EOC sprint final
HUN, Sümeg, 2002-09-28

Tulemused

Klass M

Raja 3.2 km 11 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg Kvalifikatsioon min/km
1
Wingstedt Emil SWESweden 13:26.1 M112:18.6 (  1) 4:12
2
Petersson Håkan SWESweden 13:33.9 M211:52.2 (10) 4:14
3
Omeltchenko Yuri UKRUkraine 13:37.8 M112:22.0 (  2) 4:16
4
Brickhill Jones David AUSAustralia 13:38.0 M211:18.7 (  1) 4:16
5
Mamleev Mikhail RUSRussia 13:39.5 M211:39.5 (  7) 4:16
6
Stevenson Jamie GBRGreat Britain 13:40.3 M211:58.0 (14) 4:16
7
Domonyik Gabor HUNHungary 13:40.6 M211:36.3 (  5) 4:16
8
Sandvik Tore NORNorway 13:49.1 M112:48.5 (  6) 4:19
9
Gavrilov Evgeni RUSRussia 13:51.0 M211:19.9 (  2) 4:20
10
Horst Ingo GERGermany 13:58.3 M211:56.1 (13) 4:22
11
Jørgensen Carsten DENDenmark 14:01.0 M211:22.0 (  3) 4:23
12
Gueorgiou Thierry FRAFrance 14:02.2 M312:23.9 (  5) 4:23
13
Müller Urs SUISwitzerland 14:04.8 M312:36.6 (  8) 4:24
14
Tavernaro Michele ITAItaly 14:10.5 M112:55.3 (  9) 4:26
15
Bührer Thomas SUISwitzerland 14:12.2 M312:51.7 (15) 4:26
16
Efimov Roman RUSRussia 14:12.5 M312:28.1 (  7) 4:26
17
Haldin Mats FINFinland 14:14.1 M211:27.6 (  4) 4:27
18
Bluett Grant AUSAustralia 14:15.0 M211:38.6 (  6) 4:27
19
Asp Thomas SWESweden 14:17.4 M312:21.0 (  4) 4:28
20
Banach Robert POLPoland 14:17.7 M112:59.9 (12) 4:28
21
Lauenstein Marc SUISwitzerland 14:18.5 M211:53.4 (11) 4:28
22
Peltola Juha FINFinland 14:25.1 M312:47.0 (13) 4:30
23
Woźniak Sławomir POLPoland 14:34.4 M312:46.5 (12) 4:33
24
Näsman Johan SWESweden 14:35.4 M312:16.4 (  1) 4:34
25
Zazgornik Jan AUTAustria 14:36.4 M312:44.5 (10) 4:34
26
Löwegren Fredrik SWESweden 14:37.4 M112:56.8 (10) 4:34
27
Marston Daniel GBRGreat Britain 14:41.7 M112:53.9 (  7) 4:36
28
Lund Mikkel DENDenmark 14:43.2 M312:45.8 (11) 4:36
29
Schnyder Donatus SUISwitzerland 14:44.1 M212:04.5 (17) 4:36
30
Romppanen Harri FINFinland 14:46.3 M212:03.7 (16) 4:37
30
Švihovsky Jaromir CZECzech Republic 14:46.3 M312:49.4 (14) 4:37
32
Duncan Jon GBRGreat Britain 14:46.9 M312:19.3 (  3) 4:37
33
Hotz Daniel SUISwitzerland 14:47.8 M112:43.9 (  5) 4:37
34
Ushkvarok Pavlo UKRUkraine 14:54.8 M312:54.6 (17) 4:40
35
Huovila Jarkko FINFinland 14:56.1 M113:16.4 (14) 4:40
36
Shepherd David AUSAustralia 14:57.3 M312:37.5 (  9) 4:40
37
Shcherbakov Alexandr RUSRussia 15:14.6 M112:31.9 (  3) 4:46
38
Jensen Thomas DENDenmark 15:17.6 M112:58.9 (11) 4:47
39
De Haas Troy AUSAustralia 15:21.6 M112:35.6 (  4) 4:48
40
Ropek Rudolf CZECzech Republic 15:23.0 M212:00.3 (15) 4:48
41
Nikolov Kiril BULBulgaria 15:27.8 M211:50.6 (  8) 4:50
42
Karlsson Mattias Vagnis SWESweden 15:32.4 M211:54.1 (12) 4:51
43
Wallner Jozef SVKSlovakia 15:32.6 M211:52.1 (  9) 4:51
44
Valstad Bjørnar NORNorway 15:42.6 M312:17.6 (  2) 4:55
45
Girsch Nicolas FRAFrance 15:52.0 M113:22.1 (15) 4:58
46
Dittmann Robert GERGermany 15:53.9 M113:05.9 (13) 4:58
47
Rokkjær René DENDenmark 15:54.9 M312:26.8 (  6) 4:58
48
Peers Wim BELBelgium 16:29.7 M113:31.5 (16) 5:09
49
Aamodt Bent Olav NORNorway 16:39.8 M112:54.7 (  8) 5:12
50
Zamovskis Jānis LATLatvia 21:15.3 M113:34.5 (17) 6:39
  Voveris Edgaras LTULithuania dsq M312:54.0 (16)