Švedija: nacionalinė rinktinė

Pasaulio jaunimo čempionatai
Orientavimasis bėgte

Nėra duomenų. Jeigu turite trūkstamus rezultatus rašykite orienteering pas dbtopas taškas lt

1990-1992, 1994-2019

Asmeninių startų kiekis suskaidytas į tris stulpelius:

  • F pagrindiniame finale kovota be kvalifikacijos;
  • K+F į pagrindinį finalą patekta iš kvalifikacijos;
  • K kovota kvalifikacijoje ir nepatekta į pagrindinį finalą.
Pavardė, VardasStartųEstafetės AsmeninėsMetai
FK+FK
Moterys
A Skantze Elin13454 2003, 2004, 2005, 2006
Adolfsson Sofia412 12006
Alexandersson Tove16484 2009, 2010, 2011, 2012
Andersson Annika3111 1994
Andersson Hanna3111 1998
Andersson Helena3111 2005
Andersson Marie3111 2003
Arewång Höjsgaard Karolina (Arewång Karolina)1 1  1990
Asp Catarina3111 1997
Aspnäs Frida412 12007
Axelsson Helena312  1995
Backåkers Kristin312  1995
Backlund Britta312  1991, 1992
Bäckström Lina6222 1998, 2000
Bachman Anna4121 2010
Bergkvist Maria6222 2000, 2001
Berglund Camilla3111 2000
Bergman Helena (Jansson Helena)12444 2002, 2003, 2004, 2005
Birkebaek Pia3111 1994
Bjessmo Emma4121 2015
Björk Annika9351 1994, 1995, 1996
Borjesson Eriksson Johanna412 12018
Carlsson Elin4121 2016
Claesson Emma (Engstrand Emma)3111 1997
Dahlin Maria624  1995, 1996
Dahlstedt Emma312  1995
Danielsson Anna623 11994, 1995
Danielsson Magdalena312  1996
Deckner Fanny6222 2003, 2004
Eliasson Eva Maria1 1  1992
Eliasson Lena6222 2000, 2001
Envall Isa4121 2019
Ericsson Linda3111 2002
Eriksson Jenny3111 2001
Eriksson Pernilla3111 1999
Ernstsson Viktoria4121 2011
Eskilsson Sara4121 2007
Falk Beata12363 2007, 2008, 2009
Fast Sanna7142 2015, 2018
Forsberg Anna12363 2007, 2008, 2009
Forsgren Hilda412 12013
Forsgren Lilian4121 2010
Forslund Rose Marie3111 1998
Frederiksson Gabriella3111 1997
Golsäter Linnea412 12016
Gummesson Lena31 111998
Guterstam Kajsa6222 1999, 2000
Hagström Sara16484 2012, 2013, 2014, 2015
Hasselström Lena523  1990, 1991, 1992
Hellman Karin1 1  1991
Hugosson Hanna714112016, 2018
Jansson Elsa412 12008
Jansson Marlena211  1990
Johansson Christin6222 1997, 1998
Johansson Emma3111 2004
Johansson Jenny3111 1997
Johansson Sofie3111 2004
Johansson Tilda15384 2013, 2014, 2015, 2016
Jonsson Johanna4121 2006
Jonsson Ulrika312  1996
Kaellvik Leufven Johanna4121 2019
Kaipe Caroline3111 1999
Karlsson Helena8242 2011, 2012
Karlsson Jenny312  1996
Karlsson Linda621211998, 1999
Karlsson Sofia3111 2003
Klintberg Therese4121 2010
Kull Kristina3111 1994
Lampinen Anna9333 2001, 2002, 2003
Larsson Hanna312  1992
Leandersson Malin4121 2014
Lidström Linnea723112005, 2006
Lindberg Johanna3111 2005
Löfgren Kristin4121 2009
Lönnkvist Jenny11362 2007, 2008, 2009
Lundberg Hanna4121 2019
Lundblad Sara3111 2002
Månsson Elin312  2012
Mårsell Anna312  1996
Martinsson Linnea8242 2009, 2011
Nilsson Kajsa5122 2000, 2001
Öberg Johanna12363 2014, 2015, 2016
Olm Tina1 1  1990
Olsson Ella8242 2018, 2019
Olsson Johanna8242 2010, 2011
Olsson Pia3111 1994
Olsson Sofia311 12001
Ostberg Tilda4121 2019
Persson Anna Humlaröd10343 2004, 2005, 2006
Persson Karin4121 2008
Persson Lina3111 2002
Pettersson Elin4121 2016
Pettersson Emeli4121 2010
Risby Lisa824112012, 2013
Samuelsson Karolina3111 1997
Sand Malin3111 1999
Sandberg Frida12363 2012, 2013, 2014
Sandström Maria422  1991, 1992
Segersson Anna4121 2011
Skoglund Anna Karin2 2  1992
Smith Katarina (Allberg Katarina)1 1  1991
