dbtopas login
European orienteering championships sprint qualification → Rezultatai

ITA
ITA, Verona Borgo Venezia, 2023-10-04

Grupės W1

Trasa 2.9 km 19 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1W1Carter Davies Megan
GBR
GBR
Great Britain 11:05 3:46
2W1Gemperle Eline
SUI
SUI
Switzerland 11:14 3:49
3W1Lundberg Hanna
SWE
SWE
Sweden 11:17 3:50
4W1Hagström Sara
SWE
SWE
Sweden 11:21 3:51
5W1Maramarosi Rita
HUN
HUN
Hungary 11:24 3:52
6W1Hornik Aleksandra
POL
POL
Poland 11:25 3:52
7W1Gydesen Hedvig Valbjorn
DEN
DEN
Denmark 11:26 3:53
8W1Stadler Deborah
SUI
SUI
Switzerland 11:41 3:58
9W1Janošikova Tereza
CZE
CZE
Czech Republic 11:42 3:58
10W1Ostberg Tilda
SWE
SWE
Sweden 11:44 3:59
11W1Robertson Laura
NZL
NZL
New Zealand 11:45 3:59
12W1Klysner Cecilie Friberg
DEN
DEN
Denmark 11:49 4:01
13W1Hilo Hanne
FIN
FIN
Finland 11:51 4:01
14W1Delenne Annabelle
FRA
FRA
France 11:53 4:02
14W1Niittynen Miia
FIN
FIN
Finland 11:53 4:02
16W1De Biasi Maddalena
ITA
ITA
Italy 11:56 4:03
17W1Dyrkorn Ane
NOR
NOR
Norway 11:59 4:04
18W1Klysner Nicoline Friberg
DEN
DEN
Denmark 12:00 4:04
19W1Oksanen Maiju
FIN
FIN
Finland 12:02 4:05
19W1Basset Isia
FRA
FRA
France 12:02 4:05
21W1Hauswirth Sabine
SUI
SUI
Switzerland 12:03 4:05
22W1Andersen Cecilie
GBR
GBR
Great Britain 12:05 4:06
23W1Babych Olena
UKR
UKR
Ukraine 12:07 4:07
23W1Von Krusenstierna Vilma
SWE
SWE
Sweden 12:07 4:07
25W1Kutkaitė Aušrinė
LTU
LTU
Lithuania 12:08 4:07
25W1Hanssen Lene Berg
NOR
NOR
Norway 12:08 4:07
27W1Eide Ragnhild
NOR
NOR
Norway 12:09 4:07
28W1Rihma Annika
EST
EST
Estonia 12:13 4:09
29W1Groell Anna
AUT
AUT
Austria 12:15 4:10
30W1Shingler Nea
AUS
AUS
Australia 12:35 4:16
31W1Nieke Patricia
GER
GER
Germany 12:46 4:20
32W1Eades Mairi
GBR
GBR
Great Britain 12:50 4:21
33W1Tiefenböck Tina
AUT
AUT
Austria 12:56 4:23
34W1Puķīte Laura
LAT
LAT
Latvia 12:59 4:24
35W1Zlamalova Nikola
CZE
CZE
Czech Republic 13:10 4:28
36W1Camarasa Ana
ESP
ESP
Spain 13:11 4:29
37W1Lucchetta Jessica
ITA
ITA
Italy 13:13 4:29
38W1Gil Clapera Laia
ESP
ESP
Spain 13:16 4:30
39W1Brautigam Evalin
USA
USA
United States of America 13:47 4:41
40W1Freimane Anna Eleonora
LAT
LAT
Latvia 14:11 4:49
41W1McCavana Eadaoin
IRL
IRL
Ireland 14:13 4:50
42W1Dewickere Danielle
BEL
BEL
Belgium 14:23 4:53
43W1Leung Hei Tung
HKG
HKG
Hong Kong 15:43 5:20
 W1Fleming Mary
AUS
AUS
Australia dsq  
 W1Palumbo Martina
ITA
ITA
Italy dsq  

Tarpiniai laikai