dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Pašvinės, Šiauliai, 1992-07-05

Grupė HB

Trasa 1 d. 5.8 km 10 KP, 2 d. 5.7 km 9 KP, 3 d. 5.2 km 9 KP, 4 d. 5.7 km 11 KP, 5 d. 5.7 km 10 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena
1
Morkūnas Dainius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:49:37 43:30 (  3) 56:18 (14) 43:09 (10) 32:48 (  1) 53:52 (  7)
2
Bagočiūnas Saulius
LTU
LTU
Aitvaras OK, Kaunas 3:52:28 50:13 (  6) 54:31 (10) 38:31 (  2) 33:01 (  2) 56:12 (  9)
3
Cininas Saulius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:58:10 52:52 (  9) 52:56 (  7) 41:24 (  5) 39:36 (15) 51:22 (  3)
4
Egorov Andrei
RUS
RUS
Sestroretsk, Saint Petersburg 3:59:53 43:18 (  2) 57:38 (17) 43:28 (11) 38:56 (10) 56:33 (10)
5
Petrov Vitali
UKR
UKR
Slavutich, Kyiv 4:02:10 42:12 (  1) 57:20 (16) 44:00 (12) 35:48 (  3) 1:02:50 (25)
6
Mikšys Eugenijus
LTU
LTU
Pajūris 4:06:40 53:31 (10) 1:11:02 (33) 37:48 (  1) 35:54 (  4) 48:25 (  2)
7
Rimša Evaldas
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 4:10:32 58:17 (17) 54:29 (  9) 38:56 (  3) 41:34 (23) 57:16 (12)
8
Konovalov Andrei
UKR
UKR
PI, Kharkov 4:11:13 57:37 (15) 51:03 (  6) 42:27 (  7) 43:23 (25) 56:43 (11)
9
Upāns Jānis
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 4:12:37 45:18 (  4) 44:00 (  1) 45:31 (16) 1:11:39 (53) 46:09 (  1)
10
Šalna Rytas
LTU
LTU
Trakų JTC, Trakai 4:13:46 53:51 (11) 47:00 (  3) 50:43 (19) 38:56 (10) 1:03:16 (27)
11
Filipov Valeri
RUS
RUS
Med institute, Saint Petersburg 4:18:46 50:40 (  7) 59:11 (18) 53:41 (21) 36:36 (  7) 58:38 (16)
12
Stepanov Vsevolod
UKR
UKR
PI, Kharkov 4:19:04 58:00 (16) 50:53 (  5) 50:34 (18) 41:15 (22) 58:22 (15)
13
Khismatulin Damir
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 4:19:14 1:02:02 (23) 54:08 (  8) 44:51 (14) 40:34 (19) 57:39 (14)
14
Stepanenko Viktor
UKR
UKR
Kentavr, Kyiv 4:26:50 1:00:28 (20) 1:01:48 (22) 46:29 (17) 40:31 (18) 57:34 (13)
15
Aputis Artūras
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 4:28:16 50:47 (  8) 1:00:46 (20) 53:20 (20) 49:53 (34) 53:30 (  5)
16
Melaika Dainius
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 4:33:22 1:02:19 (25) 47:47 (  4) 55:17 (22) 40:01 (17) 1:07:58 (34)
17
Tamulionis Vytautas
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 4:44:34 1:02:12 (24) 56:52 (15) 56:55 (25) 49:16 (33) 59:19 (18)
18
Wendler Goran
GER
GER
SV Wissens, Quedlinburg 4:45:30 59:00 (18) 59:43 (19) 1:06:23 (36) 39:36 (15) 1:00:48 (21)
19
Bačkys Rolandas
LTU
LTU
Trakų JTC, Trakai 4:45:33 1:07:31 (30) 1:06:13 (28) 43:05 (  9) 57:20 (43) 51:24 (  4)
20
Kariniauskas Sigitas
