Nombre de compétitions: 554
Date | Compétition Région | Le sport Classe | Club, Ville | Position | Résultat | Jour Etape | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE Aukštadvaris, Rangava | M21 | Dainava OK, Kaunas | 9 | 2:29:26 | 1 jour 2 jour | 42:13 (11) L 1:47:13 ( 9) L |
2024-03-30 | Kauno estafetė Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | V35 | Dainava OK, Alytus | 1 | 1:55:06 | 3 etape | 33:17 ( 1) L |
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis Dūkštų miškas | V | Dainava OK, Kaunas | 6 | 1:08:22 | L | |
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė Olando kepurė, Giruliai | V | Dainava OK, Kaunas | 1 | 1:16:41 | 1 jour 2 jour | 36:32 ( 1) L 40:09 ( 1) L |
2024-03-09 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas Petrašiūnai | V | Dainava OK, Kaunas | 5 | 20:16 | L | |
2023-12-16 | Gajos žiemos sprintų taurės 2 etapas Kaunas, Šilainiai | V | Dainava OK, Kaunas | 5 | 21:25 | L | |
2023-09-30 | Rudens estafetė Spindžiaus miškas (Lausgeniai) | V35 | Seneliumbai, Alytus | 3 | 1:51:31 | 3 etape | 32:48 ( 1) L |
2023-08-20 | Klajūno taurė Alnė, Molėtų r. | V | Dainava OK, Kaunas | 14 | 1:20:26 | L | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas Šilutė | V | Dainava OK, Kaunas | 6 | 16:00 | L | |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė Onuškis | V | Dainava OK, Alytus | 10 | 2:26:56 | 3 etape | 42:38 ( 6) L |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė Onuškis | V | Dainava OK, Kaunas | 8 | 40:01 | L | |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | V | Dainava OK, Kaunas | 1:04:25 | 3 jour | 1:04:25 ( 5) L | |
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE Aukštadvaris | M | Dainava OK, Kaunas | 1:51:43 | 1 jour 2 jour | dsq L 1:51:43 ( 8) L | |
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Dainava OK | 2 | 1:56:50 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 16:14 ( 2) L 31:55 ( 5) L 21:43 ( 6) L 21:50 ( 8) L 25:08 ( 7) L |
2022-12-03 | Vilnius city sprint Operos ir baleto rūmai | V | Dainava OK, Kaunas | dsq | L | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė Vainagiai, Kelmės r. | V | Dainava OK, Kaunas | 4 | 1:35:05 | 1 jour 2 jour | 48:38 ( 3) L 46:27 ( 5) L |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas Šilėnų miškas, Vilniaus r. | V | Dainava OK, Kaunas | 8 | 1:28:58 | L | |
2022-09-04 | Klubų taurė Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Dainava OK, Alytus | 4 | 3:12:26 | 11 etape | 33:29 ( 3) L |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šiauliai | MV35 | Dainava OK, Alytus | 1 | 42:45 | 3 etape | 13:22 ( 1) L |
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE Drabužninkų k., Trakų r. | M | Dainava OK, Kaunas | 6 | 2:23:57 | 1 jour 2 jour | 43:53 ( 8) L 1:40:04 ( 6) L |
2022-04-09 | Lietuvos čemp. naktinis Giraitiškių miškas, Prienų r. | V | Dainava OK, Kaunas | 8 | 1:01:25 | L | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė Vilnius | VE | Dainava OK, Kaunas | 1 | 1 jour 2 jour 4 jour 5 jour | 17:26 ( 2) L 16:53 ( 3) L 15:45 ( 4) L 16:50 L | |
2022-03-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas Milikoniai, Šilainiai, Kaunas | V | Dainava OK, Kaunas | 1 | 22:11 | L | |
2022-02-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas Laisvės alėja, Kaunas | V | Dainava OK, Kaunas | 7 | 26:53 | L | |
2022-01-15 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas Kalniečiai | V | Dainava OK, Kaunas | 3 | 20:04 | L | |
2021-12-11 | Gajos žiemos sprintų taurės 2 etapas KTU miestelis Gaja | V | Dainava OK, Kaunas | 4 | 30:32 | L | |
2021-11-14 | Gajos žiemos sprintų taurės 1 etapas Kaunas | V | Dainava OK | 5 | 18:56 | L | |
2021-10-16 | Lietuvos taurė Palanga | V | Dainava OK, Kaunas | 3 | 1:20:34 | 1 jour 2 jour | 40:30 ( 5) L 40:04 ( 3) L |
2021-10-10 | Atviras Prienų OS čempionatas Giraitiškių miškas, Prienų r. | V | Dainava OK, Kaunas | 5 | 57:46 | L | |
2021-10-02 | Lietuvos čemp. labai ilga Sukros kaimas, Elektrėnų sav. | V35 | Dainava OK, Kaunas | 1 | 1:42:40 | L | |
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga Subartonių miškas, Varėnos r. | V | Dainava OK, Kaunas | 7 | 1:58:00 | L | |
2021-09-11 | Pavasario taurė Spring cup 2xWRE COVI... Burbiškės, Vievio seniūnija | M | Dainava OK, Vilnius | 47:17 | 1 jour | 47:17 (11) L | |
2021-08-29 | Klubų taurė Vilnius, Rokantiškės | MIX | Dainava OK, Alytus | 6 | 3:26:41 | 1 etape | 45:12 ( 8) L |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS Vilnius | V | Dainava OK, Kaunas | 40:18 | 3 jour | 40:18 ( 3) L | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | M | Dainava OK, Kaunas | 3 | 3:07:47 | 1 jour 2 jour 3 jour | 15:11 ( 4) L 1:51:26 ( 4) L 1:01:10 ( 5) L |
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... Kaukinės miškas | V | Dainava OK, Kaunas | 45:21 | 1 jour | 45:21 ( 3) L | |
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Tiltiškių k. Zarasų r. | V | Dainava OK, Kaunas | 10 | 44:03 | L | |
2021-06-05 | Alytaus čempionatas Alytaus šilas | V | Dainava OK, Kaunas | 3 | 49:05 | L | |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Panevėžys | MV35 | Dainava OK 2, Alytus | 2 | 39:05 | 3 etape | 12:30 ( 2) L |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas Panevėžys | V | Dainava OK, Kaunas | 27 | 15:27 | L | |
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis Šiauliai | V | Dainava OK, Kaunas | dsq | L | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė Kazokiškės | M | Dainava OK, Kaunas | 1 jour | dsq L | ||
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Apsingės kaimas. Varėnos r. | V | Dainava OK, Kaunas | 15 | 47:33 | L | |
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė Rykantai | V | Dainava OK, Alytus | dsq | 1 etape | 42:29 ( 1) L | |
2020-08-30 | Klubų taurė Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Dainava OK, Alytus | 8 | 3:36:07 | 11 etape | 40:59 ( 8) L |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis Kintai, Šilutės r. | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 48:12 | L | |
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Alsėdžiai | VM | Dainava OK, Alytus | dsq | 3 etape | 18:15 ( 7) L | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas Telšiai | V | Dainava OK, Alytus | 12 | 20:14 | L | |
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės Mergiškių kalvų miškas | V | Dainava OK | 6 | 46:16 | L | |
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Dainava OK | 6 | 50:53 | 1 jour 5 jour | 25:25 ( 3) L 25:28 ( 1) L |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga Ravų miškas, Vilniaus r. | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 1:50:30 | L | |
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė Ravų miškas, Vilniaus r. | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:26:38 | 2 etape | 49:25 ( 7) L |
2019-08-31 | Klubų taurė Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Dainava OK, Alytus | 7 | 3:37:35 | 9 etape | 39:18 ( 1) L |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS Vištytis | H | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:48:56 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 18:29 ( 5) L 45:47 ( 3) L 1:07:08 ( 4) L 37:32 ( 1) L |
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė Mickūnų miškas, Vilniaus r. | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 41:29 | L | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Trakai | X | Dainava OK, Alytus | dsq | 1 etape | 17:36 ( 6) L | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas Trakai | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 16:57 | L | |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE Vilūniškės, Vievio sen. | M | Dainava OK, Alytus | 32:28 | 1 jour 2 jour | 32:28 (12) L dsq L | |
2019-03-31 | Kauno estafetė Kaunas | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:03:51 | 3 etape | 38:18 ( 3) L |
2019-03-30 | Lietuvos čemp. naktinis Šaukėnai | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 47:48 | L | |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Dainava OK | 5 | 56:30 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 24:16 ( 4) L 15:29 ( 4) L dsq L 16:45 ( 1) L dsq L |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Druskininkai | M | Dainava OK, Alytus | 42:19 | 2 jour | 42:19 ( 9) L | |
2018-10-03 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas Kleboniškis | VM8 | Dainava OK | 1 | 30:24 | L | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:42:35 | L | |
