WMOC finals
LTU, Juodkrantė, Neringa, 2001-07-05

Rezultatai

Grupė M45A

Trasa 9.2 km 20 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas Kvalifikacija min/km
1
Dæhli Sigurd NORLoten, Vikersund 57:30 M45-21:22:58 (  1) 6:15
2
Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 59:03 M45-31:27:42 (  1) 6:25
3
Dalby Morten NORHalden SK, Halden 59:32 M45-31:30:59 (  2) 6:28
4
Rantio Jukka Pekka FINMegaFit, Piispanristi 1:01:20 M45-31:32:09 (  3) 6:40
5
Šalkauskas Algirdas LTUOriens OK, Panevėžys 1:01:27 M45-21:31:46 (  2) 6:40
6
Karlsen Tom A. NORFredrikstad Skiklubb, Fredrikstad 1:02:45 M45-11:37:32 (  2) 6:49
7
Ivanov Arkadi RUSChuvashia, Cheboksary 1:04:34 M45-11:43:37 (  8) 7:01
8
Karnaushenko Yuri UKRKompas, Kharkov 1:05:11 M45-21:34:16 (  5) 7:05
9
Naess Ulseth Eirik NORHeming, Oslo 1:05:16 M45-11:43:16 (  6) 7:05
10
Piironen Markku FINKalevan Rasti, HARINJÄRVI 1:06:10 M45-31:42:48 (  9) 7:11
11
Svensson Kurt SWEIK Hakarpspojkarna, Vimmerby 1:06:40 M45-11:45:31 (12) 7:14
12
Vennela Simo Pekka FINRasti Varsat, Lahti 1:07:00 M45-21:35:10 (  6) 7:16
13
Kokins Juris LATVidzeme, Rauna, Ciesu r. 1:07:22 M45-31:33:38 (  4) 7:19
14
Parzewski Jerzy POLWawel, Krakow 1:07:24 M45-11:44:39 (10) 7:19
15
Fries Anders SWEUmeå OK, Umeå 1:07:25 M45-31:41:08 (  7) 7:19
16
Meleshko Andrei BLRMinsk 1:08:12 M45-11:40:26 (  4) 7:24
17
Nyberg Henry FINOK Orient, Vantaa 1:08:32 M45-21:42:50 (12) 7:26
18
Paananen Erkki FINHauhon Sisu, Toijala 1:09:07 M45-21:37:14 (  7) 7:30
19
Kosmačevs Andris LATSkriveri 1:09:42 M45-21:33:08 (  3) 7:34
20
Salmi Veijo FINHyPo, Vantaa 1:09:56 M45-11:33:53 (  1) 7:36
21
Pavlov Nikolai RUSChuvashia, Cheboksary 1:10:29 M45-31:37:00 (  5) 7:39
22
Lawford Geoff AUSAbominable O-men, ACT 1:11:20 M45-11:43:39 (  9) 7:45
23
Brox Ola NORJacobs, Gressvik 1:11:46 M45-31:48:32 (16) 7:48
24
Vasilevičius Juozas LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:12:36 M45-31:45:54 (13) 7:53
25
Saarimaki Ilkka FINMegaFit, Piispanristi 1:12:43 M45-21:50:35 (26) 7:54
26
Guglielmetti Francesco SUIGold Savosa, Langenthal 1:12:44 M45-21:37:23 (  8) 7:54
27
Pietikainen Markku FINJoKu, Lappeenranta 1:13:28 M45-31:45:40 (12) 7:59
28
Ericson Thomas SWEAlfta OSA OK, Edsbyn 1:13:56 M45-21:33:14 (  4) 8:02
29
Heinonen Veli Matti FINMegaFit, Piispanristi 1:14:40 M45-11:59:45 (26) 8:06
30
Kivisto Markku FINRaKas, Lappeenranta 1:14:48 M45-31:46:17 (14) 8:07
31
Jumppanen Jarmo FINPihkaniskat, Vantaa 1:14:50 M45-11:51:00 (18) 8:08
32
Trofimov Alexandre RUSMysl, Moscow 1:14:55 M45-21:44:35 (15) 8:08
33
Ūsas Gintautas LTUJavonis OK, Marijampolė 1:15:08 M45-11:50:21 (15) 8:10
34
Lappalainen Pertti FINJyry, Vantaa 1:15:57 M45-31:49:30 (17) 8:15
35
Brettshneider Gerhard GERKaulsdorfer OLV Berl, Burg bei Magdeburg 1:16:49 M45-11:43:24 (  7) 8:20
36
Tervo Vesa FINRajamaen Rykmentti, Lahti 1:16:50 M45-31:49:40 (19) 8:21
37
Rylov Viktor RUSAzimut, Saint Petersburg 1:17:36 M45-11:41:43 (  5) 8:26
38
Nieminen Aki FINRasti-Nokia, Nokia 1:17:39 M45-11:45:10 (11) 8:26
39
Valtanen Simo FINHinnYr, Hinnerjoki 1:17:58 M45-21:49:37 (25) 8:28