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 5:03:09 1:19:34 (38) 56:03 (13) 1:12:50 (44) 39:06 (12) 55:36 (  8)
21
Yaremenko Vladimir
UKR
UKR
Slavutich, Kyiv 5:04:58 55:29 (12) 1:15:58 (37) 59:01 (31) 36:01 (  5) 1:18:29 (38)
22
Kevicas Evaldas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 5:19:04 1:28:14 (44) 1:06:01 (27) 55:20 (23) 42:13 (24) 1:07:16 (30)
23
Golenkov Viktor
RUS
RUS
Sudoverf, Murmansk 5:20:45 1:00:34 (21) 1:16:13 (38) 1:18:37 (49) 38:01 (  9) 1:07:20 (31)
24
Tarasov Oleg
BLR
BLR
Vimpel, Minsk 5:24:50 1:07:34 (31) 1:08:13 (31) 1:14:39 (46) 50:25 (36) 1:03:59 (28)
25
Khackevich Oleg
BLR
BLR
Vimpel, Minsk 5:36:09 1:03:04 (28) 1:05:45 (26) 1:13:49 (45) 55:34 (42) 1:17:57 (37)
26
Sušinskas Žilvinas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 5:58:18 1:14:11 (35) 1:32:20 (48) 1:22:09 (54) 45:17 (27) 1:04:21 (29)
27
Karpenkov Sergei
BLR
BLR
Vimpel, Minsk 6:02:53 1:20:43 (39) 1:40:18 (52) 58:13 (26) 40:56 (20) 1:22:43 (40)
28
Šerelis Vytautas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 6:09:54 1:27:21 (42) 1:14:25 (35) 1:03:16 (34) 1:12:08 (55) 1:12:44 (35)
29
Kolomiec Aleksandr
UKR
UKR
Grizli, Novyi Rozdol 6:11:59 1:28:32 (45) 1:34:11 (51) 55:21 (24) 54:34 (41) 1:19:21 (39)
30
Hedelund Goran
SWE
SWE
Eds SK, Gioteborg 6:17:11 1:22:25 (40) 1:33:53 (50) 58:59 (29) 53:21 (39) 1:28:33 (41)
31
Korovkin Sergei
RUS
RUS
Sudoverf, Murmansk 6:17:47 1:15:34 (36) 1:26:38 (44) 59:30 (33) 59:34 (45) 1:36:31 (44)
32
Radžvilas Vytaras
LTU
LTU
Žiemgala, Joniškis 6:23:40 1:52:43 (52) 1:18:48 (41) 58:36 (27) 1:05:41 (50) 1:07:52 (32)
33
Buleiko Valeri
UKR
UKR
Magnitnaia strela, Kyiv 6:23:42 1:37:15 (48) 1:03:28 (24) 1:08:48 (40) 1:01:44 (46) 1:32:27 (43)
34
Burmistrov Evgeni
LTU
LTU
Rimeda, Vilnius 7:22:20 1:55:36 (53) 1:33:16 (49) 1:20:00 (51) 1:04:19 (49) 1:29:09 (42)
35
Tverijonas Arvydas
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 8:02:26 1:41:55 (50) 1:27:55 (45) 1:12:48 (43) 1:37:01 (59) 2:02:47 (45)
  Perepelica Aleksei
UKR
UKR
PI, Kharkov 3:21:03 59:36 (19) dsq 42:00 (  6) 36:31 (  6) 1:02:56 (26)
  Gureev Maxim
RUS
RUS
Ekran, Saint Petersburg 3:23:18 55:36 (13) 46:43 (  2) dsq 40:56 (20) 1:00:03 (20)
  Žička Raimondas
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 3:30:05 1:00:56 (22) dns 41:06 (  4) 46:32 (29) 1:01:31 (22)
  Murashka Andrei
BLR
BLR
Zapad, Minsk 3:43:28 dns 55:27 (12) 59:00 (30) 49:56 (35) 59:05 (17)
  Bendorius Tomas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 3:43:55 dns 1:05:03 (25) 59:11 (32) 37:29 (  8) 1:02:12 (23)
  Saldžiūnas Zenonas
LTU
LTU
Vilnius 3:52:26 1:02:34 (27) 1:01:25 (21) 1:03:53 (35) 44:34 (26) dns
  Bereziuk Iuri
