dbtopas login
MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships long → Rezultatai

MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships long

ITA
ITA, Lavarone Gionghi, 2023-09-22

Grupė M

Trasa 21.9 km 21 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas km/h Taip pat...
1
Bettega Fabiano
ITA
ITA
Italy 2:09:34 10.2  
2
Ludvik Vojtech
CZE
CZE
Czech Republic 2:17:48 9.5  
3
Bogar Kryštof
CZE
CZE
Czech Republic 2:18:56 9.5  
4
Pourre Jeremi
FRA
FRA
France 2:21:00 9.3  
5
Berthaud Armel
FRA
FRA
France 2:21:17 9.3 M23 1
6
Waldmann Andreas
AUT
AUT
Austria 2:22:00 9.3  
7
Koffler Georg
AUT
AUT
Austria 2:23:03 9.2 M23 2
8
Dallavalle Luca
ITA
ITA
Italy 2:23:20 9.2  
9
Schnyder Flurin
SUI
SUI
Switzerland 2:25:50 9 M23 3
10
Debray Paul
FRA
FRA
France 2:26:13 9  
11
Maišelis Jonas
LTU
LTU
Lithuania 2:26:16 9  
12
Gvildys Jonas Vytautas
LTU
LTU
Lithuania 2:26:20 9  
13
Örnhagen Jørgensen Morten Ingmar
DEN
DEN
Denmark 2:26:47 9 M23 4
14
Ferreira Joao
POR
POR
Portugal 2:27:49 8.9  
15
Mariani Antonio
ITA
ITA
Italy 2:27:53 8.9  
16
Rossetto Riccardo
ITA
ITA
Italy 2:28:40 8.9  
17
Friis Oliver
DEN
DEN
Denmark 2:33:43 8.6  
18
Hradil Jiri
CZE
CZE
Czech Republic 2:34:01 8.5  
19
Rieder Noah
SUI
SUI
Switzerland 2:35:44 8.4 M23 5
20
Jaeggi Adrian
SUI
SUI
Switzerland 2:36:41 8.4  
21
Hnilica Hannes
AUT
AUT
Austria 2:39:38 8.2 M23 6
22
Turra Piero
ITA
ITA
Italy 2:40:38 8.2  
23
Demaret Joly Albin
FRA
FRA
France 2:42:12 8.1 M23 7
24
Sanz Juan
ESP
ESP
Spain 2:46:47 7.9 M23 8
25
Hotz Silas
SUI
SUI
Switzerland 2:46:58 7.9  
26
Vacek Jan
CZE
CZE
Czech Republic 2:47:27 7.9 M23 9
27
Traversi Montani Matteo
ITA
ITA
Italy 2:50:56 7.7 M23 10
28
Houlihan Ben
GBR
GBR
Great Britain 2:56:15 7.5 M23 11
29
Anders Sebastian
GER
GER
Germany 2:59:13 7.3  
30
Villar Gorriz Jose Antonio
ESP
ESP
Spain 2:59:34 7.3 M23 12
31
Huster Mark
GER
GER
Germany 3:02:41 7.2  
32
Traversi Montani Michele
ITA
ITA
Italy 3:06:11 7.1 M23 13
33
Poopuu Priit
EST
EST
Estonia 3:08:41 7  
34
Wild Michael
ITA
ITA
Italy 3:09:23 6.9 M23 14
35
Whittington Will
AUS
AUS
Australia 3:12:34 6.8 M23 15
36
Mahla Mihkel
EST
EST
Estonia 3:17:34 6.7 M23 16
37
Nachev Nikolay
USA
USA
United States of America 3:18:21 6.6  
38
Blot Timothy
FRA
FRA
France 3:19:32 6.6 M23 17
39
Stoev Mihail
BUL
BUL
Bulgaria 3:28:36 6.3 M23 18
40
Pyykonen Pasi
FIN
FIN
Finland 3:47:51 5.8  
41
Pelov Marco
BUL
BUL
Bulgaria 4:06:05 5.3 M23 19
  Stransky Vojtech
CZE
CZE
Czech Republic 16:39 79  
  Kanta Martin
CZE
CZE
Czech Republic 41:59 31.3  
  Tuma Matej
CZE
CZE
Czech Republic 1:31:34 14.4 M23 0
  Janowski Filip
POL
POL
Poland 1:48:22 12.1 M23 0
  Hyla Damian
POL
POL
Poland 2:02:44 10.7 M23 0
  Hoffmann Noah Tristan
DEN
DEN
Denmark 2:21:32 9.3 M23 0
  Illig Martin
AUT
AUT
Austria 2:23:33 9.2 M23 0
  Niebielski Bartosz
POL
POL
Poland 2:50:54 7.7 M23 0
  Nykanen Tomi
FIN
FIN
Finland dsq 9.1 M23 0
  Guerrero Javier Munoz
ESP
ESP
Spain dsq 7.8  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui