dbtopas login
Lietuvos CX čempionatas ir Sostinės sporto centro taurės varžybos → Rezultatai

LTU
LTU, Vilnius, Žirmūnų paplūdimys, 2023-10-29

Grupės M10, M12, M14, V10, V12, V14

Trasa 7.5 km 5 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1V14Markevič Arminas
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 5 16:47 26.8
2V14Ežerskis Mažvydas
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 5 16:48 26.8
3V14Januška Aronas
LTU
LTU
PSC DOMINO, Panevėžys 5 16:52 26.7
4V14Petrauskas Julius
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 5 16:55 26.6
5V12Karosas Povilas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 17:11 26.2
6M14Petrauskaitė Emilė
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 17:15 26.1
7V14Budnikas Augustas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 17:51 25.2
8V14Medelinskas Marijus
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 18:11 24.7
9V14Kardokas Edgaras
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 5 18:18 24.6
10V14Urbonas Rapolas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 5 18:19 24.6
11V14Sinkevič Olgerdas
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 5 19:40 22.9
12V14Mesejedovas Mantas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 5 19:50 22.7
13V14Griškus Kajus
LTU
LTU
Alytaus SRC, Bernatonio dviračių akademija, Alytus 5 20:33 21.9
14V14Kubilius Gustas
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 5 20:43 21.7
15M14Stankevičiūtė Rūta
LTU
LTU
  5 20:46 21.7
16M14Volfaitė Gabrielė
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 16:43 21.5
17V10Živatkauskas Vincentas
LTU
LTU
Kaunas 4 16:51 21.4
18V14Vitkus Danas
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 4 16:52 21.3
18V14Kaupas Dominykas
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 16:52 21.3
20V14Pažemeckas Julijus
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 4 16:55 21.3
21M14Urbanavičiūtė Justė
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 17:08 21
22M12Daugėlaitė Bernadeta
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 17:19 20.8
23V14Leipus Airidas
LTU
LTU
Utenos DSC, Utena 4 17:27 20.6
24V10Černauskas Pijus
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 17:41 20.4
25V14Mikulskis Osvaldas
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 4 17:43 20.3
26V14Lipnevič Karol
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 17:46 20.3
27V10Petrauskas Danielius
LTU
LTU
Vilnius 4 17:47 20.2
28M14Mažeikaitė Karolina
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 17:49 20.2
29M14Toločkaitė Laura
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 17:50 20.2
30V14Rudenkov Artiom
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 4 17:53 20.1
31V12Brūzga Paulius
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 4 18:15 19.7
32M12Pečiulytė Ugnė
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 4 18:16 19.7
33V12Pokladok Gintautas
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 18:28 19.5
34V14Chodanionok Dominik
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 18:46 19.2
35M14Borozenets Kristina
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 4 19:03 18.9
36V14Mikulskis Oskaras
LTU
LTU
Vilkaviškio SM, DSK AIRA, Vilkaviškis 4 19:44 18.2
37V12Dugnas Aronas
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 19:59 18
38V10Ladyga Benas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 20:04 17.9
39V10Daugėla Jonas Ignas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 20:17 17.7
40M12Chodanionok Vasilisa
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 20:32 17.5
41V14Sokolov Danila
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 20:36 17.5
42V10Šemis Emil
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 20:49 17.3
43V10Lukšas Paulius
LTU
LTU
VeloCX, Vilnius 4 22:00 16.4
44V12Kunigėlis Jokūbas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 22:30 16
45V12Boveris Nikita
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 4 22:56 15.7
46V10Žilinskas Mykolas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 4 23:01 15.6
47V12Kriučkauskas Ernestas
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 3 17:10 15.7
48M10Šiugždinytė Kotryna
LTU
LTU
Viesulo SC, Klaipėda 3 17:19 15.6
49M12Pečeliūnaitė Milena
LTU
LTU
Sostinės sporto centras, Vilnius 1 3:33 25.4
50V10Grėbliūnas Herkus
LTU
LTU
Vilnius 1 5:57 15.1

Tarpiniai laikai