WMOC qualification
LTU, Smiltynė, Klaipėda, 2001-07-02

Rezultatai

Grupė M50-4

Trasa 1 d. 7.3 km 20 KP, 2 d. 7.4 km 16 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Wikstrom Terje NORHein, Vikersund 1:22:4739:34 (  1)43:13 (  2)
2
Marti Pekka SUIOLG Bern, Langenthal 1:24:5640:31 (  3)44:25 (  3)
3
Persson Ulf SWEIFK Moras OK, 792 37 MORA 1:25:4240:17 (  2)45:25 (  4)
4
Jacobsen Svein NORJacobs, Gressvik 1:27:5540:42 (  5)47:13 (11)
5
Johnsen Keld DENTisvilde Hegn OK, Frederiksvęrk 1:28:3245:49 (15)42:43 (  1)
6
Saarinen Heikki FINMantsalan Urheilijat, Vantaa 1:28:5043:18 (  8)45:32 (  6)
7
Hyyrylainen Raimo FINMegaFit, Piispanristi 1:28:5441:02 (  6)47:52 (12)
7
Vanhalakka Rauno FINKouRa-72, Kouvola 1:28:5443:29 (  9)45:25 (  4)
9
Loukonen Veikko FINPiikkiön Kehitys, PERNIÖ 1:29:3240:31 (  3)49:01 (16)
10
Harju Timo FINVehkalahden Veikot, Vantaa 1:30:3042:24 (  7)48:06 (14)
11
Radler Ulf SWEJarfalla OK, Everod 1:31:1844:20 (12)46:58 (10)
12
Nippala Juhani FINRasti-Jyry, Helsinki 1:32:1444:10 (11)48:04 (13)
13
Korhonen Seppo FINPihkaniskat, Vantaa 1:33:1646:20 (17)46:56 (  9)
14
Gorelov Viacheslav RUSTambov, Moscow 1:33:4348:09 (21)45:34 (  7)
15
Ishmuhametov Insaf RUSQUICK, Ufa, 450083 1:34:1548:20 (23)45:55 (  8)
16
Hiirijoki Pentti FINSuSe, Kankaanpää 1:34:5844:37 (14)50:21 (19)
17
Nordvi Stein NORLoten O-lag, Angelholm 1:35:5246:13 (16)49:39 (18)
18
Saue Toivo ESTHiiumaa OK, KÄRDLA 1:36:4144:31 (13)52:10 (23)
19
Turunen Erkki FINKauhajoen Karhu, Kauhajoki 1:37:4847:03 (19)50:45 (20)
20
Berger Bjorn NORJacobs, Gressvik 1:39:1750:35 (30)48:42 (15)
21
Kutka Rimvydas LTUMedeina OK, Kaunas 1:40:1849:13 (26)51:05 (21)
22
Pape Heinz Friedrich GERTG Lage, Bad Salzuflen 1:41:0749:33 (27)51:34 (22)
23
Lukkarinen Mikko FINSK Pohjantahti, Vantaa 1:41:2848:46 (25)52:42 (24)
24
Egorchin Sergei RUSVolzhskie Prostory, Nizhny Novgorod 1:42:1248:17 (22)53:55 (26)
25
Pocius Remigijus LTUMedeina OK, Kaunas 1:43:3554:14 (35)49:21 (17)
26
Banikov Genadi RUSMos.Com., Moscow 1:44:0348:29 (24)55:34 (29)
27
Buvik Jan Gaute NORKorgen, Vikersund 1:46:0652:17 (31)53:49 (25)
28
Paivanranta Pertti FINJoKu, Lappeenranta 1:46:4143:51 (10)1:02:50 (38)
29
Eimaitis Bernardas LTULabirintas OK, Vilnius 1:46:5849:55 (28)57:03 (32)
30
Helin Jorma FINJyry, Vantaa 1:49:2750:15 (29)59:12 (36)
31
Laine Juhani FINMageFit, Piispanristi 1:50:3452:52 (32)57:42 (35)
