WMOC finals
LTU, Juodkrantė, Neringa, 2001-07-05

Rezultatai

Grupė M35A

Trasa 12.2 km 25 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas Kvalifikacija min/km
1
Armalis Vidas LTUSoIK Hellas 1:16:59 M35-11:59:13 (  4) 6:19
2
Gipas Vytautas LTUMedeina OK, Kaunas 1:18:06 M35-11:57:20 (  1) 6:24
3
Jönsson Anders SWEOK Triangeln, Tärnsjö 1:18:38 M35-22:00:38 (  5) 6:27
4
Musgrave Jonathan GBRMAROC, Aberdeenshire 1:20:48 M35-21:58:14 (  1) 6:37
5
Leiboms Aigars LATBalta, Riga 1:20:49 M35-11:58:59 (  3) 6:37
6
Jonsson Gert SWEIK Hakarpspojkarna, Vimmerby 1:22:51 M35-11:59:33 (  5) 6:47
7
Mast Toomas ESTHiiumaa OK, KÄRDLA 1:23:04 M35-22:01:16 (  6) 6:49
8
Mazzariņš Aivars LATPats, Riga 1:24:06 M35-12:05:53 (  6) 6:54
9
Puriņš Egīls LATMona OK, Riga 1:26:31 M35-22:04:02 (  7) 7:05
10
Ražaitis Audrius LTUMedeina OK, Kaunas 1:26:32 M35-22:07:59 (11) 7:06
11
Gumenikovas Andrius LTUDainava OK, Alytus 1:27:12 M35-12:13:30 (18) 7:09
12
Lee Rob GBRINT, Aberdeenshire 1:27:25 M35-11:58:44 (  2) 7:10
13
Varkoi Hannu FINKangasniemen Kalske, KUTEMAJÄRVI 1:28:08 M35-12:09:17 (12) 7:13
14
Nilsson Per Ake SWEPan-Kristianstad, Everod 1:29:25 M35-21:59:39 (  3) 7:20
15
Kožina Petr CZEPraha 1:29:26 M35-22:14:55 (20) 7:20
16
Hubmann Gerhard AUTHSV Graz, Vienna 1:30:40 M35-22:09:25 (12) 7:26
17
Pirktiņš Māris LATBalta, Riga 1:31:25 M35-22:00:19 (  4) 7:30
18
Andersson Jens SWEOK Roslagen, Everod 1:31:40 M35-12:06:07 (  7) 7:31
19
Besonov Sergei RUSNovgorod, Vel.Novgorod 1:31:49 M35-22:12:49 (17) 7:32
20
Virtanen Markku FINLammin Sakia, Vantaa 1:32:36 M35-12:09:44 (13) 7:35
21
Pussinen Kari FINKuo-Su, Kuopio 1:32:45 M35-12:13:16 (17) 7:36
22
Johansson Lars G SWEVänersborgs SK, Everod 1:32:57 M35-22:07:52 (10) 7:37
23
Okle Martin SUISuisse Senior, Utzigen 1:34:39 M35-12:10:10 (14) 7:45
24
Mockus Pranas LTUTakas OK, Kaunas 1:35:42 M35-12:14:45 (19) 7:51
25
Pallaspuro Pekka FINRajamaen Rykmentti, Lahti 1:35:45 M35-22:06:30 (  9) 7:51
26
Haajanen Leif FINOK Raseborg, Pargas 1:36:06 M35-22:13:39 (18) 7:53
27
Wichmann Rainer GEROLV Weimar, Hermsdorf 1:36:20 M35-12:07:30 (  9) 7:54
28
Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 1:37:22 M35-22:11:41 (13) 7:59
29
Söderström Conny SWEOK Dacke, Karlshamn 1:38:20 M35-12:11:43 (16) 8:04
30
Vasilenok Vladimir BLRMinsk 1:38:41 M35-22:12:31 (16) 8:05
31
Alkevičius Arvydas LTUMedeina OK, Kaunas 1:38:43 M35-22:15:27 (23) 8:05
32
Pedersen Helge Lang DENFarum-Tisvilde OK, Farum 1:38:57 M35-12:20:39 (24) 8:07
33
Pellja Raivo ESTJoka, Tallinn 1:39:44 M35-22:23:04 (34) 8:10
34
Granum Lars NOROppsal, Vikersund 1:39:56 M35-22:04:50 (  8) 8:11
35
Carlberg Lars SWETisaren OK, Kumla 1:41:08 M35-12:17:53 (22) 8:17
36
Harrison David GBRSYO, Aberdeenshire 1:41:42 M35-22:21:15 (31) 8:20
37
Ivars Bengt SWEVasby OK, Angelholm 1:43:01 M35-22:14:57 (21) 8:27
38
Weber Tim Falck DENFarumtisvilde OK, Frederiksvęrk 1:43:08 M35-12:16:56 (20) 8:27