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:05:07 | 3 etape | 40:08 ( 4) L |
2018-09-02 | Klubų taurė Kirdonys | X | Dainava OK, Alytus | 7 | 3:55:40 | 11 etape | 44:05 ( 5) L |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Bukiškio miškas, Vilniaus r. | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 40:02 | L | |
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Kaunas | X | Dainava OK, Alytus | 6 | 49:43 | 1 etape | 15:10 ( 5) L |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas Kaunas | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 15:34 | L | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE Bona Natura, Trakų r. | M | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:07:53 | 1 jour 2 jour | 38:19 ( 3) L 1:29:34 ( 5) L |
2018-04-15 | Prienų čempionatas Skersabalio miškas, Prienų r. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 38:05 | L | |
2018-04-13 | Lietuvos čemp. naktinis Tytuvėnai | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 47:39 | L | |
2018-03-24 | Lietuvos čemp. labai ilga, Alytaus če... Vidzgiris | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:39:15 | L | |
2017-11-25 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Dainava OK | 9 | 40:31 | 1 jour 2 jour | 23:35 ( 7) L 16:56 ( 5) L |
2017-09-17 | Klubų taurė Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | Dainava OK, Alytus | 4 | 3:13:43 | 9 etape | 36:52 ( 2) L |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga Dievo krėslo miškas | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 1:42:22 | L | |
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė Saušilio miškas | V35 | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:50:56 | 3 etape | 31:30 ( 1) L |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē Telšiai | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 3:03:01 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 20:14 ( 3) L 1:01:09 ( 4) L 58:45 ( 2) L 42:53 ( 2) L |
2017-08-05 | Birštonas Birštonas | M | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:27:15 | 1 jour 2 jour | 33:42 ( 2) L 53:33 ( 2) L |
2017-07-29 | Jūros šventė Klaipėda | M | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:23:06 | 1 jour 2 jour | 50:48 ( 2) L 32:18 ( 3) L |
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Panevėžys | X | Dainava OK, Alytus | 2 | 32:02 | 1 etape | 11:02 ( 7) L |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas Panevėžys | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 11:59 | L | |
2017-04-14 | Lietuvos čemp. naktinis Bartkuškio miškas, Širvintų r. | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 46:53 | L | |
2017-04-09 | Kauno čemp. vidutinė Karmėlavos miškas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 38:39 | L | |
2017-04-08 | Kauno estafetė Barbutiškių miškas, Trakų r. | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:34:36 | 2 etape | 42:46 ( 1) L |
2017-04-01 | Lietuvos čemp. labai ilga, Šilo taurė Siponys | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:41:37 | L | |
2017-03-18 | Bundantis pavasaris Prienai | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 1:04:57 | L | |
2017-02-25 | Icebug taurės 2-as etapas Kukutiškės | VA1 | Dainava OK, Alytus | 7 | 1:26:11 | L | |
2016-11-19 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Dainava OK | 6 | 38:14 | 1 jour 3 jour | 17:35 ( 5) L 20:39 ( 2) L |
2016-10-15 | Lietuvos taurė Prienai | M | Dainava OK, Alytus | 13 | 1:32:48 | 1 jour 2 jour | 56:11 (16) L 36:37 ( 5) L |
2016-09-23 | Lietuvos čemp. naktinis Pašventys, Jurbarko r. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 48:32 | L | |
2016-09-18 | Klubų taurė Šiluva | X | Dainava OK, Alytus | 7 | 3:55:39 | 1 etape | 40:50 ( 1) L |
2016-09-04 | Lietuvos čemp. ilga Šilėnai, Vilniaus r. | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 1:52:10 | L | |
2016-09-03 | Lietuvos čemp. estafetė Šilėnai, Vilniaus r. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:12:34 | 2 etape | 42:49 ( 2) L |
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija Druskininkai | M | Dainava OK, Alytus | 31 | 4 jour | 40:56 ( 5) L | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS Anykščiai | H | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:48:18 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 42:31 ( 4) L 57:36 ( 2) L 15:36 ( 4) L 52:35 ( 7) L |
2016-06-12 | Baltic championship relay Veskimõisa, Põlvamaa | M | Lithuania 2 | 7 | 2:31:43 | 3 etape | 48:30 ( 7) |
2016-06-11 | Baltic championship Veskimõisa, Põlvamaa | M | Lithuania | 16 | 1:46:19 | ||
2016-06-05 | Lietuvos čemp. vidutinė Gražutės miškas | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 36:38 | L | |
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šiauliai | X | Dainava OK, Alytus | 4 | 46:05 | 2 etape | 16:05 (13) L |
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas Šiauliai | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 15:30 | L | |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas | M | Dainava OK, Alytus | 10 | 2:21:00 | 1 jour 2 jour | 40:28 ( 9) L 1:40:32 (10) L |
2016-04-10 | Kauno čemp. vidutinė Kačerginė | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 38:41 | L | |
2016-04-02 | Kauno estafetė Dergionių miškas | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:57:52 | 3 etape | 38:26 ( 4) L |
2016-03-26 | Lietuvos čemp. labai ilga Tytuvėnai | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:42:26 | L | |
2016-03-06 | Sportuok miške varžybos Velnio duobė | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 44:51 | L | |
2015-12-06 | Sportuok miške varžybos Rumšiškės | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 41:50 | L | |
2015-11-14 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Dainava OK | 5 | 1:02:43 | 3 jour 4 jour 5 jour | 24:10 ( 2) L 18:41 ( 3) L 19:52 ( 4) L |
2015-10-17 | Lietuvos taurė Neringa | M | Dainava OK, Alytus | 7 | 1:25:26 | 1 jour 2 jour | 43:49 ( 9) L 41:37 ( 7) L |
2015-10-04 | ADMA estafetė Zatyšių karjeras, Jonavos r. | V | Dainava OK, Alytus | dsq | 3 etape | 28:51 ( 1) L | |
2015-10-03 | Alytaus taurė Tolkūnų miškas | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 38:18 | L | |
2015-09-20 | Klubų taurė Šleinių miškas | X | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:55:50 | 9 etape | 33:30 ( 2) L |
2015-09-19 | Lietuvos čemp. naktinis Gudeliai | V | Dainava OK, Kaunas | 5 | 58:00 | L | |
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga Tytuvėnai, Kelmės r. | V | Dainava OK, Kaunas | 9 | 1:36:46 | L | |
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas Kėdainiai | V | Dainava OK, Kaunas | 8 | 15:27 | L | |
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Kėdainiai | V1 | Dainava OK, Kaunas | 8 | 13:01 | L | |
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē Telšiai | M | Dainava OK, Kaunas | 1 | 2:54:51 | 1 jour 2 jour 3 jour | 26:46 ( 6) L 1:20:18 ( 1) L 1:07:47 ( 3) L |
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė Kermušija, Druskininkų r. | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 2:00:16 | 2 etape | 40:50 ( 5) L |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė Marcinkonys | V | Dainava OK, Kaunas | 13 | 36:44 | L | |
2015-05-16 | Kauno čempionatas Čiobiškio miškas | V | Dainava OK, Kaunas | 1 | 1:04:06 | L | |
2015-04-25 | Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas | M | Dainava OK, Alytus | 44:01 | 1 jour | 44:01 (14) L | |
2015-04-12 | Kauno estafetė Varnabūdė | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:00:08 | 2 etape | 41:03 ( 5) L |
2014-11-16 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V21 | Dainava OK, Kaunas | 4 | 1:20:52 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 16:43 ( 6) L 21:32 ( 2) L 19:27 ( 4) L 23:10 ( 7) L |
2014-10-18 | Lietuvos taurė Druskininkai | M | Dainava OK, Alytus | 39:17 | 2 jour | 39:17 (18) L | |
2014-09-21 | Klubų taurė Rūdninkų poligonas | X | Dainava OK, Alytus | 6 | 3:49:34 | 11 etape | 45:15 ( 6) L |
2014-09-20 | Lietuvos čemp. naktinis Prienai | V | Dainava OK, Kaunas | 1 | 55:14 | L | |
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga Siponys, Birštono sav. | V | Dainava OK, Kaunas | 2 | 1:47:27 | L | |
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas Prienai | V | Dainava OK, Kaunas | 8 | 14:40 | L | |
