WMOC qualification
LTU, Smiltynė, Klaipėda, 2001-07-02

Rezultatai

Grupė M35-2

Trasa 10.9 km 24 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Misiūnas Valdas LTUMedeina OK, Kaunas 59:26 5:27
2
Nilsson Per Ake SWEPan-Kristianstad, Everod 59:33 5:28
3
Pirktiņš Māris LATBalta, Riga 1:00:24 5:32
4
Musgrave Jonathan GBRMAROC, Aberdeenshire 1:01:16 5:37
5
Ražaitis Audrius LTUMedeina OK, Kaunas 1:01:19 5:38
6
Granum Lars NOROppsal, Vikersund 1:01:45 5:40
7
Mast Toomas ESTHiiumaa OK, KÄRDLA 1:01:54 5:41
8
Besonov Sergei RUSNovgorod, Vel.Novgorod 1:02:29 5:44
9
Pallaspuro Pekka FINRajamaen Rykmentti, Lahti 1:02:38 5:45
10
Jönsson Anders SWEOK Triangeln, Tärnsjö 1:03:06 5:47
10
Johansson Lars G SWEVänersborgs SK, Everod 1:03:06 5:47
12
Puriņš Egīls LATMona OK, Riga 1:03:28 5:49
12
Hubmann Gerhard AUTHSV Graz, Vienna 1:03:28 5:49
14
Luup Einar ESTEOL, Tallinn 1:03:47 5:51
15
Kožina Petr CZEPraha 1:03:55 5:52
16
Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 1:04:12 5:53
17
Haajanen Leif FINOK Raseborg, Pargas 1:05:18 5:59
18
Pellja Raivo ESTJoka, Tallinn 1:06:10 6:04
19
Neuvonen Timo FINRaKas, Lappeenranta 1:06:19 6:05
20
Grote Andreas SUIOLG Murten, MURTEN 1:06:30 6:06
21
Saranen Aki FINLUS, Helsinki 1:06:39 6:07
22
Ivars Bengt SWEVasby OK, Angelholm 1:07:22 6:11
23
Heikkinen Mikko FINKangSK, Ruutana 1:08:00 6:14
24
Koivisto Ari Pekka FINHelsingin Suunnistaj, Vantaa 1:08:23 6:16
25
Hedlund Stefan SWEAlfta Ösa OK, Edsbyn 1:08:25 6:17
26
Vasilenok Vladimir BLRMinsk 1:09:17 6:21
27
Harrison David GBRSYO, Aberdeenshire 1:09:43 6:24
28
Nikitin Alexei RUSPskov 1:10:24 6:28
29
Alkevičius Arvydas LTUMedeina OK, Kaunas 1:10:30 6:28
30
Alamaa Tenno ESTOK Orvand, Tallinn 1:11:14 6:32
31
Alards Wil NEDOLifant, Sint-Oedenrode 1:11:16 6:32
32
Wendler Goran GERSV Wissenschaft Qued, Burg bei Magdeburg 1:11:22 6:33
33
Thysell Johan NORArla, Vikersund 1:11:46 6:35
34
Slama Peter SVKKošice, Košice 1:12:11 6:37
35
Borsting Jesper DENHerlufsholm O-klub, Nęstved 1:12:30 6:39
36
Ekström Thomas FINMs Parma, Turku 1:12:51 6:41
37
Scott Darren NZLSOC NZ, TeAnau 1:13:10 6:43
38
Zihlmann Stefan SUISuisse Senior, Utzigen 1:14:00 6:47
39
Kremlacek Johannes GERESV Berlin, Burg bei Magdeburg 1:14:25 6:50
40
Chachurski Ryszard POLUWKS WAT, Warszawa 1:14:47 6:52
41
Nyholm Thomas FINOk Orient, PORVOO 1:15:04 6:53
42
Lūsis Arne LATAlnis OK, Jelgava 1:15:38 6:56
43
Lacis Sandris LATMona OK, Riga 1:18:03 7:10
44
Perchonok Dmitry ISRModi'in, Jerusalem 1:18:17 7:11
45
Nolte Christian GERTSV Nusse, Gross Groenau 1:19:45 7:19
46
Tali Taivo ESTKEK RSK, Tallinn 1:20:33 7:23
47
Alferiev Alexandr RUSMysl, Moscow 1:20:57 7:26
48
Obutov Alexandre RUSYakutsk, Moscow 1:21:45 7:30
49
Dovner Igor RUSMinsk, Moscow 1:23:11 7:38
50
Dahlin Jan SWESoIK Hellas, Haninge, Stockholm 1:25:47 7:52
51
Leppik Lauri ESTTA OK, Tallinn 1:26:29 7:56
52
Engell Torgrim NORModum, Vikersund 1:28:53 8:09
53
Strazdins Peteris LATMagnets OK, Riga 1:29:57 8:15
54
Ritakallio Timo FINLiedon Parma, Vantaa 1:32:05 8:27
55
Šulskis Audronis LTUKopa OK, Klaipėda 1:32:53 8:31
56
Jahn Andreas GERBraunschweiger MTV, Braunschweig 1:33:20 8:34
57
Mikalauskas Robertas LTULabirintas OK, Vilnius 1:35:24 8:45
58
Tokes Arpad ROUClujana, Bucharest 1:40:36 9:14
59
Hall Randy USADVOA, Chester Springs 1:41:31 9:19
60
Grublys Juozas LTUKopa OK, Klaipėda 1:43:14 9:28
61
Drechsel Michael GERLok HTW, Dresden 1:47:18 9:51
62
Kemp Graham GBRMAROC, Aberdeenshire 1:48:30 9:57
63
Launis Kasperi FINMegaFit, Piispanristi 1:52:33 10:20
64
Tam Shu Fun HKGSo Kon Po, Causeway 1:55:20 10:35
65
Backman Sten FINIF Falken, Vantaa 2:00:30 11:03
66
Iwaszczyszyn Leslaw POLKS Burza, Wroclaw 2:07:02 11:39
  Laasonen Mauri FINKalevan Rasti, Ilmarinen dsq  

Tarpiniai laikai