Sonesson Alva824112018, 2019
Strand Lina4121 2008
Svärd Gunilla211  1990
Svensson Andrea12363 2013, 2014, 2015
Svensson Eva8242 2006, 2007
Törnros Elsa211  2002
Torsel Lin3111 1999
Von Krusenstierna Vilma3 2 12018
Wollbrand Karin211  1990
Zetterberg Anna2 2  1992
Vyrai
Åhlund Ludvig4121 2013
Åkerman Anders312  1992
Åkesson Björn2 2  1992
Aldén Niklas4121 2013
Andersson David6222 2000, 2001
Andersson Erik6222 2001, 2002
Andersson Erik4121 2015
Andersson Rassmus4121 2010
Andreasson Per6222 1999, 2000
Aronsson Johan4121 2007
Auselius Emil4121 2019
Axenborg Anders312  1996
Bakkman Fredrik (Johansson Fredrik)7232 2005, 2006
Bejbom David4121 2006
Berglund Greger3111 1994
Bergman Gustav12363 2008, 2009, 2010
Bergman Isak3111 2002
Birklin Jimmy211  1990
Blohm Daniel3111 2001
Börjeskog Eric4121 2012
Boström Olle12363 2008, 2009, 2010
Carlsson Joakim2 2  1992
Claesson Rikard624  1995, 1996
Dalin Kalle6231 1994, 1995
Edén Fredrik312  2012
Engkvist Jon6231 1994, 1995
Engstrand Pelle723112005, 2008
Eriksson Petter4121 2007
Forsberg Anton4121 2016
Fredriksson John7232 2005, 2006
Fredriksson Peter11   1990
Granqvist Axel7142 2018, 2019
Granqvist Emil8242 2014, 2015
Gunnarsson Rikard6222 1997, 1998
Gustafsson Oskar3111 1999
Halldin Pontus1 1  1991
Haraldsson Jonas3111 1999
Haraldsson Petter3111 2003
HÄrberg Martin311 12003
Hector Simon12363 2014, 2015, 2016
Hellström Assar412 12014
Herne Erik4121 2019
Högstrand Johan7241 2011, 2012
Höij Johan6222 2001, 2002
Holmberg Anders9333 2002, 2003, 2004
Imark Simon12363 2015, 2016, 2018
Jansson Andreas622112001, 2002
Johannesson Henrik3 21 2018
Johansson Anton8242 2013, 2014
Johansson Kalle4121 2009
Johansson Martin6222 2002, 2004
Jonasson Niclas624  1995, 1996
Jonsson Martin1 1  1991
Kaminsky Joakim3111 1998
Karlsson Klas211  1990
Karlsson Patrik8242 2006, 2007
Karlsson Ulf211  1990
Kousko Ali211  1990
Kristensson Mikael1446222004, 2005, 2006, 2007
Kullman Marcus3111 1997
Lampinen Martin3111 1999
Lauri Emil3111 2003
Leandersson Jonas4121 2010
Leinonen Oskar724 12015, 2016
Liljequist Erik4121 2008
Lindahl Johan3111 2004
Lysell Jerker8242 2008, 2009
Ljungqvist Ludwig412 12013
Löwegren Fredrik523  1991, 1992
Lundqvist Oskar4121 2014
Malmberg Oskar3111 2003
Martner Ola6222 2006, 2007
Martner Patrik312  1996
Millegård Marcus6222 2004, 2005
Millinger Mattias3111 2004
Modig Henrik2 11 1994
Modig Johan7331 1994, 1996, 1997
Näsman Johan312  1992
Nilsson Andreas211  1991
Nordlund Johan31 111998
Nordström Jonas Hans4121 2011
Öberg Per6231 1996, 1997
Öberg Peter6222 1999, 2000
Ohlsson Rickard4121 2011
Öhlund Erik3111 2000
Olofsson Mikael3111 2000
Palmberg Magnus211  1991
Palmberg Mikael211  1990
Persson Jonas211  1990
Petersson Håkan3111 1998
Pihlstrom Samuel412 12019
Pilblad Jonas3111 1997
Pommer William4121 2014
Regborn Martin8242 2011, 2012
Ridefelt Albin12363 2009, 2010, 2011
Ronnols Jens4121 2015
Rost Erik3111 2005
Runefors Gustav4121 2019
Runesson Johan12363 2007, 2008, 2010
Sandahl Stefan3 3  1991, 1992
Stenlund Hans11   1990
Svedin Peter3111 1994
Svensk Emil8242 2012, 2013
Svensk Jesper8242 2016, 2018
Svensk Viktor7142 2018, 2019
Tingström Christian412 12011
Tynong Anton4121 2009
Tysk Greger31 111998
Troeng Jan933211999, 2000, 2001
Troeng Mats6222 1997, 1998
Troeng Ulf3111 2003
Von Krusenstierna Isac8242 2016, 2018
Wallsten Robert4121 1994, 1995
Wängdahl Jens8242 2012, 2013
Wingstedt Emil312  1995

