dbtopas login
VELO CX IV - Žirmūnų paplūdimys → Rezultatai

LTU
LTU, Vilnius, Žirmūnų paplūdimys, 2023-10-22

Grupės VB, VM

Trasa 5.5 km 5 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1VBJanuška Aronas
LTU
LTU
Greitis, Panevėžys 5 18:50 17.5
2VBŠtaras Gediminas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 19:13 17.2
3VBKarosas Povilas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 19:33 16.9
4VMPetrauskaitė Emilė
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 20:14 16.3
5VBDaugėla Dominykas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 5 20:45 15.9
6VBMedelinskas Marijus
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 21:08 15.6
7VBLeipus Airidas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 5 21:11 15.6
8VBKandratavičius Mažvydas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 5 21:16 15.5
9VBUrbonas Rapolas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 5 21:21 15.5
10VBMisevičius Faustas
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Panevėžys 5 22:07 14.9
11VBSinkevič Olgerdas
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 5 22:08 14.9
12VBŽivatkauskas Vincentas
LTU
LTU
Kaunas 5 22:57 14.4
13VBMesejedovas Mantas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 5 22:58 14.4
14VMKaliničenko Sofija
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 5 23:22 14.1
15VBStundžia Emilis
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 5 23:56 13.8
16VBJuodelis Vilius
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 5 24:03 13.7
17VMMažeikaitė Karolina
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 19:13 13.7
18VMUrbanavičiūtė Justė
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 19:17 13.7
19VBKubilius Gustas
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, Aira DK, Vilkaviškis 4 19:22 13.6
20VBIlginis Vytautas
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 4 19:53 13.3
21VMDaugėlaitė Bernadeta
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 20:00 13.2
22VBPetrauskas Danielius
LTU
LTU
Vilnius 4 20:09 13.1
23VBMikulskis Osvaldas
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, Aira DK, Vilkaviškis 4 21:04 12.5
24VMPečiulytė Ugnė
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, Aira DK, Vilkaviškis 4 21:18 12.4
25VMToločkaitė Laura
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 21:48 12.1
26VBChodanionok Dominik
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 22:10 11.9
27VBBrūzga Paulius
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, Aira DK, Vilkaviškis 4 23:20 11.3
28VBMikulskis Oskaras
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, Aira DK, Vilkaviškis 4 23:32 11.2
29VBVenskūnas Nikolas
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 24:01 11
30VMSušinskaitė Akvilė
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, Aira DK, Vilkaviškis 4 24:48 10.6
31VBSokolov Danila
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 25:39 10.3
32VBŠemis Emil
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 25:45 10.3
33VMČumakova Kira
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 3 21:20 9.3

Tarpiniai laikai