39
Sulaoja Urmas ESTOK Johvikas, Tallinn 1:43:10 M35-12:29:59 (35) 8:27
40
Nikitin Alexei RUSPskov 1:46:41 M35-22:17:04 (25) 8:45
41
Neuvonen Timo FINRaKas, Lappeenranta 1:48:21 M35-22:13:44 (19) 8:53
42
Wendler Goran GERSV Wissenschaft Qued, Burg bei Magdeburg 1:49:20 M35-22:18:25 (28) 8:58
43
Opetnik Siegfried AUTNF Vienna, Vienna 1:49:22 M35-12:11:13 (15) 8:58
44
Scott Darren NZLSOC NZ, TeAnau 1:49:51 M35-22:22:19 (33) 9:00
45
Nyholm Thomas FINOk Orient, PORVOO 1:52:31 M35-22:30:44 (39) 9:13
46
Koivisto Ari Pekka FINHelsingin Suunnistaj, Vantaa 1:52:44 M35-22:16:24 (24) 9:14
47
Ekström Thomas FINMs Parma, Turku 1:53:41 M35-22:20:02 (30) 9:19
48
Slama Peter SVKKošice 1:53:45 M35-22:19:44 (29) 9:19
49
Walchli Jurg SUISuisse Senior, Utzigen 1:53:53 M35-12:29:00 (32) 9:20
50
Alards Wil NEDOLifant, Sint-Oedenrode 1:55:50 M35-22:29:26 (38) 9:30
51
Mckinley Steve GBRSouthern Navigators, Surrey 1:57:52 M35-12:23:37 (30) 9:40
52
Lūsis Arne LATAlnis OK, Jelgava 1:58:08 M35-22:31:28 (40) 9:41
53
Hyyrynen Jyrki FINSippurasti, Lahti 1:59:23 M35-12:33:51 (37) 9:47
54
Kremlacek Johannes GERESV Berlin, Burg bei Magdeburg 1:59:32 M35-22:27:37 (35) 9:48
55
Teringl Radek CZECeske Budejovice, Praha 2:00:36 M35-12:06:38 (  8) 9:53
56
Teekel Toomas ESTOK Maru, Tallinn 2:01:27 M35-12:35:23 (39) 9:57
57
Alamaa Tenno ESTOK Orvand, Tallinn 2:03:00 M35-22:28:27 (36) 10:05
58
Namyslo Frank GERSV Wissenschaft Qued, Burg bei Magdeburg 2:03:10 M35-12:34:31 (38) 10:06
59
Jaskari Juhani FINHollolan Urheilijat, HOLLOLA 2:04:39 M35-12:29:22 (33) 10:13
60
Zarins Atis LATMona OK, Riga 2:04:50 M35-12:27:18 (31) 10:14
61
Borsting Jesper DENHerlufsholm O-klub, Nęstved 2:06:05 M35-22:29:16 (37) 10:20
62
Kokorišs Valdis LATMona OK, Riga 2:06:07 M35-12:29:58 (34) 10:20
63
Koskinen Petri FINMegaFit, Piispanristi 2:15:12 M35-12:36:26 (40) 11:05
  Aari Ari FINPargas IF, Pargas dsq M35-12:21:40 (26)  
  Niskanen Mikko FINRajamäen Rykmentti, Lahti dsq M35-12:22:23 (28)  
  Lüthi Andreas SUISuisse Senior, Utzigen dsq M35-12:17:12 (21)  
  Pribik Jan CZEPraha dsq M35-12:21:28 (25)  
  Misiūnas Valdas LTUMedeina OK, Kaunas dsq M35-21:59:26 (  2)  
  Luup Einar ESTEOL, Tallinn dsq M35-22:17:26 (26)  
  Heikkinen Mikko FINKangSK, Ruutana dsq M35-22:17:55 (27)  
  Kozlowski Jacek POLWawel, Krakow dsq M35-12:07:52 (10)  
  Saarivaara Jyrki FINMegaFit, Piispanristi dsq M35-12:08:50 (11)  
  Finkenstädt Michael GERWWOPG, Berlin dsq M35-12:20:11 (23)  
  Saranen Aki FINLUS, Helsinki dsq M35-22:11:41 (13)  
  Thysell Johan NORArla, Vikersund dsq M35-22:21:39 (32)  
  Eriksson Stefan SWEVasby OK, Angelholm dsq M35-12:32:04 (36)  
  Hedlund Stefan SWEAlfta OSA OK, Edsbyn dsq M35-22:15:03 (22)  
  Grote Andreas SUIOLG Murten, MURTEN dsq M35-22:11:43 (15)  
  Halvorsen Harvard NORSturla, Vikersund dsq M35-12:22:08 (27)  

Tarpiniai laikai