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Prienai | V1 | Dainava OK, Kaunas | 2 | 13:53 | L | |
2014-08-30 | Marijampolės pirmenybės Gudelių miškas | V | Dainava OK, Kaunas | 2 | 34:14 | L | |
2014-08-23 | Šeimų taurė Lakaja | V | Paužai, Kaunas | 1 | 42:47 | L | |
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē Telšiai | H | Dainava OK, Kaunas | 3 | 2:02:48 | 1 jour 2 jour 3 jour | 43:28 ( 2) L 55:52 ( 4) L 23:28 ( 4) L |
2014-06-01 | Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. | M | Lithuania 3 | 10 | 2:16:52 | 1 etape | 38:58 ( 8) L |
2014-05-31 | Baltic championship Gražutė, Zarasų r. | M | Lithuania | 32 | 1:41:39 | L | |
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:24:42 | 2 etape | 49:16 ( 7) L |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 42:03 | L | |
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE Daniliškės, Aukštadvario HE | M | Dainava OK, Alytus | 28 | 40:03 | 1 jour | 40:03 (14) L |
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės | M | Dainava OK, Alytus | 6 | 2:51:24 | 1 jour 2 jour 3 jour | 22:03 ( 6) L 1:34:31 ( 6) L 54:50 ( 6) L |
2014-04-26 | Jono Vileišio taurė Šeimaties miškas (Tauragnai) | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 1:42:09 | 1 jour 2 jour | 37:47 ( 8) L 1:04:22 ( 5) L |
2014-04-12 | Alytaus čempionatas Vidzgirio miškas | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 36:33 | L | |
2014-04-06 | Kauno estafetė Agurkiškės | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 2:30:15 | 2 etape | 44:49 ( 4) L |
2014-02-07 | Rinktinės stovykla Jurbarkas | V | Lietuvos rinktinė | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 35:17 ( 3) L 42:54 ( 4) L 34:42 ( 4) L 1:14:21 ( 6) L | ||
2013-11-16 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Dainava OK, Kaunas | 20 | 18:57 | 1 jour | 18:57 ( 3) L |
2013-10-12 | Pavasario rudens taurė Aukštadvario HE | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 44:30 | L | |
2013-10-06 | Durupio estafetės Trakų r. Šafarnės miškas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 2:33:55 | 3 etape | 42:51 ( 2) L |
2013-09-22 | Lietuvos čemp. labai ilga Labanoras | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:42:57 | L | |
2013-09-15 | Klubų taurė Viečiūnų miškas | X | Dainava OK, Alytus | 2 | 3:22:05 | 9 etape | 39:01 ( 2) L |
2013-09-14 | Lietuvos čemp. naktinis Druskininkų miškas | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 53:10 | L | |
2013-09-08 | Lietuvos čemp. ilga Trako miškas | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:33:12 | L | |
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas Marijampolė | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 16:52 | L | |
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Marijampolė | V3 | Dainava OK, Alytus | 1 | 13:57 | L | |
2013-08-31 | Kauno taurė Šventininkų miškas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 43:33 | L | |
2013-08-16 | Daugiadienės Telšē Dievo krėslo miškas, Telšiai | H | Dainava OK, Alytus | 6 | 1:56:00 | 1 jour 2 jour 3 jour | 38:19 ( 4) L 55:55 ( 7) L 21:46 ( 5) L |
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS Druskininkai | H | Dainava OK, Alytus | 59:13 | 3 jour 4 jour | 14:31 ( 2) L 44:42 ( 3) L | |
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė Tytuvėnų reg. parkas | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:49:35 | 2 etape | 35:09 ( 4) L |
2013-06-08 | Lietuvos čemp. vidutinė Tytuvėnų reg. parkas | V | Dainava OK, Kaunas | 2 | 38:25 | L | |
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | M | Lithuania 2 | 7 | 1:59:29 | 3 etape | 39:59 ( 8) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | M | Lithuania | 25 | 1:37:53 | ||
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir apylinkės | M | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:32:50 | 1 jour 2 jour 3 jour | 21:44 ( 9) L 1:18:58 ( 3) L 52:08 ( 5) L |
2013-05-05 | Kauno estafetė Medinų kaimas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 2:10:40 | 3 etape | 39:16 ( 1) L |
2013-04-28 | Kauno čemp. ilga Velnio duobė, Aukštadvaris | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 1:30:11 | L | |
2013-04-20 | Jono Vileišio taurė Varnikai, Anupriškės, Trakų r. | V | Dainava OK, Alytus | 40:03 | 1 jour | 40:03 ( 9) L | |
2012-11-17 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Dainava OK, Alytus | 1 jour 2 jour 3 jour 5 jour | 16:08 ( 2) dsq 17:53 ( 3) 13:23 ( 3) | ||
2012-09-02 | Klubų taurė Živulčiškė | X | Dainava OK, Alytus | 1 | 3:25:09 | 9 etape | 42:46 ( 2) L |
2012-09-01 | Lietuvos čemp. naktinis Živulčiškė | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:08:07 | L | |
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga Dievo krėslo miškas, Telšiai | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 1:44:32 | L | |
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas Klaipėda | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 15:05 | L | |
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Klaipėda | V3 | Dainava OK, Alytus | 3 | 12:45 | L | |
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija Druskininkai | M | Dainava OK, Alytus | 24 | 3 jour 4 jour | 59:38 ( 3) L 1:02:22 ( 4) L | |
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS Zarasai | H21E | Dainava OK, Alytus | 4 | 3:57:55 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 58:01 ( 3) L 42:51 ( 3) L 1:14:08 ( 4) L 1:02:55 ( 5) L |
2012-06-10 | Kauno čemp. vidutinė Paryžius | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė Girelė, Švenčionių raj. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:08:22 | 2 etape | 40:17 ( 1) L |
2012-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė Popeliškė, Švenčionių r. | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 40:31 | L | |
2012-05-13 | Vilniaus estafetė Aukštadvaris | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:02:32 | 2 etape | 35:43 ( 1) L |
2012-05-12 | Vilniaus čemp. vidutinė Aukštadvaris | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 39:45 | L | |
2012-05-04 | Daugiadienės Vilnius Vilniaus apylinkės | M | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:30:40 | 1 jour 2 jour 3 jour | 20:01 ( 2) L 1:20:18 ( 2) L 50:21 ( 2) L |
2012-04-28 | Prienų čempionatas Drubengio žemėlapis, Prienų r. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:10:20 | L | |
2012-04-21 | Jono Vileišio taurė Pašvinės ir Pageluvis, Šiaulių r | V | Dainava OK, Alytus | 42:19 | 1 jour | 42:19 ( 1) L | |
2012-04-14 | Lietuvos čemp. labai ilga Paraudžių miškas, Šiaulių r. | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 3:08:44 | L | |
2012-04-01 | Kauno estafetė Lietuvos liaudies buities muz. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:46:01 | 2 etape | 35:00 ( 3) L |
2012-03-31 | Alytaus čempionatas Punios šilas, Alytus | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 41:27 | L | |
2011-10-15 | Lietuvos taurė Lavoriškės, Senasalis | M | Dainava OK, Alytus | 10 | 2:21:44 | 1 jour 2 jour | 1:40:03 (11) L 41:41 ( 6) L |
2011-10-13 | Orientyro uždarymas Ąžuolynas | VA | 1 | 11:20 | L | ||
2011-10-08 | Kauno ruduo Ežerėlis, Kauno r. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 41:04 | L | |
2011-09-18 | Klajūno taurė Kuklių miškas, Švenčionių r. | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 57:38 | L | |
2011-09-04 | Klubų taurė Lūžų miškas, Antalieptė | X | Dainava OK, Alytus | 5 | 3:31:05 | 9 etape | 43:30 ( 9) L |
2011-08-05 | Daugiadienės Telšé Telšiai | H | Dainava OK, Alytus | 1:27:36 | 1 jour 2 jour 3 jour | 19:17 ( 4) L 1:08:19 ( 6) L 1:05:57 L | |
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS Palanga | H | Dainava OK, Alytus | 8 | 3:23:54 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 1:30:19 (13) L 23:18 (16) L 43:55 ( 5) L 46:22 ( 6) L |
2011-06-12 | Lietuvos čemp. estafetė Varnabūdė | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 1:53:09 | 2 etape | 39:06 ( 4) L |
2011-06-11 | Lietuvos čemp. vidutinė Varnabūdė | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 33:23 | L | |
2011-06-04 | Kauno čemp. ilga Gastilionių miškas, Rumšiškės | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 1:18:31 | L | |
2011-05-22 | Baltic championship relay Nida | M | Lithuania | 11 | 1:52:07 | 2 etape | 35:28 ( 7) L |
2011-05-21 | Baltic championship Juodkrantė | M | Lithuania | 28 | 1:41:50 | L | |
2011-05-13 | SELL games Kaunas | H | LAHS, MA | 2 jour | 39:29 ( 3) L | ||