Garbės lenta

VietaPavardė, VardasDataVaržybosŠalis
Moterys
1Hasselström Lena1992-07-12JWOC relay FIN
Sandström Maria
Larsson Hanna
1Olsson Pia1994-07-16JWOC relay POL
Kull Kristina
Björk Annika
1Engstrand Emma1997-07-12JWOC relay BEL
Johansson Jenny
Asp Catarina
1Lampinen Anna2001-07-14JWOC relay HUN
Nilsson Kajsa
Bergkvist Maria
1A Skantze Elin2004-07-10JWOC relay POL
Persson Anna Humlaröd
Jansson Helena
1Falk Beata2008-07-06JWOC relay SWE
Strand Lina
Lönnkvist Jenny
1Karlsson Helena2011-07-08JWOC relay POL
Martinsson Linnea
Alexandersson Tove
1Johansson Tilda2014-07-27JWOC relay BUL
Sandberg Frida
Hagström Sara
1Svensson Andrea2015-07-10JWOC relay NOR
Öberg Johanna
Hagström Sara
2Dahlin Maria1995-07-12JWOC relay DEN
Backåkers Kristin
Björk Annika
2Bergkvist Maria2000-07-14JWOC relay CZE
Guterstam Kajsa
Berglund Camilla
2Lampinen Anna2003-07-12JWOC relay EST
Karlsson Sofia
Jansson Helena
2A Skantze Elin2005-07-16JWOC relay SUI
Jansson Helena
Persson Anna Humlaröd
2Lidström Linnea2006-07-08JWOC relay LTU
Persson Anna Humlaröd
Svensson Eva
2Svensson Eva2007-07-13JWOC relay AUS
Eskilsson Sara
Lönnkvist Jenny
2Karlsson Helena2012-07-13JWOC relay SVK
Sandberg Frida
Alexandersson Tove
3Allberg Katarina1991-07-11JWOC classic GER
3Arewång Karolina1991-07-09JWOC short final GER
3Jansson Helena2002-07-13JWOC relay ESP
Persson Lina
Lampinen Anna
3Svensson Andrea2013-07-06JWOC relay CZE
Forsgren Hilda
Johansson Tilda
3Olsson Ella2019-07-12JWOC relay DEN
Kaellvik Leufven Johanna
Sonesson Alva
4Hasselström Lena1991-07-09JWOC short final GER
4Hasselström Lena1991-07-12JWOC relay GER
Sandström Maria
Backlund Britta
4Alexandersson Tove2009-07-11JWOC relay ITA
Löfgren Kristin
Lönnkvist Jenny
4Carlsson Elin2016-07-15JWOC relay SUI
Johansson Tilda
Öberg Johanna
5Sandström Maria1991-07-09JWOC short final GER
5Jonsson Ulrika1996-07-14JWOC relay ROU
Dahlin Maria
Björk Annika
5Pettersson Emeli2010-07-10JWOC relay DEN
Klintberg Therese
Alexandersson Tove
5Olsson Ella2018-07-14JWOC relay HUN
Sonesson Alva
Borjesson Eriksson Johanna
6Johansson Christin1998-07-17JWOC relay FRA