32
Janušauskas Kazys LTUTakas OK, Kaunas 1:51:1247:43 (20)1:03:29 (41)
33
Andersson Sture SWEUlricehamns OK, Eslöv 1:52:0955:47 (38)56:22 (30)
34
Nelk Kalle ESTOK Orion, Tallinn 1:53:4257:10 (40)56:32 (31)
35
Stewart Alistair NZLAuckland OC, Auckland 1:54:5457:34 (41)57:20 (33)
36
Bolshakov Yury RUSNovgorod, Vel.Novgorod 1:56:351:01:25 (46)55:10 (28)
37
Aul Vaino ESTOK Johvikas, Tallinn 1:57:571:03:42 (49)54:15 (27)
38
Karlsson Rolf SWEOK Hällen, Eslöv 1:58:211:00:55 (45)57:26 (34)
39
Staedelin Hans Peter SUIOLY Langenthal, Langenthal 1:59:3253:33 (33)1:05:59 (45)
40
Huikkola Hannu FINKangSK, Ruutana 1:59:5757:03 (39)1:02:54 (39)
41
Salomonsson Bengt SWEOK Silva, Bjärred 1:59:5953:56 (34)1:06:03 (46)
42
Kuosa Harri FINLoimaan Jankko, Vantaa 2:01:2158:08 (42)1:03:13 (40)
43
Šimėnas Albertas LTUDevyni OK, Vilnius 2:04:1554:17 (36)1:09:58 (49)
44
Buhmann Horst GERTSV Malente, Angelholm 2:05:041:00:33 (44)1:04:31 (43)
45
Svihovsky Jaroslav CZEJiskra OK, Novy Bor 2:06:091:01:53 (47)1:04:16 (42)
46
Hourula Pekka FINKaJu, Lappeenranta 2:11:021:08:29 (52)1:02:33 (37)
47
Fagerholm Henrik FINOK77, Grankulla 2:12:0159:10 (43)1:12:51 (53)
48
Niakhai Henadzi BLRMinsk 2:16:141:04:15 (50)1:11:59 (51)
49
Hotti Rauno FINHelsingin Suunnistaj, Vantaa 2:16:181:06:49 (51)1:09:29 (48)
50
Heinaro Ilkka FINPargas IF, Pargas 2:19:381:13:57 (54)1:05:41 (44)
51
Mörsky Aki FINLTH, Vantaa 2:24:061:03:00 (48)1:21:06 (57)
52
Ilan Jacob ISRGalil, Alon-Hagalil 2:34:131:13:22 (53)1:20:51 (56)
53
Bogulak Adam POLWKS Polonia, Jelenia Gora 2:35:551:25:48 (57)1:10:07 (50)
54
Tamminen Kari FINHollolan Urheilijat, HOLLOLA 2:38:571:23:28 (56)1:15:29 (54)
55
Naelapaa Toomas ESTKEK RSK, Tallinn 2:46:001:29:10 (58)1:16:50 (55)
56
Ryberg Kjell SWEIFK Göteborg, Göteborg 2:46:191:19:48 (55)1:26:31 (58)
57
Radisch Niels DENCopenhagen F.I.U., SMOERUM 3:12:441:36:44 (59)1:36:00 (59)
58
Lunde Jon Isak NORDOL, Drangedal 4:01:142:07:40 (61)1:53:34 (60)
59
Sameri Juha FINEspoon Suunta, Masala 4:18:532:01:55 (60)2:16:58 (61)
  Skjeset Knut NORVang, Vikersund 46:3046:30 (18)dsq
  Crawshaw Grahame GBRMDOC, Macclesfigld 55:2955:29 (37)dsq
  Saarinen Yrjö FINTarpian Suunta, Toijala 1:06:40dsq1:06:40 (47)
  Cenovsky Jiri CZEMeteor Kacerov, Praha 1:12:07dsq1:12:07 (52)
  Post Henry AUSBayside Kangaroos Vi, SUNBURY 2:38:582:38:58 (62)dsq
  Loeland Trygve NORBirkenes, Vikersund  dsqdns