WMOC qualification
LTU, Smiltynė, Klaipėda, 2001-07-02

Rezultatai

Grupė M45-3

Trasa 1 d. 7.9 km 21 KP, 2 d. 8.3 km 20 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 1:27:4242:42 (  1)45:00 (  1)
2
Dalby Morten NORHalden SK, Halden 1:30:5943:30 (  3)47:29 (  4)
3
Rantio Jukka Pekka FINMegaFit, Piispanristi 1:32:0945:45 (  4)46:24 (  2)
4
Kokins Juris LATVidzeme, Rauna, Ciesu r. 1:33:3842:56 (  2)50:42 (  5)
5
Pavlov Nikolai RUSChuvashia, Cheboksary 1:37:0049:34 (11)47:26 (  3)
6
Harwood Eddie GBRMOR, Elgin 1:40:5447:40 (  6)53:14 (  7)
7
Fries Anders SWEUmeå OK, Umeå 1:41:0848:26 (  8)52:42 (  6)
8
Van De Riet Gerrit NEDOLifant, Sint-Oedenrode 1:42:3247:44 (  7)54:48 (11)
9
Piironen Markku FINKalevan Rasti, HARINJÄRVI 1:42:4848:32 (  9)54:16 (10)
10
Andersen Ole DENHerning OK, Vildbjerg 1:43:5749:42 (12)54:15 (  9)
11
Laine Harri FINKauhajoen Karhu, Kauhajoki 1:45:2350:29 (16)54:54 (12)
12
Pietikainen Markku FINJoKu, Lappeenranta 1:45:4049:53 (14)55:47 (16)
13
Vasilevičius Juozas LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:45:5449:00 (10)56:54 (17)
14
Kivisto Markku FINRaKas, Lappeenranta 1:46:1750:39 (17)55:38 (15)
15
Moe Dag NOROevreboe, Vikersund 1:48:2952:54 (25)55:35 (14)
16
Brox Ola NORJacobs, Gressvik 1:48:3249:46 (13)58:46 (23)
17
Lappalainen Pertti FINJyry, Vantaa 1:49:3052:04 (19)57:26 (21)
18
Valkonen Pekka FINKangasniemen Kalske, KUTEMAJÄRVI 1:49:3749:58 (15)59:39 (26)
19
Tervo Vesa FINRajamaen Rykmentti, Lahti 1:49:4052:37 (24)57:03 (18)
20
Watterdal Tore NOROL Tonsberg, Borghelm 1:49:5252:23 (22)57:29 (22)
21
Labanouski Anatoli BLRMinsk 1:49:5352:34 (23)57:19 (20)
22
Laine Pertti FINMulPa, 54800 SAVITAIPALE 1:50:2256:58 (31)53:24 (  8)
23
Lüüs Udo ESTOK Ilves, Tallinn 1:52:1152:05 (20)1:00:06 (28)
24
Laine Timo FINLiedon Parma, Ilmarinen 1:52:1855:04 (27)57:14 (19)
25
Daniel Charles GBRBristol OK, Newport 1:52:4351:28 (18)1:01:15 (30)
26
Lukin Mikhail RUSKrasnogorsk, Moscow 1:52:5352:08 (21)1:00:45 (29)
27
Andres Peter SUIOLG Pfaeffikon, Langenthal 1:53:5454:27 (26)59:27 (25)
28
Riabovas Vytautas LTUFiesta OK, Vilnius 1:55:141:00:13 (42)55:01 (13)
29
Laveikis Rolands LATKapa OK, Carnikava, Rigas r. 1:58:0159:12 (38)58:49 (24)
30
Ehrencrona Kjell SWEIFK Göteborg, Göteborg 1:59:0456:55 (30)1:02:09 (34)
31
Raatikainen Seppo FINSaarijarven Pullistu, Vantaa 2:00:0458:05 (33)1:01:59 (33)
32
Soudek Vojtech CZEMeteor Kacerov, Praha 2:00:2758:41 (35)1:01:46 (32)
33
Weise Sigfrid SWETisaren OK, Kumla 2:00:411:00:58 (46)59:43 (27)
34
Wickholm Martin FINIF Sibbo Vargarna, SÖDERKULLA 2:01:4756:14 (28)1:05:33 (42)