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius Vilniaus apylinkės | M | Dainava OK, Alytus | 5 | 3:06:24 | 1 jour 2 jour 3 jour | 30:56 ( 6) L 1:28:59 ( 8) L 1:06:29 ( 3) L |
2011-05-01 | OK Sakas taurė Paraudžių miškas, Šiaulių r. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:22:05 | L | |
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė Meškapieviai, Prienų r. | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2011-04-10 | Kauno čemp. vidutinė Romainiai, Kaunas | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 36:51 | L | |
2011-04-03 | Kauno estafetė Pakarklės miškas | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:08:09 | 2 etape | 40:14 ( 3) L |
2010-10-16 | Lietuvos taurė Paraudžių miškas, Šiaulių r. | H | Dainava OK, Alytus | 13 | 2:23:31 | 1 jour 2 jour | 1:35:40 (14) L 47:51 (10) L |
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga Kairiai | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2010-09-05 | Klubų taurė Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Dainava OK, Alytus | 1 | 3:20:14 | 9 etape | 43:11 ( 1) L |
2010-09-04 | Lietuvos čemp. naktinis Šveicarija, Jonavos r. | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 1:04:51 | L | |
2010-08-29 | Lietuvos čemp. ilga Telšiai | V | Dainava OK, Alytus | 11 | 1:41:14 | L | |
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas Telšiai | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 15:52 | L | |
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS Molėtai | H | Dainava OK, Alytus | 3 | 3:17:04 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 17:48 (11) L 43:26 ( 2) L 1:20:05 ( 7) L 55:45 ( 4) L |
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė Murmuliškės, Zarasai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:30:46 | 2 etape | 48:45 ( 4) L |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Liminiškės, Zarasai | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 38:44 | L | |
2010-05-23 | Gruko taurė Dumsiškiai, Jonavos r. | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 39:34 | L | |
2010-05-22 | Kauno čemp. sprintas Botanikos sodas, Kaunas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 13:01 | L | |
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius Vilnius, Elektrėnų sav. | H | Dainava OK, Alytus | 1:32:25 | 1 jour 2 jour 3 jour | 23:16 (12) L 1:09:09 ( 7) L dsq L | |
2010-05-02 | Kauno čemp. ilga Šventininkų miškas | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:10:36 | L | |
2010-04-25 | Igtisa Pageluvis - Čeprečiškė | H | Dainava OK, Alytus | 8 | 1:19:47 | L | |
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė Naisiai, Kelmės raj. | V | Dainava OK, Alytus | 12 | 42:25 | L | |
2010-04-10 | Kauno estafetė Žiegždriai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 1:55:10 | 2 etape | 38:56 ( 5) L |
2009-12-13 | Igtisa stovykla, ilga trasa Petroškos | X6 | Dainava OK, Alytus | 5 | 1:22:28 | L | |
2009-12-12 | Igtisa stovykla, vidutinė Petroškos | X1 | Dainava OK, Alytus | 7 | 43:17 | L | |
2009-10-17 | Kauno ruduo Rukla | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 44:29 | L | |
2009-10-03 | Lietuvos čemp. labai ilga, Erdvės tau... Elniakampis | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 3:02:12 | L | |
2009-09-20 | Kauno taurė Girionys | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 46:17 | L | |
2009-09-06 | Klubų taurė Pavištyčio miškas | X | Dainava OK, Alytus | 3 | 3:09:43 | 9 etape | 36:46 ( 2) L |
2009-09-05 | Lietuvos čemp. naktinis Pavištytis | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 48:31 | L | |
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė Riešė | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:05:02 | 2 etape | 42:23 ( 4) L |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė Riešė, Vilnius | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 38:05 | L | |
2009-08-22 | Šeimų taurė Miškapievis, Prienai | V | Paužai, Alytus | 4 | 57:18 | L | |
2009-08-14 | Daugiadienės Telšé Telšiai | H | Dainava OK, Alytus | 6 | 2:18:04 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 43:24 (16) L 27:46 ( 4) L 17:57 ( 4) L 48:57 ( 9) L |
2009-08-08 | Erdvės taurė (vidutinė) Gulbinė | V | Dainava OK, Alytus | 16 | 37:30 | L | |
2009-08-07 | Erdvės taurė (naktinės) Apkartai | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 40:51 | L | |
2009-08-07 | Erdvės taurė sprintas Apkartai | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 16:45 | L | |
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS Nida | H | Dainava OK, Alytus | 2:03:12 | 1 jour 2 jour 3 jour | 36:56 ( 7) L 1:10:51 ( 5) L 15:25 ( 5) L | |
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga Aukštadvaris, Lietuva | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 1:55:13 | L | |
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas Elektrėnai, Lietuva | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2009-05-30 | Klaipėdos čempionatas Klaipėda | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 17:02 | L | |
2009-05-30 | Sportas visiems Palanga | V | Dainava OK, Alytus | 1 jour 2 jour | 26:19 ( 1) 30:02 ( 2) L | ||
2009-05-24 | Kauno čemp. vidutinė Ežerėlis, Kauno raj. | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 41:54 | L | |
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 2:01:42 | 1 jour 2 jour 3 jour | 29:54 ( 9) L 1:31:48 (15) L dsq L | |
2009-05-02 | Kauno čemp. ilgoje trasoje Elektrėnų sav. Rusakalnio miškas | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:27:53 | L | |
2009-04-26 | Igtisos taurė Jautmalkė | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 1:25:06 | L | |
2009-04-25 | Jono Vileišio taurė Šaukėnai, Šiaulių r. | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 34:11 | L | |
2008-10-25 | Lietuvos čemp. naktinis Baubonys | V | Dainava OK, Alytus | 10 | 1:05:12 | L | |
2008-10-18 | Lietuvos taurė Kochanovka | H | Dainava OK, Alytus | 11 | 1:41:04 | 1 jour 2 jour | 1:11:48 (17) L 29:16 ( 3) L |
2008-10-04 | Durupio estafetė Aukštadvaris | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:33:16 | 2 etape | 47:38 ( 1) L |
2008-09-27 | Kauno taurė Prienų šilas (Drubengis) | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 1:01:28 | L | |
2008-09-20 | Lietuvos čemp. labai ilga Živulčiškė | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:22:02 | L | |
2008-09-07 | Klubų taurė Vilnius | X | Dainava OK, Alytus | 3 | 4:01:17 | 11 etape | 48:42 ( 8) L |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas Kaunas | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 18:09 | L | |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Kaunas | V1 | Dainava OK, Alytus | 2 | 13:45 | L | |
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė Pavištytis | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 45:42 | L | |
2008-08-30 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Pavištytis | V3 | Dainava OK, Alytus | 2 | 31:22 | L | |
2008-08-15 | Visaginas 3x4 Visaginas | H | Dainava OK, Alytus | 1:40:09 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 45:22 ( 4) L 27:04 L 15:57 ( 2) L 38:50 ( 1) L | |
2008-08-02 | WUOC relay Prangli | M | Lithuania | 8 | 2:53:02 | 2 etape | 56:02 (17) |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | M | Lithuania | 2 jour 3 jour | 1:58:48 (55) 38:26 (10) | ||
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS Trakai | H | Dainava OK, Alytus | 42:19 | 1 jour | 42:19 ( 1) L | |
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė Elniakampis | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:51:50 | 3 etape | 54:57 ( 2) L |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga Elniakampis | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:40:44 | L | |
2008-05-28 | EOC long final Ventspils | MB | Lithuania | 10 | 1:36:13 | ||
2008-05-27 | EOC long qualification Ventspils | M3 | Lithuania | 22 | 1:01:36 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | M2 | Lithuania | 35 | 14:23 | ||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 1:30:00 | 1 jour 2 jour | 24:20 ( 1) L 1:05:40 ( 4) L | |
2008-05-11 | Baltic championship Paneriai, Vilnius | M | Lithuania | 22 | 1:42:35 | L | |
2008-05-04 | Atrankinės vidutinė + ilga Bernati, Palu kalns | H | Dainava OK, Alytus | 1 jour 2 jour | 37:13 ( 7) L 1:35:15 (11) L | ||
2008-05-01 | Atrankinės sprintas Molėtai | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 17:39 | L | |