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 3:55:07 57:33 (14) 1:01:48 (22) 1:10:13 (42) 45:33 (28) dns
  Balodis Juris
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 4:14:30 1:44:03 (51) dsq 42:59 (  8) 47:28 (31) 1:00:00 (19)
  Cicėnas Rimantas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 4:30:53 1:24:09 (41) 1:13:06 (34) 1:06:34 (38) 47:04 (30) dns
  Polenov Iuri
RUS
RUS
Kant, Kaliningrad 4:34:58 dsq 1:15:37 (36) 1:16:34 (47) 48:16 (32) 1:14:31 (36)
  Cretsu Peter
MDA
MDA
Sozi, Kishinev 5:08:48 1:28:10 (43) 1:30:35 (47) 1:08:02 (39) 1:02:01 (47) dsq
  Velavičius Remigijus
LTU
LTU
Pilėnai SK, Kaunas 5:21:18 1:10:02 (33) 2:11:52 (53) 1:06:30 (37) 52:54 (38) dns
  Pollas Taavi
EST
EST
Rocco team, Tallin 5:35:03 1:37:56 (49) 1:23:16 (43) 1:21:47 (53) 1:12:04 (54) dsq
  Parshin Sergei
UKR
UKR
Grizli, Novyi Rozdol 5:37:32 1:32:43 (47) 1:17:05 (40) 1:56:19 (57) 51:25 (37) dns
  Buožius Giedrius
LTU
LTU
Žiemgala, Joniškis 5:45:32 2:13:53 (55) 1:19:44 (42) 58:53 (28) 1:13:02 (56) dns
  Balčiūnas Saulius
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 7:37:31 2:02:54 (54) 2:13:35 (54) 1:20:33 (52) 2:00:29 (61) dns
  Pedersen Lasse
SWE
SWE
Majornas K, Gioteborg 2:35:19 49:17 (  5) 1:06:33 (29) dsq 39:29 (14) dsq
  Deltuva Audronis
LTU
LTU
Prienų SM, Prienai 2:49:40 1:11:14 (34) dsq 44:42 (13) dns 53:44 (  6)
  Balčiūnas Darius
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 3:22:26 1:06:14 (29) 1:06:41 (30) 1:09:31 (41) dns dns
  Subačius Rimantas
LTU
LTU
Kadagys OK, Vilnius 3:44:18 dns 1:16:40 (39) 1:19:42 (50) 1:07:56 (52) dsq
  Gabyshev Vladimir
RUS
RUS
Yakutia, Olekminsk 3:47:14 1:31:40 (46) 1:09:49 (32) dsq 1:05:45 (51) dns
  Andersson Michael
SWE
SWE
Majornas K, Gioteborg 4:01:25 1:16:37 (37) 1:27:58 (46) 1:16:50 (48) dns dns
  Sereika Robertas
LTU
LTU
Orientyras, Kaunas 6:19:04 dns 2:21:01 (55) 2:23:55 (59) 1:34:08 (58) dns
  Deltuva Artūras
LTU
LTU
VU, Vilnius 1:40:05 dns 55:05 (11) 45:00 (15) dns dns
  Blieka Mindaugas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 1:56:23 1:02:21 (26) dsq dns 54:02 (40) dns
  Serva Rimantas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 2:05:40 dns dns dns 57:45 (44) 1:07:55 (33)
  Abrutis Donatas
LTU
LTU
Plateliai, Plungė 2:10:46 1:08:27 (32) dns dns dns 1:02:19 (24)
  Čepaitis Vaidas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 2:34:51 dns dns 1:32:28 (55) 1:02:23 (48) dns
  Savin Igor
UKR
UKR
Grizli, Novyi Rozdol 2:55:33 dns dsq 1:33:57 (56) 1:21:36 (57) dns
  Aru Andres
EST
EST
Rocco team, Tallin 3:40:53 dsq dsq 1:56:25 (58) 1:44:28 (60) dns
  Umbrasas Tomas
LTU
LTU
Žemyna OK, Vilnius 39:06 dns dns dns 39:06 (12) dsq

Spausdinimui