35
Vollen Magne NOROSI, Vikersund 2:01:501:00:35 (44)1:01:15 (30)
36
Toivonen Esa FINTarpian Suunta, Toijala 2:02:4458:38 (34)1:04:06 (39)
37
Kopelevich Alexandr RUSAzimut, Saint Petersburg 2:02:4657:44 (32)1:05:02 (41)
38
Suhonen Pentti FINVRU Hyvinkaa, HYVINKÄÄ 2:02:4759:15 (40)1:03:32 (36)
39
Joensuu Esa FINKangSK, Ruutana 2:02:5759:12 (38)1:03:45 (37)
40
Finke Bernhard GERWWOPG, Berlin 2:03:0959:18 (41)1:03:51 (38)
41
Saario Jouni FINMegaFit, Piispanristi 2:03:151:01:06 (47)1:02:09 (34)
42
Martinsson Stellan SWEOK Tyringe, Eslöv 2:03:4959:09 (37)1:04:40 (40)
43
Konig Matthias GERSSV Planeta Radebeul, Weinboehla 2:06:071:00:24 (43)1:05:43 (43)
44
Stulov Sergei RUSKsanty, Moscow 2:07:591:01:08 (48)1:06:51 (46)
45
Kalek Wlodzimierz POLDOLS, Wroclaw 2:08:061:01:49 (49)1:06:17 (45)
46
Hanttu Ari FINRasti-Nokia, Nokia 2:08:131:00:35 (44)1:07:38 (47)
47
Richardson Jonathan GERSV Seebronn, Bondorf 2:09:1458:45 (36)1:10:29 (50)
48
Rūkas Gvidas LTUDevyni OK, Vilnius 2:19:521:11:19 (57)1:08:33 (48)
49
Simakin Sergei RUSKsanty, Moscow 2:20:211:03:39 (50)1:16:42 (55)
50
Eden Tim GBRNorway, Harleston 2:20:441:04:25 (51)1:16:19 (53)
51
Krasuckis Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:22:271:04:38 (52)1:17:49 (57)
52
Alho Jarmo FINVRU Hyvinkaa, HYVINKÄÄ 2:24:011:17:47 (63)1:06:14 (44)
53
Dūda Kostas LTULabirintas OK, Vilnius 2:24:321:14:28 (59)1:10:04 (49)
54
Scherrer Matthias SUIOLG Basel, MURTEN 2:24:401:08:22 (54)1:16:18 (52)
55
Arasimavičius Vidimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:27:161:14:51 (60)1:12:25 (51)
56
Jumppanen Heimo FINPihkaniskt, Vantaa 2:27:591:05:42 (53)1:22:17 (59)
57
Antonsen Terje NORJacobs, Gressvik 2:36:321:12:34 (58)1:23:58 (60)
58
Kekki Mikko FINKuusankosken Urheilu, Vantaa 2:36:561:10:50 (56)1:26:06 (61)
59
Sinisoo Viljo ESTHiiumaa OK, KÄRDLA 2:37:091:20:31 (64)1:16:38 (54)
60
Chin Chi Pang HKGSo Kon Po, Causeway 2:42:061:22:26 (65)1:19:40 (58)
61
Wendler Christian GERSV Wissenschaft Qued, Burg bei Magdeburg 2:45:131:27:25 (67)1:17:48 (56)
62
Fladberg Jens DENHerlufsholm, Nęstved 2:52:191:15:12 (62)1:37:07 (64)
63
Grabarczyk Tadeusz POLWKS Slask, Wroclaw 2:57:001:22:58 (66)1:34:02 (63)
64
El Khalki Jamel FINHelsingin Suunnistaj, Vantaa 2:59:031:10:17 (55)1:48:46 (66)
65
Rutkauskas Algimantas LTUKaunas 2:59:531:14:53 (61)1:45:00 (65)
66
Kellens Jean Pierre BELKOL, Bilzen 3:00:251:32:10 (68)1:28:15 (62)
  Leakey Alan GBRSLOW, Aberdeenshire 46:3646:36 (  5)dsq
  Koskinen Tuomo FINSuSe, Kankaanpää 56:4056:40 (29)dsq
  Köhle Urs SUISuisse Senior, Utzigen  dsqdsq