2008-04-27 | Vilniaus čemp. ilga Bražuolė | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:11:11 | L | |
2008-04-12 | Molėtų estafetė Šnieriškių miškas | V | Dainava OK, Alytus | dsq | 2 etape | dsq L | |
2008-04-06 | Prienų čempionatas Mačiūnai | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 1:00:51 | L | |
2008-03-29 | Kauno estafetė Žiežmariai | V | Dainava OK, Alytus | dsq | 2 etape | 45:40 ( 5) L | |
2007-10-13 | Lietuvos taurė Zarasai | H | Dainava OK, Alytus | 5 | 1:42:05 | 1 jour 2 jour | 1:09:04 (10) L 33:01 ( 4) L |
2007-09-30 | Alytaus taurė, MTBO 14 etapas Vidzgirio miškas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 35:42 | L | |
2007-09-15 | Marijampolės pirmenybės Varnabūdės miškas | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 43:10 | L | |
2007-08-22 | WOC middle final Bortnichi, Kyiv | M | Lithuania | 28 | 40:25 | ||
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | M3 | Lithuania | 15 | 30:35 | ||
2007-08-19 | WOC long qualification Pidgirtsi, Kyiv | M1 | Lithuania | 18 | 1:10:14 | ||
2007-08-05 | Rinktinės atrankinės (ilga) Palaumenys | V | Rinktinė | 5 | 1:25:21 | L | |
2007-08-04 | Rinktinės atrankinės vidutinė Viečiūnų miškas | V | Rinktinė | 9 | 31:36 | L | |
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS Elektrėnai | H | Dainava OK, Alytus | 2:27:51 | 4 jour 5 jour | 1:22:34 ( 5) L 1:05:17 ( 3) L | |
2007-06-10 | Lietuvos čemp. estafetė Noškūnai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:24:06 | 3 etape | 44:11 ( 2) L |
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga Noškūnai, Alytaus r. | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:40:05 | L | |
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Petroškų miškas, Lazdijų raj. | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 36:35 | L | |
2007-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Petroškų miškas, Lazdijų r. | V1 | Dainava OK, Alytus | 2 | 26:03 | L | |
2007-05-27 | Sportas visiems dieninės Nemirseta | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 37:35 | L | |
2007-05-20 | SELL games relay Karmėlava, Kaunas | H | Kaunas University of Medicine, Kaunas | 8 | 2:06:52 | 3 etape | 34:35 ( 9) L |
2007-05-18 | SELL games sprint + middle Kaunas + Arlaviškės | H | Kaunas University of Medicine, Kaunas | 1 jour | 15:02 ( 6) L | ||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 1:39:39 | 1 jour 2 jour | 20:01 (14) L 1:19:38 ( 8) L | |
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė Aukštadvaris | H | Dainava OK, Alytus | 3 | 47:08 | L | |
2007-04-15 | Klajūno taurė Lakajos miškas | V | Dainava OK, Alytus | 14 | 1:00:31 | L | |
2006-10-14 | Lietuvos taurė Seirijai | H | Dainava OK, Alytus | 16 | 2:15:24 | 1 jour 2 jour | 1:37:33 (16) L 37:51 (15) L |
2006-09-23 | Lietuvos čemp. naktinis Bendoriškė, Ignalinos r. | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2006-09-22 | OK Devyni naktinis čemp. Palūšė, Ignalinos raj. | V21 | Dainava OK, Alytus | 2 | 50:39 | L | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Jomanto parkas, Vilnius | V1 | Dainava OK, Alytus | 2 | 17:20 | L | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas Jomanto parkas, Vilnius | V | Dainava OK, Alytus | 10 | 19:55 | L | |
2006-08-05 | WOC relay Himmelbjerget, Århus | M | Lithuania | 17 | 2:32:02 | 2 etape | 56:53 (23) |
2006-08-01 | WOC sprint qualification Mindeparken, Århus | M1 | Lithuania | 14 | 16:03 | ||
2006-08-01 | WOC sprint final Mindeparken, Århus | M | Lithuania | 23 | 14:41 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | M2 | Lithuania | 16 | 32:25 | ||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS Druskininkai | H | Dainava OK, Alytus | 40:25 | 3 jour | 40:25 ( 5) L | |
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga Stripeikiai, Ignalinos raj. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:32:57 | L | |
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė Skersabaliai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 3:01:37 | 2 etape | 50:21 ( 2) L |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė Skersabaliai | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 45:01 | L | |
2006-06-04 | Baltic championship relay Saldus | M | Lithuania 2 | 4 | 2:34:53 | 2 etape | 51:19 ( 3) |
2006-06-03 | Baltic championship Saldus | M | Lithuania | 1 jour | 1:54:25 (24) | ||
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 1:25:39 | 2 jour | 1:25:39 ( 5) L | |
2006-05-13 | EOC relay Otepää | M | Lithuania 2 | 2:39:27 | 2 etape | 54:40 (29) | |
2006-05-12 | EOC long final Otepää | M | Lithuania | 46 | 2:08:30 | ||
2006-05-11 | EOC long qualification Kääriku | M2 | Lithuania | 14 | 1:10:51 | ||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | M1 | Lithuania | 29 | 33:20 | ||
2006-05-07 | EOC sprint qualification Otepää | M1 | Lithuania | 33 | 17:34 | ||
2006-05-07 | EOC sprint final Tartu | MB | Lithuania | 13 | 14:48 | ||
2006-04-30 | Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pir... Žalieji ežerai | VS | KMU, Kaunas | 1 | 33:57 | L | |
2006-04-29 | Vilniaus čemp., Studentų pirmenybės Skirmantiškės, Vievis | VS | KMU, Kaunas | 4 | 2:11:45 | 3 etape | 37:28 ( 1) L |
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė Rubikiai | H | Dainava OK, Alytus | 3 | 38:24 | L | |
2006-04-18 | Marijampolės pirmenybės Varnabūdės miškas | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 44:31 | L | |
2006-04-15 | Pavasario žibuoklės Kaskalnis, Jurbarko r. | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 54:14 | L | |
2006-04-08 | Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos p... Juodkrantė | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 2:14:29 | L | |
2006-04-01 | Kauno estafetė Birštonas | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:07:01 | 2 etape | 42:04 ( 3) L |
2005-10-29 | Lietuvos čemp. naktinis Švarcgiris, Jurbarkas | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 58:44 | L | |
2005-10-15 | Lietuvos taurė Druskininkai | H | Dainava OK, Alytus | 9 | 1:58:43 | 1 jour 2 jour | 1:23:20 (13) L 35:23 ( 7) L |
2005-10-08 | Alytaus taurė Vidzgirio miškas | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 38:29 | L | |
2005-09-18 | Kauno taurė Zatyšiai, Jonavos r. | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 56:54 | L | |
2005-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga Lekėčiai | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Kalnų parkas, Vilnius | V1 | Dainava OK, Alytus | 4 | 16:03 | L | |
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas Kalnų parkas, Vilnius | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 15:06 | L | |
2005-08-21 | Klajūno maratonas Rašia | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 2:10:55 | ||
2005-08-06 | Druskininkų taurė Zapsys - Ratnyčia | H | Dainava OK, Alytus | 1 | 1:01:09 | 1 jour 2 jour | 46:34 ( 1) L 14:35 ( 1) L |
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS Klaipėda | H | Dainava OK, Alytus | 2 | 3:25:50 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 53:32 ( 4) L 37:05 ( 2) L 16:50 ( 6) L 47:15 ( 2) L 51:08 ( 4) L |
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga Burbiškės, Vilnius | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė Bendoriškė | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:27:56 | 3 etape | 45:34 ( 3) L |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė Bendoriškė, Ignalina | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 35:21 | L | |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Ažušilė, Ignalina | V2 | Dainava OK, Alytus | 2 | 28:18 | L | |
2005-05-22 | Baltic championship relay Bubiai, Šiaulių r. | M | Lithuania 2 | 3 | 2:28:14 | 1 etape | 50:33 ( 7) L |
2005-05-21 | Baltic championship Jautmalkė, Šiaulių r. | M | Lithuania | 1 jour | 1:33:54 ( 6) L | ||
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 6 | 2:51:56 | 1 jour 2 jour 3 jour | 21:01 ( 5) L 1:29:43 ( 6) L 1:01:12 ( 8) L |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės Zapsys, Veisiejų sav. | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 1:07:12 | L | |
2005-05-01 | Molėtų estafetė Bebrusai | V21 | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:20:04 | 3 etape | 46:33 ( 2) |
2005-04-30 | Studentų pirmenybės Pakarklės miškas, Kauno r. | V | KMU, Kaunas | 6 | 2:29:22 | 2 etape | 36:00 ( 1) L |