Bäckström Lina
Forslund Rose Marie
Vyrai
1Löwegren Fredrik1991-07-12JWOC relay GER
Palmberg Magnus
Nilsson Andreas
1Pilblad Jonas1997-07-12JWOC relay BEL
Modig Johan
Öberg Per
1Gunnarsson Rikard1998-07-17JWOC relay FRA
Troeng Mats
Petersson Håkan
1Lindahl Johan2004-07-10JWOC relay POL
Millinger Mattias
Johansson Martin
1Liljequist Erik2008-07-06JWOC relay SWE
Boström Olle
Runesson Johan
1Boström Olle2009-07-11JWOC relay ITA
Ridefelt Albin
Bergman Gustav
1Hellström Assar2014-07-27JWOC relay BUL
Hector Simon
Johansson Anton
2Palmberg Mikael1990-07-14JWOC relay SWE
Karlsson Klas
Birklin Jimmy
2Öhlund Erik2000-07-14JWOC relay CZE
Andersson David
Öberg Peter
2Johansson Fredrik2006-07-08JWOC relay LTU
Fredriksson John
Kristensson Mikael
2Boström Olle2010-07-10JWOC relay DEN
Bergman Gustav
Runesson Johan
2Nordström Jonas Hans2011-07-08JWOC relay POL
Ohlsson Rickard
Ridefelt Albin
2Johansson Anton2013-07-06JWOC relay CZE
Wängdahl Jens
Svensk Emil
2Forsberg Anton2016-07-15JWOC relay SUI
Hector Simon
Von Krusenstierna Isac
2Svensk Jesper2018-07-14JWOC relay HUN
Imark Simon
Von Krusenstierna Isac
2Pihlstrom Samuel2019-07-12JWOC relay DEN
Runefors Gustav
Granqvist Axel
3Sandahl Stefan1991-07-09JWOC short final GER
3Åkerman Anders1992-07-12JWOC relay FIN
Näsman Johan
Löwegren Fredrik
3Andersson David2001-07-14JWOC relay HUN
Andersson Erik
Troeng Jan
3Holmberg Anders2002-07-13JWOC relay ESP
Höij Johan
Andersson Erik
3Fredriksson John2005-07-16JWOC relay SUI
Rost Erik
Kristensson Mikael
3Granqvist Emil2015-07-10JWOC relay NOR
Andersson Erik
Hector Simon
4Palmberg Magnus1991-07-09JWOC short final GER
4Karlsson Patrik2007-07-13JWOC relay AUS
Eriksson Petter
Aronsson Johan
5Jonsson Martin1991-07-11JWOC classic GER
5Troeng Jan1999-07-10JWOC relay BUL
Öberg Peter
Lampinen Martin
5Troeng Ulf2003-07-12JWOC relay EST
Lauri Emil
Holmberg Anders
6Halldin Pontus1991-07-09JWOC short final GER
6Dalin Kalle1994-07-16JWOC relay POL
Berglund Greger
Modig Johan
6Claesson Rikard1995-07-12JWOC relay DEN
Wingstedt Emil
Dalin Kalle
6Jonasson Niclas1996-07-14JWOC relay ROU
Axenborg Anders
Modig Johan