EYOC sprint + long
CZE, Šumperk, 2005-06-24

Rezultāti

Grupa M16

Trase 2.5 km 16 KP

Izvēlēties  1 diena  2 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Punkti Laiks min/km
1
Zimmermann Jakub CZECzech Republic 70 11:46.1 4:42
2
Jubelis Andris LATLatvia 63 12:18.7 4:55
3
Dzedavets Yauheni BLRBelarus 58 12:29.9 4:59
4
Olhava Rastislav SVKSlovakia 55 12:31.4 5:00
5
Jasiński Maciej POLPoland 53 12:34.0 5:01
6
Klusaček Matej CZECzech Republic 51 12:39.0 5:03
7
Hubmann Martin SUISwitzerland 49 12:49.6 5:07
8
Kyburz Matthias SUISwitzerland 48 12:51.7 5:08
9
Oleynik Denis RUSRussia 47 12:53.1 5:09
10
Pauliņš Artūrs LATLatvia 46 12:54.6 5:09
11
Hajek Daniel CZECzech Republic 45 12:58.8 5:11
12
Bednarik Antonin CZECzech Republic 44 12:59.5 5:11
13
Vasiliev Sergei RUSRussia 43 13:05.2 5:14
14
Tambasov Yuri BLRBelarus 42 13:06.1 5:14
15
Bosina Joachim AUTAustria 41 13:06.7 5:14
16
Sauter Philipp SUISwitzerland 40 13:07.5 5:15
17
Kluge William GERGermany 39 13:09.2 5:15
18
Kempe Fabian GERGermany 38 13:10.8 5:16
19
Martin De Los Rios Daniel ESPSpain 37 13:11.5 5:16
20
Gabitov Rinat RUSRussia 36 13:12.9 5:17
21
Majlath Martin SVKSlovakia 35 13:19.0 5:19
22
Morawski Jacek POLPoland 34 13:19.6 5:19
23
Abderraman Elena Nabil ESPSpain 33 13:21.0 5:20
24
Fedatsenka Siarhei BLRBelarus 32 13:23.5 5:21
25
Turcsan Gabor HUNHungary 31 13:25.3 5:22
26
Pires Tiago PORPortugal 30 13:29.4 5:23
27
Raimbault Juste FRAFrance 29 13:32.5 5:25
28
Stefański Dawid POLPoland 28 13:35.0 5:26
29
Mets Marton HUNHungary 27 13:36.0 5:26
30
Kork Kaspar ESTEstonia 26 13:36.1 5:26
31
Ivanov Sergey RUSRussia 25 13:38.6 5:27
32
Ziemelis Ivars LATLatvia 24 13:40.8 5:28
33
Diogo Miguel PORPortugal 23 13:43.6 5:29
34
Györgyi Ambró Gergely HUNHungary 22 13:43.8 5:29
35
Fleurent Théo FRAFrance 21 13:47.9 5:31
36
Guggenberger Tobias AUTAustria 20 13:48.9 5:31
37
Friedrichs Bjarne GERGermany 19 13:51.7 5:32
38
Kuzyk Roman UKRUkraine 18 13:53.3 5:33
39
Brandt Christoph GERGermany 17 13:58.0 5:35
40
Nilsson Simkovics Erik AUTAustria 16 14:01.0 5:36
41
Topchu Ilkmen BULBulgaria 15 14:04.4 5:37
42
Kuzman Zsolt HUNHungary 14 14:06.6 5:38
43
Heinmann Kristo ESTEstonia 13 14:07.8 5:39
44
Ruzhevych Sergiy UKRUkraine 12 14:08.8 5:39
45
Dišlers Kārlis LATLatvia 11 14:09.8 5:39
46
Hewelt Maciej POLPoland 10 14:11.0 5:40
47
Asmolov Oleksii UKRUkraine 9 14:11.4 5:40
48
Hohl Christian SUISwitzerland 8 14:12.2 5:40
49
Grozdanov Ognyan BULBulgaria 7 14:13.9 5:41
50
Sild Lauri ESTEstonia 6 14:39.4 5:51
51
Merida Sanchis Juan Manuel ESPSpain 5 14:47.5 5:55
52
Bignami Luca ITAItaly 4 14:54.8 5:57
53
Merdyanov Viktor BULBulgaria 3 15:04.9 6:01
54
Fortunato Jorge PORPortugal 2 15:11.1 6:04
55
Cristea Cristian ROURomania 1 15:12.2 6:04
56
Simonin Nicolas IRLIreland 1 15:12.4 6:04
57
Dallavalle Roberto ITAItaly 1 15:15.1 6:06
58
Mockus Aivaras LTULithuania 1 15:31.3 6:12
59
Papuga Miroslav SVKSlovakia 1 15:31.6 6:12
60
Pranckaitis Vytautas LTULithuania 1 15:35.1 6:14
61
Ringot Mathieu FRAFrance 1 15:38.6 6:15
62
Georgiev Pavel BULBulgaria 1 15:41.9 6:16
63
Lupa Razvan ROURomania 1 15:48.4 6:19
64
Biloshytskyy Viktor UKRUkraine 1 15:55.2 6:22
65
Martinez Torro Juan Pedro ESPSpain 1 15:56.7 6:22
66
Misic Nikola SCGSerbia and Montenegro 1 16:07.7 6:27
67
Schuh Thomas AUTAustria 1 16:29.5 6:35
68
Romao Tiago Cantante PORPortugal 1 16:36.4 6:38
69
Short Ruairi IRLIreland 1 16:39.2 6:39
70
Zmrzlikar Jure SLOSlovenia 1 16:44.8 6:41
71
Sokol Tomaš SVKSlovakia 1 16:49.3 6:43
72
Makeienka Mihail BLRBelarus 1 17:26.0 6:58
73
Grah Blaž SLOSlovenia 1 17:30.3 7:00
74
Oblak Janij SLOSlovenia 1 19:32.4 7:48
75
Olteanu Andrei ROURomania 1 19:51.9 7:56
76
Kranjc Nace SLOSlovenia 1 21:06.9 8:26
  Kokanka Tomas LTULithuania   dsq  
  Vidzikauskas Tadas LTULithuania   dsq  
  Sbrizzi Michael ITAItaly   dsq  
  Vaszi Benedek ROURomania   dsq  

Starplaiki