dbtopas login
European orienteering championships sprint qualification → Rezultatai

ITA
ITA, Verona Borgo Venezia, 2023-10-04

Grupės W2

Trasa 3.0 km 21 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1W2van Dongen Eef
NED
NED
Netherlands 11:41 3:55
2W2Alexandersson Tove
SWE
SWE
Sweden 11:45 3:56
3W2Agervig Kristiansson Malin
DEN
DEN
Denmark 11:48 3:57
4W2Mag Viktoria
HUN
HUN
Hungary 11:49 3:57
5W2Bjessmo Emma
SWE
SWE
Sweden 11:55 3:59
6W2Lundanes Ingrid
NOR
NOR
Norway 12:03 4:02
7W2Haestad Bjornstad Victoria
NOR
NOR
Norway 12:04 4:02
8W2Roos Elena
SUI
SUI
Switzerland 12:05 4:03
8W2Harju Venla
FIN
FIN
Finland 12:05 4:03
10W2Vik Pia Young
NOR
NOR
Norway 12:10 4:04
11W2Lind Josefine
DEN
DEN
Denmark 12:13 4:05
12W2Ražaitytė Gabija
LTU
LTU
Lithuania 12:21 4:08
13W2Gonzalez Nerea
ESP
ESP
Spain 12:25 4:10
14W2Ruch Martina
SUI
SUI
Switzerland 12:30 4:11
15W2Kastner Ylvi
AUT
AUT
Austria 12:32 4:12
15W2Sudoł Hanna
POL
POL
Poland 12:32 4:12
17W2Wiśniewska Hanna
POL
POL
Poland 12:37 4:14
18W2Cechova Tereza
CZE
CZE
Czech Republic 12:42 4:15
19W2Isoherranen Salla
FIN
FIN
Finland 12:43 4:16
20W2Kaasiku Evely
EST
EST
Estonia 12:45 4:16
21W2De Smul Tille
BEL
BEL
Belgium 12:47 4:17
22W2Dzema Kateryna
UKR
UKR
Ukraine 12:55 4:20
22W2Beauvir Maelle
FRA
FRA
France 12:55 4:20
24W2Pitirimova Olena
UKR
UKR
Ukraine 12:57 4:20
25W2Guijo Alonso Marta
ESP
ESP
Spain 12:58 4:21
26W2Salopek Dorja
CRO
CRO
Croatia 13:02 4:22
27W2Maxwell Kirstin
GBR
GBR
Great Britain 13:07 4:24
28W2Friedrichs Birte
GER
GER
Germany 13:13 4:26
29W2Caglio Anna
ITA
ITA
Italy 13:14 4:26
30W2Gineikaitė Ugnė
LTU
LTU
Lithuania 13:16 4:27
31W2Basset Juliette
FRA
FRA
France 13:22 4:29
32W2Matejkova Barbora
CZE
CZE
Czech Republic 13:27 4:30
33W2Polzer Carina
AUT
AUT
Austria 13:39 4:34
34W2Dyaksova Andreya
BUL
BUL
Bulgaria 13:51 4:38
35W2Scalzotto Annarita
ITA
ITA
Italy 13:54 4:39
36W2O Boyle Niamh
IRL
IRL
Ireland 14:06 4:43
36W2Winkler Leonore
GER
GER
Germany 14:06 4:43
38W2Matsumoto Moe
JPN
JPN
Japan 14:28 4:51
39W2Chu Ying Yau
HKG
HKG
Hong Kong 14:44 4:56
40W2Sirmā Signe
LAT
LAT
Latvia 15:02 5:02
41W2Leung Ka Ki
HKG
HKG
Hong Kong 15:04 5:03
42W2Doyle Serena
AUS
AUS
Australia 15:13 5:06
 W2Carcas Pippa
GBR
GBR
Great Britain dsq  

Tarpiniai laikai