gionghi, 2023-09-21

Grupė M

Trasa 12.5 km 22 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas km/h Taip pat...
1
Bettega Fabiano
ITA
ITA
Italy 55:50 13.4  
2
Bogar Kryštof
CZE
CZE
Czech Republic 55:55 13.4  
3
Ludvik Vojtech
CZE
CZE
Czech Republic 57:01 13.2  
3
Stransky Vojtech
CZE
CZE
Czech Republic 57:01 13.2  
5
Nykanen Tomi
FIN
FIN
Finland 57:24 13.1 M23 1
6
Kanta Martin
CZE
CZE
Czech Republic 58:05 12.9  
7
Jaeggi Adrian
SUI
SUI
Switzerland 58:11 12.9  
8
Dallavalle Luca
ITA
ITA
Italy 58:26 12.8  
9
Berthaud Armel
FRA
FRA
France 59:14 12.7 M23 2
10
Niebielski Bartosz
POL
POL
Poland 59:27 12.6 M23 3
11
Hotz Silas
SUI
SUI
Switzerland 1:00:02 12.5  
12
Hasek Jan
CZE
CZE
Czech Republic 1:00:15 12.4 M23 4
13
Ferreira Joao
POR
POR
Portugal 1:01:23 12.2  
14
Demaret Joly Albin
FRA
FRA
France 1:01:58 12.1 M23 5
15
Gvildys Jonas Vytautas
LTU
LTU
Lithuania 1:02:08 12.1  
16
Maišelis Jonas
LTU
LTU
Lithuania 1:02:48 11.9  
17
Hradil Jiri
CZE
CZE
Czech Republic 1:03:04 11.9  
18
Waldmann Andreas
AUT
AUT
Austria 1:03:06 11.9  
19
Pourre Jeremi
FRA
FRA
France 1:03:27 11.8  
20
Hoffmann Noah Tristan
DEN
DEN
Denmark 1:04:15 11.7 M23 6
21
Schnyder Flurin
SUI
SUI
Switzerland 1:04:39 11.6 M23 7
22
Sanz Juan
ESP
ESP
Spain 1:04:41 11.6 M23 8
23
Illig Martin
AUT
AUT
Austria 1:05:24 11.5 M23 9
24
Koffler Georg
AUT
AUT
Austria 1:05:41 11.4 M23 10
25
Rieder Noah
SUI
SUI
Switzerland 1:05:47 11.4 M23 11
26
Villar Gorriz Jose Antonio
ESP
ESP
Spain 1:06:18 11.3 M23 12
27
Hnilica Hannes
AUT
AUT
Austria 1:06:40 11.3 M23 13
28
Hyla Damian
POL
POL
Poland 1:06:49 11.2 M23 14
29
Blot Timothy
FRA
FRA
France 1:07:58 11 M23 15
30
Traversi Montani Matteo
ITA
ITA
Italy 1:08:20 11 M23 16
31
Rossetto Riccardo
ITA
ITA
Italy 1:08:39 10.9  
32
Vacek Jan
CZE
CZE
Czech Republic 1:11:18 10.5 M23 17
33
Turra Piero
ITA
ITA
Italy 1:11:41 10.5  
34
Pyykonen Pasi
FIN
FIN
Finland 1:12:30 10.3  
35
Anders Sebastian
GER
GER
Germany 1:12:34 10.3  
36
Friis Oliver
DEN
DEN
Denmark 1:12:50 10.3  
37
Wild Michael
ITA
ITA
Italy 1:13:18 10.2 M23 18
38
Tuma Matej
CZE
CZE
Czech Republic 1:13:39 10.2 M23 19
39
Mahla Mihkel
EST
EST
Estonia 1:13:45 10.2 M23 20
40
Cortes Martinez Francisco
ESP
ESP
Spain 1:14:23 10.1 M23 21
41
Traversi Montani Michele
ITA
ITA
Italy 1:14:49 10 M23 22
42
Whittington Will
AUS
AUS
Australia 1:15:10 10 M23 23
43
Stoev Mihail
BUL
BUL
Bulgaria 1:16:13 9.8 M23 24
44
Pelov Marco
BUL
BUL
Bulgaria 1:16:54 9.8 M23 25
45
Huster Mark
GER
GER
Germany 1:17:12 9.7  
46
Örnhagen Jørgensen Morten Ingmar
DEN
DEN
Denmark 1:20:53 9.3 M23 26
47
Nachev Nikolay
USA
USA
United States of America 1:22:19 9.1  
48
Poopuu Priit
EST
EST
Estonia 1:22:29 9.1  
49
Janowski Filip
POL
POL
Poland 1:25:01 8.8 M23 27
  Guerrero Javier Munoz
ESP
ESP
Spain 6:32 114.8  
  Debray Paul
FRA
FRA
France 31:46 23.6  
  Mariani Antonio
ITA
ITA
Italy dsq 11.1  
  Houlihan Ben
GBR
GBR
Great Britain dsq 7.3 M23 0

Tarpiniai laikai

Spausdinimui