WMOC qualification
LTU, Smiltynė, Klaipėda, 2001-07-02

Rezultatai

Grupė M50-4

Trasa 7.3 km 20 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Wikstrom Terje NORHein, Vikersund 39:34 5:25
2
Persson Ulf SWEIFK Moras OK, 792 37 MORA 40:17 5:31
3
Loukonen Veikko FINPiikkiön Kehitys, PERNIÖ 40:31 5:33
3
Marti Pekka SUIOLG Bern, Langenthal 40:31 5:33
5
Jacobsen Svein NORJacobs, Gressvik 40:42 5:34
6
Hyyrylainen Raimo FINMegaFit, Piispanristi 41:02 5:37
7
Harju Timo FINVehkalahden Veikot, Vantaa 42:24 5:48
8
Saarinen Heikki FINMantsalan Urheilijat, Vantaa 43:18 5:55
9
Vanhalakka Rauno FINKouRa-72, Kouvola 43:29 5:57
10
Paivanranta Pertti FINJoKu, Lappeenranta 43:51 6:00
11
Nippala Juhani FINRasti-Jyry, Helsinki 44:10 6:03
12
Radler Ulf SWEJarfalla OK, Everod 44:20 6:04
13
Saue Toivo ESTHiiumaa OK, KÄRDLA 44:31 6:05
14
Hiirijoki Pentti FINSuSe, Kankaanpää 44:37 6:06
15
Johnsen Keld DENTisvilde Hegn OK, Frederiksvęrk 45:49 6:16
16
Nordvi Stein NORLoten O-lag, Angelholm 46:13 6:19
17
Korhonen Seppo FINPihkaniskat, Vantaa 46:20 6:20
18
Skjeset Knut NORVang, Vikersund 46:30 6:22
19
Turunen Erkki FINKauhajoen Karhu, Kauhajoki 47:03 6:26
20
Janušauskas Kazys LTUTakas OK, Kaunas 47:43 6:32
21
Gorelov Viacheslav RUSTambov, Moscow 48:09 6:35
22
Egorchin Sergei RUSVolzhskie Prostory, Nizhny Novgorod 48:17 6:36
23
Ishmuhametov Insaf RUSQUICK, Ufa, 450083 48:20 6:37
24
Banikov Genadi RUSMos.Com., Moscow 48:29 6:38
25
Lukkarinen Mikko FINSK Pohjantahti, Vantaa 48:46 6:40
26
Kutka Rimvydas LTUMedeina OK, Kaunas 49:13 6:44
27
Pape Heinz Friedrich GERTG Lage, Bad Salzuflen 49:33 6:47
28
Eimaitis Bernardas LTULabirintas OK, Vilnius 49:55 6:50
29
Helin Jorma FINJyry, Vantaa 50:15 6:53
30
Berger Bjorn NORJacobs, Gressvik 50:35 6:55
31
Buvik Jan Gaute NORKorgen, Vikersund 52:17 7:09
32
Laine Juhani FINMageFit, Piispanristi 52:52 7:14
33
Staedelin Hans Peter SUIOLY Langenthal, Langenthal 53:33 7:20
34
Salomonsson Bengt SWEOK Silva, Bjärred 53:56 7:23
35
Pocius Remigijus LTUMedeina OK, Kaunas 54:14 7:25
36
Šimėnas Albertas LTUDevyni OK, Vilnius 54:17 7:26
37
Crawshaw Grahame GBRMDOC, Macclesfigld 55:29 7:36
38
Andersson Sture SWEUlricehamns OK, Eslöv 55:47 7:38
39
Huikkola Hannu FINKangSK, Ruutana 57:03 7:48
40
Nelk Kalle ESTOK Orion, Tallinn 57:10 7:49
41
Stewart Alistair NZLAuckland OC, Auckland 57:34 7:53
42
Kuosa Harri FINLoimaan Jankko, Vantaa 58:08 7:57
43
Fagerholm Henrik FINOK77, Grankulla 59:10 8:06
44
Buhmann Horst GERTSV Malente, Angelholm 1:00:33 8:17
45
Karlsson Rolf SWEOK Hällen, Eslöv 1:00:55 8:20
46
Bolshakov Yury RUSNovgorod, Vel.Novgorod 1:01:25 8:24
47
Svihovsky Jaroslav CZEJiskra OK, Novy Bor 1:01:53 8:28
48
Mörsky Aki FINLTH, Vantaa 1:03:00 8:37
49
Aul Vaino ESTOK Johvikas, Tallinn 1:03:42 8:43
50
Niakhai Henadzi BLRMinsk 1:04:15 8:48
51
Hotti Rauno FINHelsingin Suunnistaj, Vantaa 1:06:49 9:09
52
Hourula Pekka FINKaJu, Lappeenranta 1:08:29 9:22
53
Ilan Jacob ISRGalil, Alon-Hagalil 1:13:22 10:03
54
Heinaro Ilkka FINPargas IF, Pargas 1:13:57 10:07
55
Ryberg Kjell SWEIFK Göteborg, Göteborg 1:19:48 10:55
56
Tamminen Kari FINHollolan Urheilijat, HOLLOLA 1:23:28 11:26
57
Bogulak Adam POLWKS Polonia, Jelenia Gora 1:25:48 11:45
58
Naelapaa Toomas ESTKEK RSK, Tallinn 1:29:10 12:12
59
Radisch Niels DENCopenhagen F.I.U., SMOERUM 1:36:44 13:15
60
Sameri Juha FINEspoon Suunta, Masala 2:01:55 16:42
61
Lunde Jon Isak NORDOL, Drangedal 2:07:40 17:29
62
Post Henry AUSBayside Kangaroos Vi, SUNBURY 2:38:58 21:46
  Cenovsky Jiri CZEMeteor Kacerov, Praha dsq  
  Saarinen Yrjö FINTarpian Suunta, Toijala dsq  
  Loeland Trygve NORBirkenes, Vikersund dsq  

Tarpiniai laikai