2005-04-29 | Studentų pirmenybės Pakarklės miškas, Kauno r. | V | KMU, Kaunas | 1 | 43:57 | L | |
2005-04-24 | Vilniaus estafetė Žalieji ežerai, Vilnius | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:27:40 | 3 etape | 51:59 ( 6) L |
2005-04-17 | Alytaus čempionatas Kalniškės miškas | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:08:37 | L | |
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga Meškapievis, Prienai | V | Dainava OK, Alytus | 13 | 1:24:00 | L | |
2005-04-10 | Tverai - senovės žemaičių sostinė Lopaičiai | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 44:35 | L | |
2005-04-09 | Kauno estafetė Rukla | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 1:59:06 | 2 etape | 41:36 ( 2) L |
2004-10-16 | Lietuvos taurė Nemerseta, Giruliai | H | Dainava OK, Alytus | 7 | 1:53:46 | 1 jour 2 jour | 35:53 ( 7) L 1:17:53 ( 8) L |
2004-10-03 | Javonio taurė Viečiūnai | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:05:30 | L | |
2004-09-18 | Alytaus taurė Balininkai | MV21 | Dainava OK 2, Alytus | 3 | 3:38:34 | 3 etape | 52:36 ( 3) |
2004-08-29 | Lietuvos čemp. ilga Kalniškės miškas | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 1:34:56 | L | |
2004-08-28 | Lietuvos čemp. estafetė Vidzgirio miškas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 2:27:07 | 2 etape | 47:13 ( 1) |
2004-08-22 | Klubų taurė Bebrusai | X | Dainava OK, Alytus | 1 | 3:02:05 | 1 etape | 35:27 ( 1) |
2004-08-15 | Klajūno maratonas Stirniai | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:13:48 | ||
2004-07-02 | Tako supersprintas Šiauliai | H | Dainava OK, Alytus | 8 | 19:22 | L | |
2004-06-30 | Daugiadienės TAKAS Šiauliai | H | Dainava OK, Alytus | 6 | 5:14:08 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 59:47 ( 4) L 1:24:17 ( 5) L 44:21 ( 8) L 54:56 ( 6) L 1:10:47 ( 6) L |
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas Druskininkai | V | Dainava OK, Alytus | 10 | 15:20 | L | |
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Marcinkonys | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 35:47 | L | |
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Marcinkonys | V3 | Dainava OK, Alytus | 6 | 25:33 | L | |
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga Vilkamušio miškas, Pabradė | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 45:11 | L | |
2004-05-30 | Sportas visiems Palanga | H | Dainava OK, Alytus | 7 | 16:20 | L | |
2004-05-29 | Sportas visiems naktinės Palanga | H | Dainava OK, Alytus | 8 | 20:21 | L | |
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 6 | 3:05:21 | 1 jour 2 jour 3 jour | 32:02 (12) L 1:29:10 (13) L 1:04:09 ( 3) L |
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė Lazdijų rajonas, Veisiejai | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 49:22 | L | |
2004-05-02 | Vilniaus čemp. ilga Šilėnai, Vilnius | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:16:34 | L | |
2004-05-01 | Vilniaus estafetė Salininkai | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:27:04 | 3 etape | 44:45 ( 2) |
2004-04-25 | Studentų pirmenybės Visoriai, Vilniaus r. | VS | KMU, Kaunas | 5 | 1:29:14 | 3 etape | 24:59 ( 2) L |
2004-04-24 | Studentų pirmenybės Visoriai, Vilnius | VS | KMA | 1 | 36:17 | L | |
2004-04-18 | Klajūno taurė Sariai | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 44:45 | L | |
2004-04-17 | Kauno čemp. ilga Ringovės miškas, Vilkija | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:06:20 | L | |
2004-04-12 | Alytaus čemp. vidutinė Alytaus rajonas, Geisčiūnai | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 32:28 | L | |
2004-04-04 | Alytaus čemp. ilga Alytaus šilas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 57:56 | L | |
2004-04-03 | Kauno estafetė Pakarklės miškas | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:09:13 | 3 etape | 46:38 ( 3) L |
2004-03-27 | Marijampolės pirmenybės Kazlų Rūda | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 40:26 | L | |
2003-10-18 | Lietuvos taurė Pabradė | H | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:52:10 | 1 jour 2 jour | 30:55 ( 8) L 1:21:15 ( 2) L |
2003-10-12 | Vilniaus taurė Kalvarijos - Verkiai, Vilnius | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 1:13:00 | L | |
2003-10-11 | Kauno čemp. vidutinė Pakarklės miškas, Vilkija | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 48:50 | L | |
2003-09-27 | Lietuvos čemp. labai ilga Kazokiškių miškas | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 2:11:31 | L | |
2003-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė Buktos miškas, Marijampolės r. | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:10:10 | 2 etape | 41:35 ( 1) |
2003-09-13 | Lietuvos čemp. sprintas Marių parkas, Mariampolė | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 15:24 | ||
2003-09-06 | Klubų taurė Elektrėnai | X | Dainava OK, Alytus | 3 | 3:13:57 | 11 etape | 36:32 ( 4) |
2003-08-29 | Jaunučių jaunimo žaidynės Pakarklės miškas, Vilkija | V | Dainava OK, Alytus | 2 jour | 1:05:26 ( 2) L | ||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS Jurbarkas | H | Dainava OK, Alytus | 1:40:39 | 2 jour 3 jour | 1:23:28 (10) L 17:11 ( 7) L | |
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga Ažušilė | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė Girelės miškas, Sariai | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 35:23 | L | |
2003-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti Kačerginė | H | Dainava OK, Alytus | dsq | |||
2003-06-14 | Alytaus čemp. vidutinė ? | H | Dainava OK, Alytus | 3 | 15:21 | ||
2003-06-07 | Vilniaus čemp. vidutinė Zujūnai | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 45:14 | L | |
2003-06-01 | Sportas visiems Palanga, Ošupio miškas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 34:48 | ||
2003-05-25 | Baltic championship relay Ventspils | M | Lithuania 3 | 6 | 2:26:06 | 3 etape | 47:44 ( 4) |
2003-05-24 | Baltic championship Ventspils | M | Lithuania | 20 | 1:31:58 | ||
2003-05-16 | SELL games short + classic ? | H | Dainava OK, Alytus | 1 jour 2 jour | 7:14 ( 4) 47:13 ( 1) | ||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:37:57 | 1 jour 2 jour 3 jour | 19:03 ( 7) L 1:19:47 ( 6) L 59:07 ( 6) L |
2003-05-04 | Molėtų estafetė Alnė | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 2:15:28 | 2 etape | 42:19 ( 1) |
2003-04-13 | OK Miško estafetė Prienai | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:00:22 | 1 etape | 31:34 ( 1) |
2003-04-05 | Kauno estafetė Pakumprys | H | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:56:04 | 3 etape | 39:14 ( 5) |
2003-03-29 | Pavasario žibuoklės Šilinės Ąžuolynas | V | Dainava OK, Alytus | 1 | 14:45 | L | |
2002-10-19 | Lietuvos taurė Zelva | H | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:44:12 | 1 jour 2 jour | 40:06 ( 3) 1:04:06 ( 5) |
2002-10-06 | Apskričių mačas Geisčiūnai | H | Dainava OK, Alytus | 1 | 52:42 | ||
2002-09-22 | Kauno čemp. vidutinė Agurkiškė | H | Dainava OK, Alytus | 4 | 45:40 | ||
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė Ringovės miškas, Vilkija | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:35:08 | 3 etape | 50:36 ( 5) |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga Pakarklės miškas, Vilkija | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 1:38:17 | L | |
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė Nida | V | Dainava OK, Alytus | dsq | L | ||
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas Nida | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 18:17 | L | |
2002-08-31 | Klubų taurė Sariai, Švenčionių r. | X | Dainava OK, Alytus | 5 | 3:33:55 | 11 etape | 40:28 ( 3) |
2002-08-18 | Klajūno maratonas Molėtai | V | Dainava OK, Alytus | dsq | |||
2002-08-11 | Lietuvos čemp. labai ilga Varnabūdė | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 2:26:41 | L | |
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | H | Dainava OK, Alytus | 3:46:11 | 1 jour 2 jour 3 jour 5 jour | 55:28 ( 4) L 54:50 ( 5) L 50:33 ( 3) L 1:05:20 ( 4) L | |
2002-06-30 | III Tautinė olimpiada trumpa Salduvės piliakalnis | H21 | Dainava OK, Alytus | 3 | 11:43 | ||
2002-06-29 | Tautinė olimpiada klasika Juodlė | H21 | Dainava OK, Alytus | 5 | 42:52 | ||
2002-06-01 | Marijampolės pirmenybės Prienai | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:13:54 | L | |
2002-05-19 | Baltic championship relay Nemunaitis, Alytus | M | Lithuania 5 | dsq | 1 etape | 46:23 ( 9) | |
