dbtopas login
VELO CX IV - Žirmūnų paplūdimys → Rezultatai

LTU
LTU, Vilnius, Žirmūnų paplūdimys, 2023-10-22

Grupės VCXE, VCXJN, VCXV, VOCXE

Trasa 19.2 km 12 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1VCXELašinis Venantas
LTU
LTU
atletukalve.lt, Vilnius 12 59:40 19.3
2VCXEMaišelis Jonas
LTU
LTU
Veloklinika cycling team, Vilnius 12 1:01:27 18.7
3VCXERaugala Gustas
LTU
LTU
Kaunas Cycling Team, Vilnius 12 1:02:12 18.5
4VCXEGerdauskas Aironas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 12 1:02:56 18.3
5VCXJNPavlovas Justinas
LTU
LTU
Minu DK, Kaunas 12 1:03:08 18.2
6VCXEBiekša Justinas
LTU
LTU
Colibri cycling, Vilnius 12 1:03:26 18.2
7VCXEKazakevičius Artūras
LTU
LTU
RealBean.eu, Kaunas 12 1:03:50 18
8VCXVČivilis Elijus
LTU
LTU
Top Team Cycling, Vilnius 12 1:03:59 18
9VCXJNBilertas Arnas
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 12 1:04:01 18
10VCXJNKertenis Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Žiežmariai 12 1:04:29 17.9
11VCXEManiušis Martynas
LTU
LTU
Utena cycling team, Utena 12 1:04:40 17.8
12VCXEGrigas Laurynas
LTU
LTU
Nikeliuotas špykis 12 1:06:36 17.3
13VCXJNKlimavičius Nikolas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 11 59:47 17.7
14VCXEKondrotas Simas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 11 59:57 17.6
15VCXERidikas Adas Vėjas
LTU
LTU
FAKELAI, Vilnius 11 1:00:50 17.4
16VCXEVilūnas Vytautas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 11 1:01:01 17.3
17VCXVZinevičius Linas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 11 1:01:31 17.2
18VCXEŠyvis Deimantas
LTU
LTU
  11 1:01:58 17
19VCXELukšas Dovydas
LTU
LTU
Kaunas Cycling Team, Vilnius 11 1:02:12 17
20VCXEUtkinas Martynas
LTU
LTU
padangosm.lt, Ddidžioji Riešė 11 1:02:50 16.8
21VCXEKazokas Vytautas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 11 1:03:13 16.7
22VCXJNNarbutas Nedas
LTU
LTU
PRSSG, Kuršėnai 11 1:03:35 16.6
23VOCXEBalanaitis Arminas
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike / Impuls 11 1:04:08 16.5
23VCXVŠimkus Julius
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 11 1:04:08 16.5
25VCXJNVoiniušas Viktoras
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 11 1:04:14 16.4
26VCXEČeponis Paulius
LTU
LTU
RealBean.eu 10 59:53 16
27VCXVNorkevičius Andrius
LTU
LTU
Colibri cycling, Vilnius 10 1:01:06 15.7
28VCXJNŠimkus Justinas
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 10 1:01:19 15.7
29VCXVKnieža Pranas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 10 1:01:30 15.6
30VCXEUrbonas Arūnas
LTU
LTU
Utena cycling team, Utena 10 1:02:25 15.4
31VCXVVaivilavičius Audris
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 10 1:02:50 15.3
32VCXVRadzevičius Vaidotas
LTU
LTU
Runglorious bastards, Vilnius 10 1:03:21 15.2
33VOCXESerapinas Saulius
LTU
LTU
  10 1:03:42 15.1
34VCXEJankauskas Darius
LTU
LTU
Antaris Team, Vilnius 10 1:04:34 14.9
35VOCXEKirdeikis Justas
LTU
LTU
Utena cycling team, Utena 10 1:04:47 14.8
36VCXJNŠimkus Ernestas
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 9 53:18 16.2
37VOCXEMalcius Martynas
LTU
LTU
Rokiškis 9 1:02:11 13.9

Tarpiniai laikai