40
Natvig Bard NORNittedal O-lag, Angelholm, Sweden 1:18:45 M45-21:48:33 (24) 8:33
41
Watterdal Tore NOROL Tonsberg, Borghelm 1:18:50 M45-31:49:52 (20) 8:34
42
Turunen Ismo FINRajamäen Rykmentti, Lahti 1:19:00 M45-21:44:45 (17) 8:35
43
Jones Pete GBRSouthern Navigators, Surrey 1:19:04 M45-11:47:31 (13) 8:35
44
Harwood Eddie GBRMOR, Elgin 1:19:42 M45-31:40:54 (  6) 8:39
45
Ditchfield Ian GBRMV, Aberdeenshire 1:20:14 M45-11:59:25 (24) 8:43
46
Daniel Charles GBRBristol OK, Newport 1:20:20 M45-31:52:43 (25) 8:43
47
Hickethier Manfred GERSSV Planeta Radebeul, Weinboehla 1:21:04 M45-21:47:38 (20) 8:48
48
Laitinen Seppo FINKangasniemen Kalske, KUTEMAJÄRVI 1:21:44 M45-21:43:47 (14) 8:53
48
Heidenstrom Bjorn NORFredrikstad Skiklubb, Fredrikstad 1:21:44 M45-21:48:00 (22) 8:53
50
Andersen Ole DENHerning OK, Vildbjerg 1:22:05 M45-31:43:57 (10) 8:55
51
Valkonen Pekka FINKangasniemen Kalske, KUTEMAJÄRVI 1:22:22 M45-31:49:37 (18) 8:57
52
Gundorov Sergei RUSKrasnogorsk, Moscow 1:23:09 M45-11:54:07 (21) 9:02
53
Lukin Mikhail RUSKrasnogorsk, Moscow 1:23:10 M45-31:52:53 (26) 9:02
54
Larsen Leif E. DENTisvilde Hegn OK, Frederiksvęrk 1:23:26 M45-21:47:23 (19) 9:04
55
Andres Peter SUIOLG Pfaeffikon, Langenthal 1:24:05 M45-31:53:54 (27) 9:08
56
Laine Harri FINKauhajoen Karhu, Kauhajoki 1:24:30 M45-31:45:23 (11) 9:11
57
Watkins Tim GBRSouth Ribble OC, Chorley 1:24:51 M45-21:40:25 (11) 9:13
58
Labanouski Anatoli BLRMinsk 1:24:58 M45-31:49:53 (21) 9:14
59
Vilents Dimitri RUSMysl, Moscow 1:25:31 M45-11:49:22 (14) 9:17
60
Huttunen Kalle FINKuo-Su, Kuopio 1:25:42 M45-21:48:11 (23) 9:18
61
Laaksonen Tapio FINLynx, Lahti 1:25:48 M45-21:39:08 (10) 9:19
62
Sergeev Oleksandr UKRNasostechcomplekt, Sumy 1:27:01 M45-11:50:33 (16) 9:27
63
Ulevičius Henrikas LTULabirintas OK, Vilnius 1:27:41 M45-21:42:56 (13) 9:31
64
Van De Riet Gerrit NEDOLifant, Sint-Oedenrode 1:28:18 M45-31:42:32 (  8) 9:35
65
Malinen Jukka FINRajamaen Rykmentti, Lahti 1:29:07 M45-11:55:19 (23) 9:41
66
Stuart Phil GBRBAOC 1:30:19 M45-21:38:25 (  9) 9:49
67
Simanaitis Alvydas LTUKuršėnai 1:30:22 M45-21:44:41 (16) 9:49
68
Laine Timo FINLiedon Parma, Ilmarinen 1:31:24 M45-31:52:18 (24) 9:56
69
Guriev Sergei RUSTCS, Smolensk 1:32:22 M45-21:46:49 (18) 10:02
70
Kaar Andres ESTTA OK, Tallinn 1:32:25 M45-11:52:32 (19) 10:02
71
Vilkelis Jonas LTULėvuo OK, Panevėžys 1:32:26 M45-11:50:42 (17) 10:02
72
Laapas Ossi FINRaKas, Lappeenranta 1:36:59 M45-11:59:52 (27) 10:32
73
Lüüs Udo ESTOK Ilves, Tallinn 1:37:23 M45-31:52:11 (23) 10:35
74
Laine Pertti FINMulPa, 54800 SAVITAIPALE 1:44:41 M45-31:50:22 (22) 11:22
75
Sipponen Markku FINPaimion Rasti, Ilmarinen 1:48:41 M45-11:54:15 (22) 11:48
76
Ryen Ottar NORNord-Oesterdal, Vikersund 1:52:12 M45-21:50:42 (27) 12:11
  Ryno Karl Åke SWETisaren OK, Kumla dsq M45-11:59:29 (25)  
  Saarivaara Ari FINMegaFit, Piispanristi dsq M45-11:38:36 (  3)  
  Valonen Tapani FINMegaFit, Piispanristi dsq M45-11:52:50 (20)  
  Malinen Jouko FINHS, Helsinki dsq M45-21:47:52 (21)  
  Moe Dag NOROevreboe, Vikersund dsq M45-31:48:29 (15)  

Tarpiniai laikai