Varžybų skaičius: 49
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2013-08-31 | WOC JWOC long Valgehobusemäe | M | Denmark | 16 | 2:05:09 | ||
2013-08-30 | WOC JWOC relay Rakvere | M | Denmark | 8 | 2:40:39 | 3 etapas | 50:52 ( 9) |
2013-08-28 | WOC JWOC middle Mõedaka | M | Denmark | 13 | 50:48 | ||
2013-08-27 | WOC JWOC sprint Tapa | M | Denmark | 30 | 23:30 | ||
2012-08-26 | WOC JWOC long final Veszprém | M | Denmark | 12 | 1:38:10 | ||
2012-08-24 | WOC JWOC relay Öskü, Veszprém | M | Denmark | 10 | 2:35:52 | 3 etapas | 47:58 (12) |
2012-08-22 | WOC JWOC middle Nagyvazsony, Veszprém | M | Denmark | 22 | 54:50 | ||
2012-08-21 | WOC JWOC sprint Öskü Dél, Veszprém | M | Denmark | 82 | 42:50 | ||
2012-08-20 | WOC JWOC long qualification Joko-Hegy, Veszprém | M1 | Denmark | 3 | 1:14:29 | ||
2011-08-27 | WOC JWOC sprint Vicenza, Veneto | M | Denmark | 62 | 33:54 | ||
2011-08-26 | WOC JWOC relay Vicenza, Veneto | M | Denmark | 1 | 2:40:51 | 1 etapas | 57:51 (12) |
2011-08-25 | WOC JWOC middle Vicenza, Veneto | M | Denmark | 14 | 1:02:18 | ||
2011-08-23 | WOC JWOC long final Vicenza, Veneto | M | Denmark | dsq | |||
2011-08-22 | WOC JWOC long qualification Vicenza, Veneto | M1 | Denmark | 11 | 1:36:10 | ||
2010-07-17 | WOC JWOC relay Montalegre | M | Denmark | 2 | 2:46:09 | 1 etapas | 56:04 ( 5) |
2010-07-16 | WOC long final Montalegre | M | Denmark | 34 | 2:13:45 | ||
2010-07-14 | WOC long qualification Montalegre | M1 | Denmark | 4 | 1:16:22 | ||
2010-07-13 | WOC middle Montalegre | M | Denmark | dsq | |||
2010-07-11 | WOC JWOC sprint Montalegre | M | Denmark | 19 | 24:27 | ||
2009-06-27 | EC JWOC relay Hareskoven, North Zealand | M | Denmark 2 | 1 | 2:43:44 | 3 etapas | 54:36 ( 3) |
2009-06-26 | EC JWOC long Gribskov, North Zealand | M | Denmark | 9 | 1:48:00 | ||
2009-06-24 | EC JWOC middle Ganløse Ore, North Zealand | M | Denmark | 8 | 57:02 | ||
2009-06-23 | EC JWOC sprint Bøndernes Hegn, North Zealand | M | Denmark | 14 | 27:10 | ||
2008-09-26 | EOC long Juodkrantė | M | Denmark | 24 | 1:33:06 | T | |
2008-09-25 | EOC sprint Smiltynė | M | Denmark | 8 | 21:17 | T | |
2008-09-24 | EOC middle Nida | M | Denmark | 14 | 1:00:12 | T | |
2008-08-30 | WOC JWOC relay Ostróda, Stare Jabłonki | M | Denmark 2 | 2:17:31 | 2 etapas | 47:33 ( 9) | |
2008-08-29 | WOC JWOC long final Ostróda, Stare Jabłonki | M | Denmark | 9 | 1:47:10 | ||
2008-08-27 | WOC JWOC long qualification Ostróda, Stare Jabłonki | M3 | Denmark | 2 | 1:01:26 | ||
2008-08-26 | WOC JWOC middle Ostróda, Stare Jabłonki | M | Denmark | dsq | |||
2008-08-25 | WOC JWOC sprint Ostróda, Stare Jabłonki | M | Denmark | 11 | 21:19 | ||
2007-08-11 | WOC relay Nové Mesto na Morave | M | Denmark 2 | dsq | 1 etapas | dsq | |
2007-08-09 | WOC long final Nové Mesto na Morave | MB | Denmark | 1:24:14 | |||
2007-08-08 | WOC long qualification Nové Mesto na Morave | M2 | Denmark | dsq | |||
2007-08-07 | WOC middle Nové Mesto na Morave | M | Denmark | 45 | 1:01:41 | ||
2006-08-19 | WUOC relay Soroška | MX | PRK-DEN | dsq | 2 etapas | 1:07:12 ( 6) | |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint Plešivec, Herlany, Košice | M | Denmark | 1 diena 2 diena | 1:47:11 (72) dsq | ||
2002-06-22 | CISM relay Allentsteig | M | Denmark 2 | 32 | 3:32:36 | 3 etapas | 1:11:49 (30) |
2002-06-19 | CISM individual Allentsteig | MB | Denmark | 38 | 2:47:58 | 1 diena 2 diena | 1:24:51 (30) 1:23:07 (46) |
2001-10-07 | Baltic junior cup relay Långasjönäs, Asarum, Karlshamn | X | Denmark 3 | 6 | 3:02:13 | 6 etapas | 52:30 (15) |
2001-10-06 | Baltic junior cup Långasjönäs, Asarum, Karlshamn | H20 | Denmark | 10 | 1:01:50 | ||
2001-07-14 | JWOC relay Miskolc | M | Denmark 2 | 2:59:26 | 1 etapas | 57:15 (43) | |
2001-07-13 | JWOC classic Miskols | M | Denmark | 131 | 1:33:17 | ||
2001-07-12 | JWOC short final Miskolc | MB | Denmark | 27 | 28:50 | ||
2001-07-11 | JWOC short qualification Miskolc | M2 | Denmark | 29 | 30:09 | ||
2001-06-10 | NOC relay Mikkeli, FIN | H21 | Denmark 3 | 23 | 3:28:38 | 3 etapas | 1:29:37 (29) |
2001-06-08 | NOC long and short Mikkeli | H20 | Denmark | 1 diena 2 diena | 1:46:17 (35) 30:04 (34) | ||
1997-10-19 | Baltic junior cup relay Kristianstad | X | Denmark | 1 | 2:58:56 | 4 etapas | 41:50 (16) |
1997-10-18 | Baltic junior cup Kristianstad | M16 | Denmark | 8 | 42:48 |