WMOC qualification
LTU, Smiltynė, Klaipėda, 2001-07-02

Rezultatai

Grupė M35-2

Trasa 10.9 km 26 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Musgrave Jonathan GBRMAROC, Aberdeenshire 56:58 5:14
2
Jönsson Anders SWEOK Triangeln, Tärnsjö 57:32 5:17
3
Mast Toomas ESTHiiumaa OK, KÄRDLA 59:22 5:27
4
Pirktiņš Māris LATBalta, Riga 59:55 5:30
5
Misiūnas Valdas LTUMedeina OK, Kaunas 1:00:00 5:30
6
Nilsson Per Ake SWEPan-Kristianstad, Everod 1:00:06 5:31
7
Puriņš Egīls LATMona OK, Riga 1:00:34 5:33
8
Granum Lars NOROppsal, Vikersund 1:03:05 5:47
9
Vasilenok Vladimir BLRMinsk 1:03:14 5:48
10
Pallaspuro Pekka FINRajamaen Rykmentti, Lahti 1:03:52 5:52
11
Johansson Lars G SWEVänersborgs SK, Everod 1:04:46 5:57
12
Alkevičius Arvydas LTUMedeina OK, Kaunas 1:04:57 5:58
13
Saranen Aki FINLUS, Helsinki 1:05:02 5:58
14
Grote Andreas SUIOLG Murten, MURTEN 1:05:13 5:59
15
Hubmann Gerhard AUTHSV Graz, Vienna 1:05:57 6:03
16
Hedlund Stefan SWEAlfta Ösa OK, Edsbyn 1:06:38 6:07
17
Ražaitis Audrius LTUMedeina OK, Kaunas 1:06:40 6:07
17
Nikitin Alexei RUSPskov 1:06:40 6:07
19
Wendler Goran GERSV Wissenschaft Qued, Burg bei Magdeburg 1:07:03 6:09
20
Ekström Thomas FINMs Parma, Turku 1:07:11 6:10
21
Neuvonen Timo FINRaKas, Lappeenranta 1:07:25 6:11
22
Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 1:07:29 6:11
23
Slama Peter SVKKošice, Košice 1:07:33 6:12
24
Ivars Bengt SWEVasby OK, Angelholm 1:07:35 6:12
25
Koivisto Ari Pekka FINHelsingin Suunnistaj, Vantaa 1:08:01 6:14
26
Haajanen Leif FINOK Raseborg, Pargas 1:08:21 6:16
27
Scott Darren NZLSOC NZ, TeAnau 1:09:09 6:21
28
Thysell Johan NORArla, Vikersund 1:09:53 6:25
29
Heikkinen Mikko FINKangSK, Ruutana 1:09:55 6:25
30
Besonov Sergei RUSNovgorod, Vel.Novgorod 1:10:20 6:27
31
Kožina Petr CZEPraha 1:11:00 6:31
32
Harrison David GBRSYO, Aberdeenshire 1:11:32 6:34
33
Kremlacek Johannes GERESV Berlin, Burg bei Magdeburg 1:13:12 6:43
34
Luup Einar ESTEOL, Tallinn 1:13:39 6:45
35
Nolte Christian GERTSV Nusse, Gross Groenau 1:15:30 6:56
36
Nyholm Thomas FINOk Orient, PORVOO 1:15:40 6:57
37
Lūsis Arne LATAlnis OK, Jelgava 1:15:50 6:57
38
Laasonen Mauri FINKalevan Rasti, Ilmarinen 1:15:59 6:58
39
Lacis Sandris LATMona OK, Riga 1:16:00 6:58
40
Borsting Jesper DENHerlufsholm O-klub, Nęstved 1:16:46 7:03
41
Pellja Raivo ESTJoka, Tallinn 1:16:54 7:03
42
Alamaa Tenno ESTOK Orvand, Tallinn 1:17:13 7:05
43
Alards Wil NEDOLifant, Sint-Oedenrode 1:18:10 7:10
44
Tali Taivo ESTKEK RSK, Tallinn 1:19:17 7:16
45
Alferiev Alexandr RUSMysl, Moscow 1:19:28 7:17
46
Chachurski Ryszard POLUWKS WAT, Warszawa 1:19:49 7:19
47
Leppik Lauri ESTTA OK, Tallinn 1:20:29 7:23
48
Dovner Igor RUSMinsk, Moscow 1:22:19 7:33
49
Dahlin Jan SWESoIK Hellas, Haninge, Stockholm 1:24:09 7:43
50
Perchonok Dmitry ISRModi'in, Jerusalem 1:27:26 8:01
51
Obutov Alexandre RUSYakutsk, Moscow 1:28:46 8:09
52
Šulskis Audronis LTUKopa OK, Klaipėda 1:30:07 8:16
53
Ritakallio Timo FINLiedon Parma, Vantaa 1:30:42 8:19
54
Mikalauskas Robertas LTULabirintas OK, Vilnius 1:31:59 8:26
55
Tokes Arpad ROUClujana, Bucharest 1:38:20 9:01
56
Zihlmann Stefan SUISuisse Senior, Utzigen 1:39:11 9:06
57
Strazdins Peteris LATMagnets OK, Riga 1:43:25 9:29
58
Engell Torgrim NORModum, Vikersund 1:44:35 9:36
59
Tam Shu Fun HKGSo Kon Po, Causeway 1:50:22 10:08
60
Backman Sten FINIF Falken, Vantaa 1:50:53 10:10
61
Launis Kasperi FINMegaFit, Piispanristi 1:53:46 10:26
62
Drechsel Michael GERLok HTW, Dresden 1:53:52 10:27
63
Grublys Juozas LTUKopa OK, Klaipėda 1:57:33 10:47
64
Iwaszczyszyn Leslaw POLKS Burza, Wroclaw 2:33:55 14:07
  Reiman Jarmo FINAngelniemen Ankkuri, PERNIÖ dsq  
  Jordi Urs SUISuisse Senior, Utzigen dsq  
  Kemp Graham GBRMAROC, Aberdeenshire dsq  
  Jahn Andreas GERBraunschweiger MTV, Braunschweig dsq  
  Hall Randy USADVOA, Chester Springs dsq  

Tarpiniai laikai