2002-05-18 | Baltic championship Nemunaitis, Alytus | M | Lithuania | dsq | L | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:59:38 | 1 jour 2 jour 3 jour | 34:20 ( 2) L 1:19:25 (12) L 1:05:53 ( 7) L |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė Gailiūnai | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 37:06 | ||
2002-04-21 | Kauno taurė Prienų šilas, Naravai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 1:04:18 | L | |
2002-04-07 | Molėtų estafetė Vilkariai | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:22:46 | 3 etape | 49:41 ( 6) |
2002-04-06 | Kauno estafetė Agurkiškė | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:53:59 | 1 etape | 36:08 ( 2) |
2002-04-01 | Velykų varžybos Rumšiškės | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 50:43 | ||
2001-10-20 | Lietuvos taurė Juodkrantė | H | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:06:26 | 1 jour 2 jour | 1:04:18 ( 4) L 1:02:08 ( 4) L |
2001-10-13 | Apskričių mačas Žvėrinčius, Prienai | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 37:47 | ||
2001-10-07 | Mariampolės parkai Marijampolė, Pašešupio parkas | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 13:58 | L | |
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:45:28 | 2 etape | 29:20 ( 2) |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 1:01:26 | L | |
2001-09-15 | Lietuvos čemp. labai ilga Einorai | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:30:04 | L | |
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS Nemunaitis | H | Dainava OK, Alytus | 3 | 4:00:32 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 35:35 ( 1) L 56:01 ( 4) L 24:43 ( 2) L 1:10:46 ( 6) L 53:27 ( 4) L |
2001-06-24 | Plungės parkai Plungė | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 14:14 | L | |
2001-06-23 | Lietuvos čemp. klasika Visvainiai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 1:32:10 | L | |
2001-06-10 | Marijampolės pirmenybės Meškapievis, Prienai | H | Dainava OK, Alytus | 3 | 57:04 | ||
2001-06-09 | Alytaus estafetė Radžiūnai | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 2:33:07 | 3 etape | 51:07 ( 2) |
2001-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė Kaskalnis | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:52:20 | 4 etape | 44:41 ( 4) |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa Smalininkai | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 26:26 | L | |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Smalininkai | V1 | Dainava OK, Alytus | 3 | 24:30 | L | |
2001-05-26 | Sportas visiems naktį ir trumpa Palanga | H | Dainava OK, Alytus | 1 jour 2 jour | 23:55 ( 2) 25:55 ( 4) | ||
2001-05-20 | Kauno čemp. klasika Kulautuva | H | Dainava OK, Alytus | 7 | 1:11:05 | ||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 2:18:02 | 1 jour 2 jour 3 jour | 54:45 ( 9) L 1:23:17 (18) L dsq L | |
2001-05-06 | Vilniaus estafetė Mickūnai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:23:31 | 3 etape | 54:16 ( 7) |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa Mickūnai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 31:21 | ||
2001-04-27 | Studentų pirmenybės ? | H | Dainava OK, Alytus | 2 | 39:12 | ||
2001-04-08 | Molėtų estafetė Molėtai | H | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:29:37 | 2 etape | 49:05 ( 4) |
2001-04-07 | Kauno estafetė Kulautuva | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 2:09:16 | 3 etape | 40:40 ( 5) |
2001-04-01 | Kauno čemp. labai ilga Lekėčiai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 1:21:50 | ||
2001-03-25 | OK Miško ikisezoninės varžybos Meškapievis | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 54:05 | ||
2001-01-14 | OK Ąžuolas taurės 4 etapas Aukštasis Pavilnys | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 1:02:41 | ||
2000-10-12 | Baltic junior cup Gdynia | H20 | Lithuania | 6 | 57:59 | ||
2000-10-07 | Lietuvos taurė Giruliai + Kairiai, Klaipėda | H | Dainava OK, Alytus | 7 | 2:16:28 | 1 jour 2 jour | 1:07:24 ( 7) 1:09:04 ( 7) |
2000-10-01 | Javonio taurė Varnabūdė | H | Dainava OK, Alytus | 2 | 46:10 | ||
2000-09-30 | Alytaus taurė Alytaus šilas | H | Dainava OK, Alytus | 1 | 1:01:11 | ||
2000-09-24 | OK Ąžuolas estafetė Juodasis kelias | V | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:26:59 | 3 etape | 48:00 ( 5) |
2000-09-03 | Klubų taurė Varnikai, Trakai | X | Dainava OK, Alytus | 1 | 2:43:13 | 11 etape | 33:25 ( 2) |
2000-07-14 | JWOC relay Nove Mesto na Morave | M | Lithuania | dsq | 3 etape | 37:30 ( 6) | |
2000-07-13 | JWOC short final Nove Mesto na Morave | M | Lithuania | 41 | 31:30 | ||
2000-07-12 | JWOC short qualification Nove Mesto na Morave | M2 | Lithuania | 19 | 28:18 | ||
2000-07-11 | JWOC classic Nove Mesto na Morave | M | Lithuania | 40 | 1:19:48 | ||
2000-06-30 | Neolimpinių sp. šakų žaidynės ? | H | Dainava OK, Alytus | 2 | 35:42 | ||
2000-06-11 | Lietuvos čemp. klasika Bubiai | V | Dainava OK, Alytus | dsq | |||
2000-06-10 | Lietuvos čemp. klasika kval. Bubiai, Šiaulių r. | V | Dainava OK, Alytus | 15 | 52:55 | ||
2000-06-04 | Lietuvos čemp. estafetė Grigiškės | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 3:30:52 | 4 etape | 46:38 ( 5) |
2000-06-03 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Grigiškės | V2 | Dainava OK, Alytus | 9 | 44:56 | ||
2000-06-03 | Lietuvos čemp. trumpa Grigiškės | V | Dainava OK, Alytus | 10 | 33:47 | L | |
2000-05-28 | Baltic championship relay Alūksne | M | Lithuania 3 | 6 | 2:41:05 | 3 etape | 52:57 |
2000-05-27 | Baltic championship Alūksne | M20 | Lithuania | 1 | 1:27:24 | ||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 8 | 3:51:17 | 1 jour 2 jour 3 jour | 1:00:57 ( 8) 1:29:51 (13) L 1:20:29 (10) |
2000-05-07 | Vilniaus estafetė Pavilnys | H | Dainava OK, Alytus | dsq | 3 etape | dsq | |
2000-05-06 | Vilniaus čemp. trumpa Juodasis kelias | H | Dainava OK, Alytus | 8 | 44:50 | ||
2000-04-24 | Alytus Kaunas Vilnius Lavariškės | H | Dainava OK, Alytus | dsq | |||
2000-04-16 | Alytaus čempionatas Dzirmiškės, Alytus | H | Dainava OK, Alytus | 10 | 1:17:35 | L | |
2000-04-09 | Klajūno taurė Molėtai | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 54:11 | ||
2000-04-09 | Molėtų estafetė Kulionys | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 2:42:50 | 3 etape | 53:23 ( 6) |
2000-04-08 | Kauno estafetė Šveicarija | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 2:08:47 | 3 etape | 41:44 ( 5) |
2000-04-01 | Marijampolės pirmenybės Kazlų Rūda | H | Dainava OK, Alytus | 5 | 52:29 | ||
1999-10-09 | Lietuvos taurė Aukštadvaris | H | Dainava OK, Alytus | 11 | 2:26:24 | 1 jour 2 jour | 1:12:50 (13) 1:13:34 (11) |
1999-10-03 | Alytaus taurė Balininkai, alytaus r. | H | Dainava OK, Alytus | 5 | 56:00 | ||
1999-09-12 | Lietuvos čemp. labai ilga Gečialaukis, Alytus | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 2:43:17 | ||
1999-07-10 | JWOC relay Poda, Varna | M | Lithuania | 13 | 2:42:41 | 1 etape | 54:04 (25) |
1999-07-09 | JWOC short final Cerno more, Varna | M | Lithuania | dsq | |||
1999-07-08 | JWOC short qualification Varna | M3 | Lithuania | 7 | 32:54 | ||
1999-07-07 | JWOC classic Skorpilovci - Samotino, Varna | M | Lithuania | 65 | 1:32:55 | ||
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS Aukštadvaris | H | Dainava OK, Alytus | 3:09:45 | 1 jour 2 jour | 1:30:20 (13) 1:39:25 (15) | |
1999-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė Raudondvaris | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 3:58:35 | 4 etape | 57:15 ( 4) |
1999-06-19 | Lietuvos čemp. klasika Raudondvaris | V20 | Dainava OK, Alytus | 1 | 1:48:36 | ||
1999-06-12 | Alytus Kaunas Vilnius Tolkūnai | V | Dainava OK, Alytus | 4 | 1:23:35 | ||
1999-06-06 | Lietuvos čemp. trumpa Varnabūdė, Mariampolės r. | V | Dainava OK, Alytus | 8 | 28:26 | L | |
1999-06-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Varnabūdė, Marijampolės r. | V1 | Dainava OK, Alytus | 9 | 33:03 | ||
1999-05-30 | Baltic championship relay Gražutė, Zarasai | M | Lithuania 5 | 8 | 2:50:42 | 2 etape | 55:03 ( 7) L |
1999-05-29 | Baltic championship Gražutė, Zarasai | M20 | Lithuania | 2 | 1:39:20 | L | |
1999-05-21 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H | Dainava OK, Alytus | 7 | 3:19:30 | 1 jour 2 jour 3 jour | 58:11 ( 7) 1:08:23 ( 9) 1:12:56 ( 9) |
