dbtopas login
MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships middle → Rezultatai

ITA
ITA, Lavarone Gionghi, 2023-09-21

Grupės M, M23

Trasa 12.5 km 22 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas km/h
1MBettega Fabiano
ITA
ITA
Italy 55:50 13.4
2MBogar Kryštof
CZE
CZE
Czech Republic 55:55 13.4
3MStransky Vojtech
CZE
CZE
Czech Republic 57:01 13.2
3MLudvik Vojtech
CZE
CZE
Czech Republic 57:01 13.2
5M23Nykanen Tomi
FIN
FIN
Finland 57:24 13.1
6MKanta Martin
CZE
CZE
Czech Republic 58:05 12.9
7MJaeggi Adrian
SUI
SUI
Switzerland 58:11 12.9
8MDallavalle Luca
ITA
ITA
Italy 58:26 12.8
9M23Berthaud Armel
FRA
FRA
France 59:14 12.7
10M23Niebielski Bartosz
POL
POL
Poland 59:27 12.6
11MHotz Silas
SUI
SUI
Switzerland 1:00:02 12.5
12M23Hasek Jan
CZE
CZE
Czech Republic 1:00:15 12.4
13MFerreira Joao
POR
POR
Portugal 1:01:23 12.2
14M23Demaret Joly Albin
FRA
FRA
France 1:01:58 12.1
15MGvildys Jonas Vytautas
LTU
LTU
Lithuania 1:02:08 12.1
16MMaišelis Jonas
LTU
LTU
Lithuania 1:02:48 11.9
17MHradil Jiri
CZE
CZE
Czech Republic 1:03:04 11.9
18MWaldmann Andreas
AUT
AUT
Austria 1:03:06 11.9
19MPourre Jeremi
FRA
FRA
France 1:03:27 11.8
20M23Hoffmann Noah Tristan
DEN
DEN
Denmark 1:04:15 11.7
21M23Schnyder Flurin
SUI
SUI
Switzerland 1:04:39 11.6
22M23Sanz Juan
ESP
ESP
Spain 1:04:41 11.6
23M23Illig Martin
AUT
AUT
Austria 1:05:24 11.5
24M23Koffler Georg
AUT
AUT
Austria 1:05:41 11.4
25M23Rieder Noah
SUI
SUI
Switzerland 1:05:47 11.4
26M23Villar Gorriz Jose Antonio
ESP
ESP
Spain 1:06:18 11.3
27M23Hnilica Hannes
AUT
AUT
Austria 1:06:40 11.3
28M23Hyla Damian
POL
POL
Poland 1:06:49 11.2
29M23Blot Timothy
FRA
FRA
France 1:07:58 11
30M23Traversi Montani Matteo
ITA
ITA
Italy 1:08:20 11
31MRossetto Riccardo
ITA
ITA
Italy 1:08:39 10.9
32M23Vacek Jan
CZE
CZE
Czech Republic 1:11:18 10.5
33MTurra Piero
ITA
ITA
Italy 1:11:41 10.5
34MPyykonen Pasi
FIN
FIN
Finland 1:12:30 10.3
35MAnders Sebastian
GER
GER
Germany 1:12:34 10.3
36MFriis Oliver
DEN
DEN
Denmark 1:12:50 10.3
37M23Wild Michael
ITA
ITA
Italy 1:13:18 10.2
38M23Tuma Matej
CZE
CZE
Czech Republic 1:13:39 10.2
39M23Mahla Mihkel
EST
EST
Estonia 1:13:45 10.2
40M23Cortes Martinez Francisco
ESP
ESP
Spain 1:14:23 10.1
41M23Traversi Montani Michele
ITA
ITA
Italy 1:14:49 10
42M23Whittington Will
AUS
AUS
Australia 1:15:10 10
43M23Stoev Mihail
BUL
BUL
Bulgaria 1:16:13 9.8
44M23Pelov Marco
BUL
BUL
Bulgaria 1:16:54 9.8
45MHuster Mark
GER
GER
Germany 1:17:12 9.7
46M23Örnhagen Jørgensen Morten Ingmar
DEN
DEN
Denmark 1:20:53 9.3
47MNachev Nikolay
USA
USA
United States of America 1:22:19 9.1
48MPoopuu Priit
EST
EST
Estonia 1:22:29 9.1
49M23Janowski Filip
POL
POL
Poland 1:25:01 8.8
 MDebray Paul
FRA
FRA
France 31:46 23.6
 MGuerrero Javier Munoz
ESP
ESP
Spain 6:32 114.8
 MMariani Antonio
ITA
ITA
Italy dsq 11.1
 M23Houlihan Ben
GBR
GBR
Great Britain dsq 7.3

Tarpiniai laikai