×
Навіны
Спаборніцтвы
Лігі
LOSF Рэйтынгі
Удзельнікі
Клубы
Мапы
Дыстанцыі
Чыпы
WOC гісторыі
Статыстыка
Паслугі
ЧАПЫ
Спампаваць
Спасылкі
BDAR
☰
login
Platelių rogaining
LTU, Plokštinė, 2019-10-26
Інфармацыя пра спаборніцтвы
Колькасць удзельнікаў:
142
Арганізатары
Статыстыка
Дыстанцыі
Размяшчэнне
Мапы
Вынікі
Па групах
BMEG3
BVET6
BVM6
DMEG3
DVM6
Жанчыны
BM3
BM6
Жанчыны
DM6
Мужчыны
BV3
BV6
Мужчыны
DV6
Па заяўках
...Выбар заяўкі...
Atomas, Klaipėda / Skripkauskas Arūnas
Atrask Krekenavą, Vilnius / Ivanauskaitė-valantinė Jūratė
Baltų lokys / Žvinytė Inga
Best Team Init, Kaunas
Best Team Init, Kaunas / Stašaitė Nora
bikko.lt / Martuzas Mantas
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Kisielius Vytautas
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Paulauskienė Renata
Fizkultūra, Vilnius / Petrevičius Aras
Fortūna easy up, Vilnius / Mauricė Eglė
Geolinija, Telšiai / Jucevičius Tomas
Have a good time!, Rīga / Grasis Arnis
Humusas, Palanga / Kalvaitytė Patricija
Jokers, Vilnius / Platakis Audrius
Keršytojai, Klaipėda / Riauka Simonas
Klaipėdos voveruškos, Klaipėda / Skripkauskienė Dovilė
Kopa OK / Kasiulevičius Rimvydas
Kopa OK, Klaipėda / Pocius Audrius
Laukinės katės, Vilnius / Traubienė Aistė
Laukiniai / Lekavičius Justas
Lėvuo OK, Kaunas / Kumpytė Rasa
Maratonas KBK, Klaipėda / Čiapas Agnius
Medeina OK senas ir senesnis, Kaunas / Gvildys Jonas Gediminas
Medeina OK, Kaunas / Murėnas Aurimas
Mes už NE / Denisovaitė Rugilė
Minam, minam, Telšiai / Kavaliauskienė Kristina
Mishrainė / Vilniūtė Saulė
Miško mėgėjai, Vilnius / Mickevičiūtė Juodišienė Karolina
Naturkraft, Vilnius / Stankevič Robertas
Nepasėdos, Klaipėda / Jarmoška Leonas
Neperskaitau, Šiauliai / Micevičiūtė Austėja
NErimti / Tamaševičius Audrius
No warm up for this / Gipas Marijonas
O! Klaipėda, Palanga / Sausaitis Arnas
pilates-studija.lt, Vilnius / Jasiūnas Andrius
Pokemon Go / Kalvaitis Oskaras
Putlučiai, Klaipėda / Tėvelytė Eidvilė
radio-o.lt / Masilionis Remigijus
RE, Vilnius / Velde Reda
Rusnietis / Laukevičius Vykintas
S-Sportas / Kulikauskas Egidijus
S-Sportas adventure / Žigilėjus Aidas
S-Sportas, Šiauliai / Ambrazas Svajūnas
S-Sportas, Šiauliai / Ambrazienė Ainė
S-Sportas, Šiauliai / Maironis Tomas
S-Sportas, Šiauliai / Urniežius Tomas
Sakas OK, Igtisa SK, Šiauliai / Gaupsas Mantas
Sakas OK, Šiauliai / Astrauskienė Raimonda
Sakas OK, Šiauliai / Jurgaitis Vaidas
Schindler / Liubartas Artūras
Senos tarkos / Baltrušaitienė Rasa
Skautai1
Skautai2
Skautai3
Skautai4
Skautai5
Skautai6
SM Gaja, Kaunas / Lipnickas Rokas
Sporto klinika, Kaunas / Jemeljanenko Andrejus
Sraigės, Kaunas / Valatkaitė Julija
Sun city 2, Šiauliai / Pocevičius Mantas
Sun city, Šiauliai / Dobrovolskis Ramūnas
Šiauliai 100, Šiauliai / Kazanavičius Narūnas
Šiaulių JTC / Gapšys Artūras
Šiaulių JTC / Gapšytė Gintare
Telšiai OK, Telšiai / Kavaliauskas Regimantas
Tinklas, Šiauliai / Pocevičienė Reda
Veldžiukai, Vilnius / Velde Augusts
Versmė OK / Alminas Rimvydas
Versmė OK, Vilnius / Gembutaitė Sandra
Versmė OK, Vilnius / Preibys Andrius
Web app conditioning systems, Klaipėda / Pabrėža Ramūnas
Паказаць
Па дыстанцыях
DMEG3
DM6 DV6 DVM6
BM3 BMEG3 BV3
BM6 BV6 BVET6 BVM6
Камандныя
BM3
BM6
BMEG3
BV3
BV6
BVET6
BVM6
DM6
DMEG3
DV6
DVM6
Разбіўка па часе
Rogaining
Вярнуцца да спісу спаборніцтваў