dbtopas login
European orienteering championships sprint qualification → Rezultatai

ITA
ITA, Verona Borgo Venezia, 2023-10-04

Grupės W3

Trasa 3.0 km 19 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1W3Sonesson Alva
SWE
SWE
Sweden 11:33 3:53
2W3Aebersold Simona
SUI
SUI
Switzerland 11:41 3:56
2W3Strand Lina
SWE
SWE
Sweden 11:41 3:56
2W3Gemperle Natalia
SUI
SUI
Switzerland 11:41 3:56
5W3Weber Amanda Falck
DEN
DEN
Denmark 11:48 3:58
6W3Grosberga Sandra
LAT
LAT
Latvia 11:50 3:59
7W3Calandry Cecile
FRA
FRA
France 11:52 3:59
8W3Agervig Kristiansson Ida
DEN
DEN
Denmark 11:57 4:01
9W3Gross Paula
SUI
SUI
Switzerland 11:58 4:01
10W3Olaussen Marie
NOR
NOR
Norway 12:00 4:02
10W3Rodrigues Filipa
POR
POR
Portugal 12:00 4:02
12W3Peterova Jana
CZE
CZE
Czech Republic 12:03 4:03
13W3Sianoja Maija
FIN
FIN
Finland 12:05 4:04
14W3Mankarla Aino
FIN
FIN
Finland 12:08 4:05
15W3Pekarova Jana
CZE
CZE
Czech Republic 12:09 4:05
16W3Nurminen Inka
FIN
FIN
Finland 12:10 4:05
17W3Ward Charlotte
GBR
GBR
Great Britain 12:15 4:07
18W3Hanauer Florence
FRA
FRA
France 12:18 4:08
19W3Bernaciak Ewa
POL
POL
Poland 12:19 4:08
19W3Johansson Tilda
SWE
SWE
Sweden 12:19 4:08
21W3Brown Rachel
GBR
GBR
Great Britain 12:22 4:09
22W3Ramstein Laura
AUT
AUT
Austria 12:27 4:11
22W3Dallera Caterina
ITA
ITA
Italy 12:27 4:11
24W3Markussen Lotte Jauhojärvi
DEN
DEN
Denmark 12:28 4:11
25W3Starke Paula
GER
GER
Germany 12:35 4:14
25W3Arnesen Emma Louise
NOR
NOR
Norway 12:35 4:14
27W3Del Campo Maria Prieto
ESP
ESP
Spain 12:38 4:15
28W3Ķuze Elza
LAT
LAT
Latvia 12:46 4:17
29W3Pandis Hannula Katrin
EST
EST
Estonia 12:47 4:18
30W3Gvildytė Teklė Emilija
LTU
LTU
Lithuania 12:50 4:19
31W3Kovacova Zuzana
SVK
SVK
Slovakia 12:51 4:19
32W3Nilsson Simkovics Anna
AUT
AUT
Austria 12:54 4:20
33W3De Nardis Caterina
ITA
ITA
Italy 12:57 4:21
34W3Tymoshchuk Mariya
UKR
UKR
Ukraine 12:59 4:22
35W3Zimmermann Margret
EST
EST
Estonia 13:09 4:25
36W3Rooman Sarah
BEL
BEL
Belgium 13:21 4:29
37W3Sprod Olivia
AUS
AUS
Australia 13:38 4:35
38W3Ivanova Kristina
BUL
BUL
Bulgaria 13:58 4:42
39W3Masuzawa Suzu
JPN
JPN
Japan 14:07 4:45
40W3Ristova Anastasija
MKD
MKD
FYR Macedonia 14:43 4:57
41W3Chan Pui Fung Leona
HKG
HKG
Hong Kong 14:57 5:02
42W3Campbell Alison
USA
USA
United States of America 15:25 5:11
 W3McCavana Aoife
IRL
IRL
Ireland dsq  
 W3Toledo Navarro Ana Isabel
ESP
ESP
Spain dsq  

Tarpiniai laikai