EOC sprint + short + classic
RUS, Vologda, 2001-03-13

Tulemused

Klass M

Raja 3.3 km 10 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Korchagin Victor RUSRussia 15:18 4:38
2
Keskinarkaus Matti FINFinland 15:20 4:38
3
Nordqvist Bertil SWESweden 15:42 4:45
4
Tonna Eivind Luhr NORNorway 15:54 4:49
5
Mosimann Peter SUISwitzerland 15:55 4:49
6
Lilja Arto FINFinland 15:56 4:49
7
Khrennikov Eduard RUSRussia 15:59 4:50
8
Glukharev Vasili RUSRussia 16:09 4:53
9
Köngäs Teemu FINFinland 16:14 4:55
10
Olsen Tommy NORNorway 16:25 4:58
11
Löfgren Tomas SWESweden 16:32 5:00
12
Kudre Raul ESTEstonia 16:36 5:01
13
Turesson Claes SWESweden 16:46 5:04
14
Pesu Raino FINFinland 16:49 5:05
15
Myhre Mattis NORNorway 16:50 5:06
16
Gimranov Ilshat RUSRussia 16:57 5:08
17
Hagelia Olav Bakken NORNorway 17:02 5:09
18
Edvardsen Andreas Melsom NORNorway 17:07 5:11
18
Bondar Nikolai RUSRussia 17:07 5:11
20
Suomalainen Topi FINFinland 17:08 5:11
21
Urpalainen Jarkko FINFinland 17:17 5:14
22
Hauge Anders NORNorway 17:24 5:16
23
Ojandu Ander ESTEstonia 17:26 5:16
24
Stoffel Lukas SUISwitzerland 17:27 5:17
25
Gritsan Ruslan RUSRussia 17:29 5:17
26
Seber Walter ITAItaly 17:40 5:21
27
Åslund Tobias SWESweden 17:48 5:23
28
Vodražka Jakub CZECzech Republic 17:50 5:24
29
Zvontsov Igor BLRBelarus 17:53 5:25
30
Hallik Margus ESTEstonia 17:59 5:26
31
Lauerman Jan CZECzech Republic 18:02 5:27
32
Khomchenko Vitali RUSRussia 18:07 5:29
33
Fischer Boris SUISwitzerland 18:17 5:32
34
Simoni Mauro ITAItaly 18:27 5:35
35
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 18:33 5:37
36
Jeanneret Thierry SUISwitzerland 18:38 5:38
37
Hohl Christian SUISwitzerland 18:46 5:41
38
Valuisky Alexei RUSRussia 18:58 5:44
39
Mestanski Plamen BULBulgaria 19:05 5:46
39
Tomson Tarmo ESTEstonia 19:05 5:46
41
Razek Ales CZECzech Republic 19:13 5:49
42
Dechavanne Franck FRAFrance 19:14 5:49
43
Boguška Dalius LTULithuania 19:30 5:54
44
Arlauskas Remigijus LTULithuania 19:38 5:56
45
Zhuravel Arsen UKRUkraine 19:53 6:01
46
Chorni Pavel BLRBelarus 20:03 6:04
47
Béguin Jan SUISwitzerland 20:15 6:08
48
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 20:28 6:12
49
Drazdauskas Laimis LTULithuania 20:39 6:15
50
Dahlberg Peter SWESweden 20:46 6:17
51
Messikommer Pascal SUISwitzerland 20:54 6:20
51
Mihailov Mihail BULBulgaria 20:54 6:20
53
Kalenichenko Oleksii UKRUkraine 21:01 6:22
54
Borys Andrii UKRUkraine 21:14 6:26
55
Kohlschmidt Bernd GERGermany 21:19 6:27
56
Ceol Roberto ITAItaly 21:20 6:27
57
Gruzdev Andrey RUSRussia 21:41 6:34
58
Buchtele Markus AUTAustria 21:59 6:39
59
Bernard Pierre FRAFrance 22:03 6:40
60
Parkhomenko Vyacheslav UKRUkraine 22:10 6:43
61
Grigaitis Tomas LTULithuania 22:13 6:43
62
Usmanov Yuri BLRBelarus 22:37 6:51
63
Zaitsev Igor BLRBelarus 22:42 6:52
64
Chizh Mihail BLRBelarus 23:44 7:11
65
Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria 23:48 7:12
66
Cullell Christophe FRAFrance 23:50 7:13
67
Shtelmakh Oleksii UKRUkraine 23:59 7:16
68
Shtelmakh Maksym UKRUkraine 24:13 7:20
69
Naryshkin Mihail BLRBelarus 24:14 7:20
70
Ødegård Geir NORNorway 25:00 7:34
71
Kubin Andrii UKRUkraine 26:14 7:56
72
Fey Carl USAUnited States 26:17 7:57
73
Monschein Robert FRAFrance 28:17 8:34
74
Kholod Alexander BLRBelarus 29:19 8:53
75
Todorov Hristo BULBulgaria 30:00 9:05