dbtopas login
Lietuvos CX čempionatas ir Sostinės sporto centro taurės varžybos → Rezultatai

LTU
LTU, Vilnius, Žirmūnų paplūdimys, 2023-10-29

Grupės MCX17, MCX19, MCXE, VCX17, VCX40, VCX50

Trasa 16.8 km 6 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1VCX40Mroz Marcin
POL
POL
Bialoblodzki Team Elk 6 48:38 20.7
2VCX40Čivilis Elijus
LTU
LTU
Top Team Cycling, Vilnius 6 50:40 19.9
3VCX17Kubilius Matas
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 6 51:12 19.7
4VCX17Medelinskas Martynas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 6 52:51 19.1
5VCX17Dabušinskas Jokūbas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 6 53:39 18.8
6VCX50Zebrowski Piotr
POL
POL
PTR Dojlidy, Bia 6 53:44 18.8
7VCX40Norkevičius Andrius
LTU
LTU
Colibri cycling, Vilnius 6 53:59 18.7
8VCX40Zinevičius Linas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 6 54:45 18.4
9VCX17Skikas Lukas
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 6 55:16 18.2
10MCXERagažinskienė Daiva
LTU
LTU
Colibri cycling, Panevėžys 6 55:21 18.2
11VCX40Dilys Jaunius
LTU
LTU
Vilnius 6 55:32 18.2
12VCX17Činga Dovydas
LTU
LTU
PSC DOMINO, Panevėžys 6 56:00 18
13VCX40Novikovas Valerijus
LTU
LTU
RealBean.eu, Kaunas 6 57:06 17.7
14VCX50Sochoń Wojciech
POL
POL
Sochonie 6 57:32 17.5
15MCXEKriaučiūnaitė Viltė
LTU
LTU
RealBean.eu, Kaunas 6 57:47 17.4
16VCX17Biriukas Arnas
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 6 58:20 17.3
17MCXEGirgždytė Elvita
LTU
LTU
XRT-Elmy Cycles, Ipswich 6 58:22 17.3
18VCX40Dabušinskas Stanislovas
LTU
LTU
Komandos dvasia - Ultrabike, Vilnius 6 58:52 17.1
19VCX50Knieža Pranas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 5 49:03 17.1
20VCX40Radzevičius Vaidotas
LTU
LTU
Runglorious Bastards, Vilnius 5 49:18 17
21VCX50Vaivilavičius Audris
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 5 50:04 16.8
22VCX17Arbataitis Mykolas
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 5 50:16 16.7
23VCX50Lipnevičius Arūnas
LTU
LTU
VeloRatai, Kėdainiai 5 50:40 16.6
24MCX17Seliavaitė Elžbieta
LTU
LTU
PSC DOMINO, Panevėžys 5 50:52 16.5
25VCX40Jankauskas Darius
LTU
LTU
Antaris Team, Vilnius 5 51:23 16.3
26MCX19Jonaitytė Gabija
LTU
LTU
Fortūna DK, Panevėžys 5 51:39 16.3
27VCX17Dragūnaitis Emilijus
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 5 52:13 16.1
28MCX17Aleliūnaitė Irmantė
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 52:22 16
29MCX19Zarina Amanda Reilija
LAT
LAT
Baldones RN, Riga 5 54:00 15.6
30MCX19Zelenauskaitė Deimantė
LTU
LTU
PSC DOMINO, Panevėžys 5 55:07 15.2
31VCX50Simonavičius Dainius
LTU
LTU
Velomanai Team, Mauručiai 5 55:57 15
32MCX19Bidvaitė Mantė
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 5 56:08 15
32MCX19Bohdanova Oryna
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 5 56:08 15
34VCX50Šliavas Leonidas
LTU
LTU
VeloRatai, Kėdainiai 5 57:32 14.6
35MCX17Daugėlaitė Beatričė
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 58:21 14.4
36VCX17Sukackas Benas
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 4 47:39 14.1
37MCX19Daneikaitė Miglė
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 4 49:38 13.5
38MCXEPetrauskienė Tatjana
LTU
LTU
Antaris Team, Vilnius 4 50:20 13.4
39MCX19Urbanowicz Anita
POL
POL
Bialoblodzki Team Elk 4 51:35 13
40MCX19Aukštuolytė Aistė
LTU
LTU
PSC DOMINO, Panevėžys 4 53:57 12.5
41MCX19Marčiukaitytė Toma
LTU
LTU
PSC DOMINO, Panevėžys 3 46:57 10.7
42MCXEPaplauskė Inga
LTU
LTU
Top Team Cycling, Vilnius 2 20:05 16.7
43VCX17Radavičius Nojus
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 1 46:03 3.6
44VCX17Sakalauskas Ignas
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 1 46:04 3.6

Tarpiniai laikai