dbtopas login
WMOC qualification → Rezultatai

WMOC qualification

LTU
LTU, Smiltynė, Klaipėda, 2001-07-02

Grupė M35-2

Trasa 1 d. 10.9 km 26 KP, 2 d. 10.9 km 24 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Musgrave Jonathan
GBR
GBR
MAROC, Aberdeenshire 1:58:14 56:58 (  1) 1:01:16 (  4)
2
Misiūnas Valdas
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 1:59:26 1:00:00 (  5) 59:26 (  1)
3
Nilsson Per Ake
SWE
SWE
Pan-Kristianstad, Everod 1:59:39 1:00:06 (  6) 59:33 (  2)
4
Pirktiņš Māris
LAT
LAT
Balta, Riga 2:00:19 59:55 (  4) 1:00:24 (  3)
5
Jönsson Anders
SWE
SWE
OK Triangeln, Tärnsjö 2:00:38 57:32 (  2) 1:03:06 (10)
6
Mast Toomas
EST
EST
Hiiumaa OK, KÄRDLA 2:01:16 59:22 (  3) 1:01:54 (  7)
7
Puriņš Egīls
LAT
LAT
Mona OK, Riga 2:04:02 1:00:34 (  7) 1:03:28 (12)
8
Granum Lars
NOR
NOR
Oppsal, Vikersund 2:04:50 1:03:05 (  8) 1:01:45 (  6)
9
Pallaspuro Pekka
FIN
FIN
Rajamaen Rykmentti, Lahti 2:06:30 1:03:52 (10) 1:02:38 (  9)
10
Johansson Lars G
SWE
SWE
Vänersborgs SK, Everod 2:07:52 1:04:46 (11) 1:03:06 (10)
11
Ražaitis Audrius
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 2:07:59 1:06:40 (17) 1:01:19 (  5)
12
Hubmann Gerhard
AUT
AUT
HSV Graz, Vienna 2:09:25 1:05:57 (15) 1:03:28 (12)
13
Jonauskas Genadijus
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 2:11:41 1:07:29 (22) 1:04:12 (16)
13
Saranen Aki
FIN
FIN
LUS, Helsinki 2:11:41 1:05:02 (13) 1:06:39 (21)
15
Grote Andreas
SUI
SUI
OLG Murten, MURTEN 2:11:43 1:05:13 (14) 1:06:30 (20)
16
Vasilenok Vladimir
BLR
BLR
Minsk 2:12:31 1:03:14 (  9) 1:09:17 (26)
17
Besonov Sergei
RUS
RUS
Novgorod, Vel.Novgorod 2:12:49 1:10:20 (30) 1:02:29 (  8)
18
Haajanen Leif
FIN
FIN
OK Raseborg, Pargas 2:13:39 1:08:21 (26) 1:05:18 (17)
19
Neuvonen Timo
FIN
FIN
RaKas, Lappeenranta 2:13:44 1:07:25 (21) 1:06:19 (19)
20
Kožina Petr
CZE
CZE
Praha 2:14:55 1:11:00 (31) 1:03:55 (15)
21
Ivars Bengt
SWE
SWE
Vasby OK, Angelholm 2:14:57 1:07:35 (24) 1:07:22 (22)
22
Hedlund Stefan
SWE
SWE
Alfta Ösa OK, Edsbyn 2:15:03 1:06:38 (16) 1:08:25 (25)
23
Alkevičius Arvydas
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 2:15:27 1:04:57 (12) 1:10:30 (29)
24
Koivisto Ari Pekka
FIN
FIN
Helsingin Suunnistaj, Vantaa 2:16:24 1:08:01 (25) 1:08:23 (24)
25
Nikitin Alexei
RUS
RUS
Pskov 2:17:04 1:06:40 (17) 1:10:24 (28)
26
Luup Einar
EST
EST
EOL, Tallinn 2:17:26 1:13:39 (34) 1:03:47 (14)
27
Heikkinen Mikko
FIN
FIN
KangSK, Ruutana 2:17:55 1:09:55 (29) 1:08:00 (23)
28
Wendler Goran
GER
GER
SV Wissenschaft Qued, Burg bei Magdeburg 2:18:25 1:07:03 (19) 1:11:22 (32)
29
Slama Peter
SVK
SVK
Košice, Košice 2:19:44 1:07:33 (23) 1:12:11 (34)
30
Ekström Thomas
FIN
FIN
Ms Parma, Turku 2:20:02 1:07:11 (20) 1:12:51 (36)
31
Harrison David
GBR
GBR
SYO, Aberdeenshire 2:21:15 1:11:32 (32) 1:09:43 (27)
32
Thysell Johan
NOR
NOR
Arla, Vikersund 2:21:39 1:09:53 (28) 1:11:46 (33)
33
Scott Darren
NZL
NZL
SOC NZ, TeAnau 2:22:19 1:09:09 (27) 1:13:10 (37)