1999-05-16 | SELL games relay Girionys, Kaunas | H | MU, Kaunas | dsq | 1 etape | 38:30 ( 1) | |
1999-05-14 | SELL games short + classic Lampėdžiai, Kačerginė | H | KMU, Kaunas | 1 jour 2 jour | 25:23 ( 6) 52:37 ( 3) | ||
1999-04-25 | Kauno čempionatas Kačerginė, Kauno r. | V | Dainava OK, Alytus | 12 | 53:37 | ||
1999-04-24 | Alytaus čempionatas Alytaus šilas | H | Dainava OK, Alytus | 10 | 57:31 | ||
1999-04-18 | Klajūno taurė Padkamariai | V | Dainava OK, Alytus | 2 | 1:08:58 | ||
1999-04-11 | Kauno estafetė Kluoniškiai | V | Dainava OK, Alytus | 7 | 2:23:11 | 3 etape | 43:56 ( 4) |
1998-10-18 | Baltic junior cup relay Vilnius | X | Lithuania 1 | dsq | 1 etape | 50:21 ( 2) | |
1998-10-17 | Baltic junior cup Vilnius | M18 | Lithuania | 2 | 58:07 | ||
1998-10-10 | Lietuvos taurė Molėtai | H18 | Dainava OK, Alytus | 1 | 1:42:51 | 1 jour 2 jour | 48:25 ( 3) 54:26 ( 1) |
1998-10-04 | Alytaus taurė Balininkai | V18 | Dainava OK, Alytus | 1 | 43:56 | ||
1998-10-03 | Javonio taurė Varnabūdės miškas | V18 | Dainava OK, Alytus | 1 | 39:53 | ||
1998-09-19 | Kauno taurė Lekėčiai | H18 | Alytaus SM, Alytus | 2 | 42:52 | ||
1998-09-06 | Klubų taurė Zarasai | X | Dainava OK, Alytus | 4 | 4:10:04 | 11 etape | 43:51 ( 5) |
1998-09-05 | Lietuvos čemp. trumpa Zarasai | V | Dainava OK, Alytus | 11 | 31:51 | ||
1998-09-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Zarasai | V3 | Dainava OK, Alytus | 6 | 31:04 | ||
1998-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė Gečialaukis | V | Dainava OK, Alytus | 6 | 3:15:35 | 4 etape | 47:58 ( 6) |
1998-08-29 | Lietuvos čemp. klasika Balninkai, Alytus | V | Dainava OK, Alytus | 17 | 1:44:59 | L | |
1998-08-16 | Baltic championship relay Kirikuküla | M18 | Lithuania | 1 | 1:37:49 | 3 etape | 32:19 ( 5) |
1998-08-15 | Baltic championship Kirikuküla | M18 | Lithuania | 3 | 1:00:13 | ||
1998-08-08 | Šeimų taurė Molėtai | V | Paužai, Alytus | 3 | |||
1998-06-23 | Lietuvos čemp. jaunimo klasika + trumpa Ešerinis | V20 | Dainava OK, Alytus | 1 jour 2 jour | 1:07:57 ( 4) 28:13 ( 3) | ||
1998-05-15 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H18 | Alytaus SM, Alytus | 1 | 2:36:02 | 1 jour 2 jour 3 jour | 53:35 ( 3) 41:06 ( 1) 1:01:21 ( 1) |
1998-05-07 | Vilniaus estafetė Pavilnys | H18 | Dainava OK, Alytus | 1 | 1:54:55 | 3 etape | 36:25 ( 1) |
1998-04-18 | Klajūno taurė Stirniai | V18 | Dainava OK, Alytus | 1 | 53:15 | ||
1998-04-05 | Kauno estafetė Ežerėlis | V | Dainava OK, Alytus | 9 | 1:57:51 | 3 etape | 38:28 (10) |
1997-10-19 | Baltic junior cup relay Kristianstad | X | Lithuania 2 | 2 | 3:03:05 | 2 etape | 44:37 ( 8) |
1997-10-18 | Baltic junior cup Kristianstad | M18 | Lithuania | 4 | 44:27 | ||
1997-09-21 | LAT LTU youth match Molėtai | H18 | Lithuania | 1 | 2:06:16 | 1 etape | 44:18 ( 1) |
1997-09-20 | LAT LTU youth match Molėtai | H18 | Lithuania | 7 | 48:31 | ||
1997-09-14 | Baltic championship relay Limbaži | M18 | Lithuania | 1 | 1:54:52 | 2 etape | 42:00 ( 1) |
1997-09-13 | Baltic championship Limbaži | M18 | Lithuania | 4 | 50:00 | ||
1997-08-30 | Lietuvos čemp. trumpa Vaivadiškės | V | Dainava OK, Alytus | 19 | 29:46 | ||
1997-08-30 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Šilėnai | V3 | Dainava OK, Alytus | 9 | 34:32 | ||
1997-08-24 | Klajūno maratonas Alnis | V35 | Dainava OK, Alytus | 1:43:51 | |||
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS Molėtai | H18 | Dainava OK, Alytus | 1 | 3:34:20 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 53:49 ( 3) 39:32 ( 2) 23:35 ( 2) 41:14 ( 5) 56:10 ( 9) |
1997-06-22 | Lietuvos čemp. estafetė Telšiai | V | Dainava OK, Alytus | 5 | 3:44:44 | 3 etape | 1:06:03 ( 8) |
1997-06-21 | Lietuvos čemp. klasika Telšiai | V20 | Dainava OK, Alytus | 8 | 1:32:08 | ||
1997-06-21 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa Telšiai | V18 | Alytaus SM, Alytus | 2 jour | 33:03 ( 4) | ||
1997-05-31 | Šiaulių sprintas Kurtuvėnai | H | Dainava OK, Alytus | 13 | 34:15 | ||
1997-05-24 | Alytus Kaunas Vilnius Karapolis, Aukštadvaris | H | Dainava OK, Alytus | 15 | 1:43:01 | ||
1997-04-27 | Klajūno taurė Kulionys | V18 | Dainava OK, Alytus | 3 | 53:54 | ||
1996-08-31 | Lietuvos čemp. trumpa Margava, Kauno r. | VB | Dainava OK, Alytus | 43 | 52:16 | ||
1996-08-31 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Margava, Kauno r. | V2 | Dainava OK, Alytus | 19 | 34:55 | ||
1996-08-24 | Klajūno maratonas Dringis | VA | Dainava OK, Alytus | 12 | 1:19:48 | ||
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS Plateliai | H16 | Dainava OK, Alytus | 7 | 3:03:00 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 38:00 ( 7) 39:43 (14) 31:10 ( 6) 41:04 (14) 33:03 ( 6) |
1996-06-23 | Lietuvos čemp. estafetė Ignalina | V16 | Alytaus SM, Alytus | 2 | 1:56:43 | 3 etape | 33:44 ( 2) |
1996-06-22 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa Ignalina | V16 | Alytaus SM, Alytus | 1 jour 2 jour | 54:26 ( 1) 28:43 ( 2) | ||
1995-09-30 | LAT LTU youth match Zarasai | H16 | Lithuania | 5 | 39:38 | ||
1995-08-27 | Klubų taurė Alytaus šilas | X | Dainava OK, Alytus | 8 | 4:20:17 | 7 etape | 42:27 ( 7) |
1995-08-26 | Lietuvos čemp. trumpa, elitui kval. Alytaus šilas | V2 | Dainava OK, Alytus | 19 | 38:45 | ||
1995-07-05 | Daugiadienės TAKAS Pageluvis, Šiauliai | H16 | Dainava OK, Alytus | 13 | 4:05:17 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 51:20 (26) 50:06 (10) 40:42 (18) 43:16 ( 3) 59:53 (42) |
1995-06-24 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa Plateliai | V16 | Alytaus SM, Alytus | 1 jour 2 jour | 57:25 ( 4) 27:40 ( 9) | ||
1995-05-07 | LAT LTU Moscow match Prienai | H16 | Lithuania | 2 | 1:33:01 | 2 etape | 33:43 ( 3) |
1995-05-06 | Latvia Lithuania Moscow match Prienai | H16 | Lithuania | 3 | 49:00 | ||
1995-04-08 | Javonio taurė Žiežmariai | H16 | Dainava OK, Alytus | 1 | 27:52 | ||
1994-07-06 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | H14A | Dainava OK, Alytus | 3 | 2:48:38 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 46:47 ( 8) 30:49 ( 2) 31:45 ( 1) 31:08 ( 1) 28:09 ( 3) |
1994-05-23 | Daugiadienės Vilnius ? | H14A | Alytaus SM, Alytus | 2 | 2:40:22 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 27:52 ( 3) 56:19 ( 2) 48:44 ( 8) 27:27 ( 1) |
1993-10-24 | Lietuvos taurė Klaipėda | M14 | Alytaus SM, Alytus | 2 | 50:03 | 1 jour 2 jour | 23:32 ( 1) 26:31 ( 8) |
1993-08-29 | Klubų taurė Krosna | X | Dainava OK, Alytus | 6 | 3:15:38 | 3 etape | 25:24 ( 4) |
1993-06-30 | Daugiadienės TAKAS Tolkūnai, Alytus | H14A | Alytaus SM, Alytus | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 35:00 ( 2) 26:15 ( 1) 38:01 ( 7) 32:37 ( 2) 27:27 ( 8) | ||
1993-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė Anykščiai | V14 | Alytaus SM, Alytus | 2 | 2:04:35 | 3 etape | 36:38 ( 3) |
1993-06-19 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa Anykščiai | V14 | Alytaus SM, Alytus | 1 jour 2 jour | 34:05 ( 4) 23:48 ( 4) | ||
1993-04-04 | Kauno estafetė Panemunė, Kaunas | H14 | Alytaus SM, Alytus | 3 | 1:56:51 | 2 etape | 29:59 ( 2) |
1992-10-10 | Lietuvos taurė Vainagiai, Juodlė | M14 | Alytus | 10 | 1:17:27 | 1 jour 2 jour | 37:04 (10) 40:23 (21) |
1992-07-05 | Daugiadienės TAKAS Pašvinės, Šiauliai | H12 | Alytaus SM, Alytus | 1 | 2:21:37 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 30:20 ( 4) 25:23 ( 4) 19:11 ( 2) 24:38 ( 9) 42:05 (12) |
1992-06-21 | Lietuvos čemp. estafetė Alytus | V14 | Alytaus SM, Alytus | 4 | 1:54:17 | 2 etape | 34:07 ( 2) |
1992-06-19 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa Alytus | V14 | Alytaus SM, Alytus | 1 jour | 57:38 (27) | ||
1992-05-08 | Daugiadienės VILNIUS Laurai, Katlaukis x 2, Sapieginė | H11 | Alytus | 2 | 1:45:34 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour | 33:31 (11) 30:18 ( 2) 18:26 ( 1) 23:19 ( 2) |
1992-04-05 | Kauno estafetė Prienai | V14 | Alytaus SM, Alytus | 10 | 4:01:28 | 1 etape | 46:39 ( 5) |
1991-10-12 | Lietuvos taurė Pupasodis, Naravai | H11 | Alytus | 2 | 1:10:00 | 1 jour 2 jour | 37:38 ( 1) 32:22 (10) |
1991-07-03 | Daugiadienės TAKAS Prienai | H11 | Dainava OK, Alytus | 8 | 2:35:20 | 1 jour 2 jour 3 jour 4 jour 5 jour | 26:39 ( 4) 32:12 ( 2) 29:49 (10) 43:23 (20) 23:17 (13) |
1991-06-24 | Lietuvos čemp. estafetė Aukštadvaris | V13 | Alytaus SM 2, Alytus | 12 | 3:36:56 | 2 etape | 55:35 ( 5) |
1991-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa Aukštadvaris, Prienai | V13 | Alytaus SM, Alytus | 1 jour 2 jour | 1:37:52 (54) 44:07 (47) |