NOL short + classic
FIN, ?, 1991-05-31

Rezultatai

Grupė M

Trasa 12.0 km 20 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Valstad Bjørnar NORNorway A 1:23:11 6:55
2
Holmquist Lars SWESweden A 1:23:32 6:57
3
Vestre Rolf NORNorway A 1:25:10 7:05
4
Karppinen Timo FINFinland A 1:25:32 7:07
5
Salmi Janne FINFinland B 1:25:46 7:08
6
Parkkinen Keijo FINFinland A 1:26:09 7:10
7
Melin Hans SWESweden B 1:26:29 7:12
8
Mattinen Reijo FINFinland A 1:26:41 7:13
9
Tonder Jarmo FINFinland B 1:27:33 7:17
10
Bührer Thomas SUISwitzerland 1:28:00 7:20
11
Bjørlo Kjetil NORNorway A 1:28:09 7:20
12
Hale Steven GBRGreat Britain 1:28:15 7:21
12
Humbel Dominik SUISwitzerland 1:28:15 7:21
14
Liljeström Kimmo FINFinland B 1:28:22 7:21
15
Anjala Ari FINFinland A 1:28:28 7:22
16
Thoresen Petter NORNorway A 1:28:36 7:23
17
Flühmann Urs SUISwitzerland 1:28:42 7:23
18
Ek Per SWESweden A 1:28:53 7:24
19
Bratt Niklas SWESweden B 1:29:08 7:25
20
Bayard Mats SWESweden A 1:29:27 7:27
21
Myklebost Lars NORNorway B 1:29:29 7:27
22
Asp Thomas SWESweden A 1:30:08 7:30
23
Aebersold Christian SUISwitzerland 1:30:34 7:32
24
Tvedt Jon NORNorway A 1:30:38 7:33
25
Bakkejord Jan Harald NORNorway B 1:30:39 7:33
26
Ivars Peter FINFinland A 1:31:01 7:35
26
Birklin Jimmy SWESweden B 1:31:01 7:35
28
Pohjonen Jukka FINFinland B 1:31:13 7:36
29
Arnevik Leif Terje NORNorway B 1:31:21 7:36
30
Forsman Petri FINFinland A 1:31:24 7:37
31
Jacobsson Peter SWESweden A 1:31:27 7:37
32
Hanssen Gjermund Alfon NORNorway B 1:31:42 7:38
33
Krogh Tore Bjørn NORNorway B 1:31:59 7:39
34
Boström Mikael FINFinland B 1:32:13 7:41
35
Armalis Vidas LTULithuania 1:32:20 7:41
36
Koski Harri FINFinland B 1:32:30 7:42
37
Flühmann Beat SUISwitzerland 1:32:32 7:42
38
Voveris Edgaras LTULithuania 1:32:39 7:43
39
Hanselmann Christian SUISwitzerland 1:33:03 7:45
40
Olsson Nils SWESweden B 1:33:21 7:46
41
Bordal Jon Anders NORNorway B 1:33:23 7:46
42
Dahlberg Klas SWESweden B 1:33:36 7:48
43
Aasheim Arild NORNorway A 1:34:00 7:50
44
Bjørnsgaard Anders NORNorway A 1:34:20 7:51
45
Olaussen Per NORNorway A 1:34:25 7:52
46
Haldna Leho ESTEstonia 1:34:36 7:53
47
Leiboms Aigars LATLatvia 1:34:44 7:53
48
Ingelsson Mikael SWESweden A 1:34:52 7:54
49
Cederberg Kenneth FINFinland B 1:35:16 7:56
50
Musgrave Jonathan GBRGreat Britain 1:35:39 7:58
51
Ulrich Kornel SUISwitzerland 1:35:59 7:59
52
Kattainen Ari FINFinland A 1:36:06 8:00
53
Bjørseth Carl Henrik NORNorway B 1:36:57 8:04
54
Sild Sixten ESTEstonia 1:37:12 8:06
55
Bagness Martin GBRGreat Britain 1:37:28 8:07
56
Hornik Zbigniew POLPoland 1:37:39 8:08
57
Ling Inno ESTEstonia 1:38:33 8:12
58
Sviatkin Mikhail URSUSSR 1:40:18 8:21
59
Ümarik Indrek ESTEstonia 1:40:26 8:22
60
Steiger Erik SUISwitzerland 1:40:30 8:22
61
Forsgren Erik SWESweden B 1:42:09 8:30
62
Bakken Fredrik NORNorway B 1:43:12 8:36
63
Stockmayer Manfred AUTAustria 1:43:21 8:36
63
Ottesson Rene ESTEstonia 1:43:21 8:36
65
Veģeris Ģirts LATLatvia 1:43:25 8:37
66
Bartkevičius Artūras LTULithuania 1:44:23 8:41
67
Zērnis Oskars LATLatvia 1:45:19 8:46
68
Šleiners Dainis LATLatvia 1:45:43 8:48
69
Jones Richard GBRGreat Britain 1:45:51 8:49
70
Kukenys Egidijus LTULithuania 1:46:58 8:54
71
Žagars Ivars LATLatvia 1:58:40 9:53
72
Woźniak Sławomir POLPoland 2:10:35 10:52
  Karvonen Matti FINFinland B dsq  
  Kuisma Mika FINFinland A dsq  
  Semaška Darius LTULithuania dsq