Varžybų skaičius: 53
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-23 | Lietuvos OSKD čemp. ilga Onuškis | DM65 | OK KO, Rīga | 1:08:58 | T | ||
2024-06-22 | Daugiadienės TAKAS (OSKD, MTBO) Onuškis | DM65 | OK KO, Rīga | 3 | 1:26:22 | 1 diena 2 diena 3 diena | 43:50 ( 3) T 1:08:58 T 42:32 ( 2) T |
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... Skersinė, Baniškės | DV65 | OK KO, Rīga | 1 diena 2 diena | 58:23 T 52:26 T | ||
2023-10-07 | Vilniaus taurė Kirzinė, Bražuolė | DV60 | OK KO, Rīga | 1:07:31 | 1 diena 2 diena | dsq T 1:07:31 ( 5) T | |
2023-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Vidzgirio miškas, Alytus | DV55 | MONA KO, Rīga | 4 | 1:34:42 | 2 etapas | 56:30 ( 4) T |
2023-09-23 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė Vidzgirio miškas, Alytus | DV65 | OK KO, Rīga | 56:18 | T | ||
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... Klaipėda | BM65 | OK KO, Rīga | 2 | 1:31:23 | 1 diena 2 diena | 59:24 ( 2) T 31:59 ( 3) T |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | DV65 | OK KO, Rīga | 2 | 1:27:08 | 1 diena 2 diena | 22:09 ( 1) T 1:04:59 ( 3) T |
2023-04-16 | Lietuvos OSKD čemp. ilga Ignalina | DV65 | OK KO, Rīga | 1:55:04 | T | ||
2023-04-15 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas Ignalina | DV65 | OK KO, Rīga | 36:47 | T | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė Vainagiai, Kelmės r. | DV60 | OK KO, Rīga | 5 | 1:53:00 | 1 diena 2 diena | 56:34 ( 6) T 56:26 ( 4) T |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Kulautuva | V50 | Mona KO, Rīga | 3 | 1:30:38 | 2 etapas | 28:55 ( 7) T |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Kulautuva | V50 | Mona KO, Rīga | 3 | 1:30:38 | 4 etapas | 21:13 ( 7) T |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė Kačerginė | DV60 | OK KO, Rīga | dsq | T | ||
2022-05-29 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas Melnragė | V60 | OK KO, Rīga | dsq | T | ||
2022-05-28 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu Vasaros estrada, Klaipėda | V60 | OK KO, Rīga | 1:21:01 | T | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | BM60 | OK KO, Rīga | 2:57:04 | 2 diena 3 diena | 1:32:58 T 1:24:06 T | |
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V50 | OK KO un Baloži, Baloži | 1:59:12 | 2 etapas | 28:19 ( 4) T | |
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V50 | OK KO un Baloži, Baloži | 1:59:12 | 4 etapas | 29:42 ( 6) T | |
2021-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas Fabijoniškės, Vilnius | V60 | OK KO, Rīga | 29:41 | T | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS Dzūkija | MBH60 | OK KO, Rīga | 3 | 3:15:36 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:08:15 ( 5) T 1:12:46 ( 3) T 54:35 ( 3) T |
2020-07-31 | Baltic MTBO championships (middle, ma... Dzūkija | MBH60 | OK KO, Rīga | 3 | 2:21:01 | 1 diena 2 diena | 1:08:15 ( 5) T 1:12:46 ( 3) T |
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Juodkrantė | BH60 | OK KO, Rīga | 2 | 1:21:48 | 1 diena 2 diena | 40:59 ( 2) T 40:49 ( 2) T |
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... Bubiai | V60 | OK KO, Rīga | 1 diena 2 diena | 54:48 T 1:09:36 T | ||
2019-09-07 | Alytaus taurė Alytus | DV60 | OK KO, Rīga | 2 | 40:10 | T | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Prienai | V50 | OK KO, Rīga | dsq | 1 etapas | dsq T | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Prienai | V50 | OK KO, Rīga | dsq | 3 etapas | 37:46 ( 4) T | |
2019-05-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga Prienai | V60 | OK KO, Rīga | 1 diena 2 diena | 19:45 T 1:40:03 T | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | BM50 | OK KO, Rīga | 4 | 3:07:16 | 1 diena 2 diena 3 diena | 34:50 ( 5) T 1:12:53 ( 7) T 1:19:33 ( 4) T |
2018-09-30 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu Klaipėdos miškas | V60 | OK KO, Rīga | 1:16:52 | T | ||
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Smiltynė | V50 | Mona OK, Rīga | 1:31:37 | 1 etapas | 24:37 ( 1) T | |
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Smiltynė | V50 | Mona OK, Rīga | 1:31:37 | 3 etapas | 22:54 ( 3) T | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Alytus | DV60 | OK KO, Rīga | 2 | 52:33 | T | |
2018-09-08 | Neringos taurė Neringa | BH50 | OK KO, Riga | 7 | 1:29:03 | 1 diena 2 diena | 32:26 ( 4) T 56:37 ( 7) T |
2003-05-25 | Baltic championship relay Ventspils | H120 | Balta | 1 | 1:39:56 | 1 etapas | 31:40 ( 2) |
2003-05-24 | Baltic championship Ventspils | H40 | Balta | 6 | 1:02:33 | ||
2001-07-05 | WMOC finals Juodkrantė, Neringa | M40A | Balta, Riga | 29 | 1:23:54 | T | |
2001-07-02 | WMOC qualification Smiltynė, Klaipėda | M40-2 | Balta, Riga | 5 | 1:53:37 | 1 diena 2 diena | 54:00 ( 1) T 59:37 ( 8) T |
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS Zarasai | H40S | RSP, Riga | 1 | 2:59:27 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 40:40 ( 2) 35:23 ( 1) 45:09 ( 2) 22:53 ( 1) 35:22 ( 1) |
1990-09-02 | Baltic championship relay Aukštadvaris | M | Latvia | 5 | 4:09:57 | 1 etapas | 1:00:36 ( 3) |
1990-09-01 | Baltic championship Aukštadvaris | M | Latvia | dsq | |||
1989-07-24 | USSR championship Velnio duobė, Aukštadvaris | M | Latvia | 36 | 1:35:59 | ||
1988-09-03 | USSR championship Yurkovichi | M | Latvia | dnf | |||
1988-09-02 | USSR championship relay Takovshchina | M | Latvia | 1 | 3:38:50 | 1 etapas | 56:23 ( 3) |
1988-09-01 | USSR championship Vyazynka | M | Latvia | 15 | 1:09:23 | ||
1988-08-30 | USSR championship selection race Minsk | M | Latvia | 13 | 15:28 | ||
1988-06-11 | Baltic championship Augstroze | M | Latvia | 11 | 1:11:42 | ||
1984-08-17 | USSR championships Otepää | M | Dinamo | 1 diena | 1:45:50 | ||
1984-06-09 | Baltic championship Kelmė | M | 4 | 1:30:54 | |||
1982-09-18 | USSR profsojuz Sumy | M | Daugava | 2 | 3:28:32 | 1 diena 2 diena | 1:40:32 ( 5) 1:48:00 ( 3) |
1981-08-07 | USSR championships Veshchovo | M | Latvia | 10 | 1:39:14 | ||
1981-08-04 | USSR championships Vyborg | M | Latvia | 19 | 1:45:13 | ||
1979-09-08 | USSR profsojuz Strėva, Katlaukis | M | Daugava | 2:17:29 | 1 diena | 2:17:29 |