WMOC qualification
LTU, Smiltynė, Klaipėda, 2001-07-02

Rezultatai

Grupė M45-3

Trasa 7.9 km 21 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 42:42 5:24
2
Kokins Juris LATVidzeme, Rauna, Ciesu r. 42:56 5:26
3
Dalby Morten NORHalden SK, Halden 43:30 5:30
4
Rantio Jukka Pekka FINMegaFit, Piispanristi 45:45 5:47
5
Leakey Alan GBRSLOW, Aberdeenshire 46:36 5:53
6
Harwood Eddie GBRMOR, Elgin 47:40 6:02
7
Van De Riet Gerrit NEDOLifant, Sint-Oedenrode 47:44 6:02
8
Fries Anders SWEUmeå OK, Umeå 48:26 6:07
9
Piironen Markku FINKalevan Rasti, HARINJÄRVI 48:32 6:08
10
Vasilevičius Juozas LTUKlajūnas OK, Molėtai 49:00 6:12
11
Pavlov Nikolai RUSChuvashia, Cheboksary 49:34 6:16
12
Andersen Ole DENHerning OK, Vildbjerg 49:42 6:17
13
Brox Ola NORJacobs, Gressvik 49:46 6:17
14
Pietikainen Markku FINJoKu, Lappeenranta 49:53 6:18
15
Valkonen Pekka FINKangasniemen Kalske, KUTEMAJÄRVI 49:58 6:19
16
Laine Harri FINKauhajoen Karhu, Kauhajoki 50:29 6:23
17
Kivisto Markku FINRaKas, Lappeenranta 50:39 6:24
18
Daniel Charles GBRBristol OK, Newport 51:28 6:30
19
Lappalainen Pertti FINJyry, Vantaa 52:04 6:35
20
Lüüs Udo ESTOK Ilves, Tallinn 52:05 6:35
21
Lukin Mikhail RUSKrasnogorsk, Moscow 52:08 6:35
22
Watterdal Tore NOROL Tonsberg, Borghelm 52:23 6:37
23
Labanouski Anatoli BLRMinsk 52:34 6:39
24
Tervo Vesa FINRajamaen Rykmentti, Lahti 52:37 6:39
25
Moe Dag NOROevreboe, Vikersund 52:54 6:41
26
Andres Peter SUIOLG Pfaeffikon, Langenthal 54:27 6:53
27
Laine Timo FINLiedon Parma, Ilmarinen 55:04 6:58
28
Wickholm Martin FINIF Sibbo Vargarna, SÖDERKULLA 56:14 7:07
29
Koskinen Tuomo FINSuSe, Kankaanpää 56:40 7:10
30
Ehrencrona Kjell SWEIFK Göteborg, Göteborg 56:55 7:12
31
Laine Pertti FINMulPa, 54800 SAVITAIPALE 56:58 7:12
32
Kopelevich Alexandr RUSAzimut, Saint Petersburg 57:44 7:18
33
Raatikainen Seppo FINSaarijarven Pullistu, Vantaa 58:05 7:21
34
Toivonen Esa FINTarpian Suunta, Toijala 58:38 7:25
35
Soudek Vojtech CZEMeteor Kacerov, Praha 58:41 7:25
36
Richardson Jonathan GERSV Seebronn, Bondorf 58:45 7:26
37
Martinsson Stellan SWEOK Tyringe, Eslöv 59:09 7:29
38
Laveikis Rolands LATKapa OK, Carnikava, Rigas r. 59:12 7:29
38
Joensuu Esa FINKangSK, Ruutana 59:12 7:29
40
Suhonen Pentti FINVRU Hyvinkaa, HYVINKÄÄ 59:15 7:30
41
Finke Bernhard GERWWOPG, Berlin 59:18 7:30
42
Riabovas Vytautas LTUFiesta OK, Vilnius 1:00:13 7:37
43
Konig Matthias GERSSV Planeta Radebeul, Weinboehla 1:00:24 7:38
44
Hanttu Ari FINRasti-Nokia, Nokia 1:00:35 7:40
44
Vollen Magne NOROSI, Vikersund 1:00:35 7:40
46
Weise Sigfrid SWETisaren OK, Kumla 1:00:58 7:43
47
Saario Jouni FINMegaFit, Piispanristi 1:01:06 7:44
48
Stulov Sergei RUSKsanty, Moscow 1:01:08 7:44
49
Kalek Wlodzimierz POLDOLS, Wroclaw 1:01:49 7:49
50
Simakin Sergei RUSKsanty, Moscow 1:03:39 8:03
51
Eden Tim GBRNorway, Harleston 1:04:25 8:09
52
Krasuckis Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 1:04:38 8:10
53
Jumppanen Heimo FINPihkaniskt, Vantaa 1:05:42 8:18
54
Scherrer Matthias SUIOLG Basel, MURTEN 1:08:22 8:39
55
El Khalki Jamel FINHelsingin Suunnistaj, Vantaa 1:10:17 8:53
56
Kekki Mikko FINKuusankosken Urheilu, Vantaa 1:10:50 8:57
57
Rūkas Gvidas LTUDevyni OK, Vilnius 1:11:19 9:01
58
Antonsen Terje NORJacobs, Gressvik 1:12:34 9:11
59
Dūda Kostas LTULabirintas OK, Vilnius 1:14:28 9:25
60
Arasimavičius Vidimantas LTULabirintas OK, Vilnius 1:14:51 9:28
61
Rutkauskas Algimantas LTUKaunas 1:14:53 9:28
62
Fladberg Jens DENHerlufsholm, Nęstved 1:15:12 9:31
63
Alho Jarmo FINVRU Hyvinkaa, HYVINKÄÄ 1:17:47 9:50
64
Sinisoo Viljo ESTHiiumaa OK, KÄRDLA 1:20:31 10:11
65
Chin Chi Pang HKGSo Kon Po, Causeway 1:22:26 10:26
66
Grabarczyk Tadeusz POLWKS Slask, Wroclaw 1:22:58 10:30
67
Wendler Christian GERSV Wissenschaft Qued, Burg bei Magdeburg 1:27:25 11:03
68
Kellens Jean Pierre BELKOL, Bilzen 1:32:10 11:40
  Köhle Urs SUISuisse Senior, Utzigen dsq  

Tarpiniai laikai