34
Pellja Raivo
EST
EST
Joka, Tallinn 2:23:04 1:16:54 (41) 1:06:10 (18)
35
Kremlacek Johannes
GER
GER
ESV Berlin, Burg bei Magdeburg 2:27:37 1:13:12 (33) 1:14:25 (39)
36
Alamaa Tenno
EST
EST
OK Orvand, Tallinn 2:28:27 1:17:13 (42) 1:11:14 (30)
37
Borsting Jesper
DEN
DEN
Herlufsholm O-klub, Nęstved 2:29:16 1:16:46 (40) 1:12:30 (35)
38
Alards Wil
NED
NED
OLifant, Sint-Oedenrode 2:29:26 1:18:10 (43) 1:11:16 (31)
39
Nyholm Thomas
FIN
FIN
Ok Orient, PORVOO 2:30:44 1:15:40 (36) 1:15:04 (41)
40
Lūsis Arne
LAT
LAT
Alnis OK, Jelgava 2:31:28 1:15:50 (37) 1:15:38 (42)
41
Lacis Sandris
LAT
LAT
Mona OK, Riga 2:34:03 1:16:00 (39) 1:18:03 (43)
42
Chachurski Ryszard
POL
POL
UWKS WAT, Warszawa 2:34:36 1:19:49 (46) 1:14:47 (40)
43
Nolte Christian
GER
GER
TSV Nusse, Gross Groenau 2:35:15 1:15:30 (35) 1:19:45 (45)
44
Tali Taivo
EST
EST
KEK RSK, Tallinn 2:39:50 1:19:17 (44) 1:20:33 (46)
45
Alferiev Alexandr
RUS
RUS
Mysl, Moscow 2:40:25 1:19:28 (45) 1:20:57 (47)
46
Dovner Igor
RUS
RUS
Minsk, Moscow 2:45:30 1:22:19 (48) 1:23:11 (49)
47
Perchonok Dmitry
ISR
ISR
Modi'in, Jerusalem 2:45:43 1:27:26 (50) 1:18:17 (44)
48
Leppik Lauri
EST
EST
TA OK, Tallinn 2:46:58 1:20:29 (47) 1:26:29 (51)
49
Dahlin Jan
SWE
SWE
SoIK Hellas, Haninge, Stockholm 2:49:56 1:24:09 (49) 1:25:47 (50)
50
Obutov Alexandre
RUS
RUS
Yakutsk, Moscow 2:50:31 1:28:46 (51) 1:21:45 (48)
51
Zihlmann Stefan
SUI
SUI
Suisse Senior, Utzigen 2:53:11 1:39:11 (56) 1:14:00 (38)
52
Ritakallio Timo
FIN
FIN
Liedon Parma, Vantaa 3:02:47 1:30:42 (53) 1:32:05 (54)
53
Šulskis Audronis
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 3:03:00 1:30:07 (52) 1:32:53 (55)
54
Mikalauskas Robertas
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 3:07:23 1:31:59 (54) 1:35:24 (57)
55
Strazdins Peteris
LAT
LAT
Magnets OK, Riga 3:13:22 1:43:25 (57) 1:29:57 (53)
56
Engell Torgrim
NOR
NOR
Modum, Vikersund 3:13:28 1:44:35 (58) 1:28:53 (52)
57
Tokes Arpad
ROU
ROU
Clujana, Bucharest 3:18:56 1:38:20 (55) 1:40:36 (58)
58
Grublys Juozas
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 3:40:47 1:57:33 (63) 1:43:14 (60)
59
Drechsel Michael
GER
GER
Lok HTW, Dresden 3:41:10 1:53:52 (62) 1:47:18 (61)
60
Tam Shu Fun
HKG
HKG
So Kon Po, Causeway 3:45:42 1:50:22 (59) 1:55:20 (64)
61
Launis Kasperi
FIN
FIN
MegaFit, Piispanristi 3:46:19 1:53:46 (61) 1:52:33 (63)
62
Backman Sten
FIN
FIN
IF Falken, Vantaa 3:51:23 1:50:53 (60) 2:00:30 (65)
63
Iwaszczyszyn Leslaw
POL
POL
KS Burza, Wroclaw 4:40:57 2:33:55 (64) 2:07:02 (66)
  Laasonen Mauri
FIN
FIN
Kalevan Rasti, Ilmarinen 1:15:59 1:15:59 (38) dsq
  Jahn Andreas
GER
GER
Braunschweiger MTV, Braunschweig 1:33:20 dsq 1:33:20 (56)
  Hall Randy
USA
USA
DVOA, Chester Springs 1:41:31 dsq 1:41:31 (59)
  Kemp Graham
GBR
GBR
MAROC, Aberdeenshire 1:48:30 dsq 1:48:30 (62)
  Jordi Urs
SUI
SUI
Suisse Senior, Utzigen   dsq dns
  Reiman Jarmo
FIN
FIN
Angelniemen Ankkuri, PERNIÖ   dsq dns

Spausdinimui