WMOC finals
LTU, Juodkrantė, Neringa, 2001-07-05

Rezultatai

Grupė M50B

Trasa 6.5 km 14 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas Kvalifikacija min/km
1
Paivanranta Pertti FINJoKu, Lappeenranta 46:23 M50-41:46:41 (28) 7:08
2
Höglund Kurt FINOK Orient, PORVOO 49:39 M50-21:52:29 (22) 7:38
3
Rix John GBRBristol OK, Newport 51:04 M50-21:51:50 (21) 7:51
4
Löyttyjärvi Kari FINJyry, Vantaa 51:38 M50-11:52:00 (22) 7:56
5
Kaukiainen Raimo FINHollolan Urheilijat, HOLLOLA 53:05 M50-12:07:05 (37) 8:10
6
Janušauskas Kazys LTUTakas OK, Kaunas 54:01 M50-41:51:12 (32) 8:18
7
Baumann Kurt SUISuisse Senior, Utzigen 54:10 M50-31:46:50 (22) 8:20
8
Kallemets Mati ESTOK Okas, Tallinn 55:49 M50-22:01:55 (32) 8:35
9
Pocius Remigijus LTUMedeina OK, Kaunas 56:40 M50-41:43:35 (25) 8:43
10
Helin Jorma FINJyry, Vantaa 56:43 M50-41:49:27 (30) 8:43
11
Bischoff Martin SUIOLG Chur, Langenthal 57:12 M50-21:56:21 (27) 8:48
12
Lukkarinen Mikko FINSK Pohjantahti, Vantaa 57:49 M50-41:41:28 (23) 8:53
13
Lepistö Rauno FINHauhon Sisu, Hauho 58:01 M50-32:01:08 (39) 8:55
14
Salmenoja Pertti FINHirvHe, Vantaa 59:07 M50-22:00:05 (31) 9:05
15
Kovacs Attila HUNZSC, Miskolc 59:41 M50-31:47:12 (23) 9:10
16
Lauglo Harald NORTrollelg, Vikersund 1:00:18 M50-21:55:50 (26) 9:16
17
Kirjanen Ilmar ESTTA OK, Tallinn 1:00:59 M50-21:53:34 (24) 9:22
18
Romula Tuomo FINMesikammenet, Vantaa 1:01:25 M50-21:53:14 (23) 9:26
18
Andersson Karl Erik SWEIFK Moras OK, 792 37 MORA 1:01:25 M50-21:54:50 (25) 9:26
20
Mäkelä Harri FINSuSe, Kankaanpää 1:01:31 M50-11:53:27 (23) 9:27
21
Laksfors Per NORJacobs, Gressvik 1:01:45 M50-11:57:59 (26) 9:30
22
Koc Zdenek CZEMeteor Kacerov, Praha 1:02:04 M50-11:58:14 (27) 9:32
23
Pape Heinz Friedrich GERTG Lage, Bad Salzuflen 1:02:30 M50-41:41:07 (22) 9:36
24
Nataas Magnus NORVikersund 1:02:53 M50-22:00:04 (30) 9:40
25
Tripax John DENHolbaek OK, Nęstved 1:03:01 M50-31:59:34 (36) 9:41
26
Hanstein Rein ESTOK Okas, Tallinn 1:03:15 M50-31:52:13 (27) 9:43
27
Burlinov Nikolai RUSKsanty, Moscow 1:03:21 M50-32:00:54 (38) 9:44
28
Seppanen Raimo FINMegaFit, Piispanristi 1:03:36 M50-21:58:57 (29) 9:47
29
Cicėnas Rimantas LTUKadagys OK, Vilnius 1:03:56 M50-31:52:28 (29) 9:50
30
Kutka Rimvydas LTUMedeina OK, Kaunas 1:03:58 M50-41:40:18 (21) 9:50
31
Stewart Alistair NZLAuckland OC, Auckland 1:04:18 M50-41:54:54 (35) 9:53
32
Tamminen Pentti FINPerttelin Peikot, PERNIÖ 1:04:52 M50-31:55:25 (31) 9:58
33
Bolshakov Yury RUSNovgorod, Vel.Novgorod 1:04:59 M50-41:56:35 (36) 9:59
34
Välimäki Heimo FINTurun Visat, PERNIÖ 1:05:45 M50-22:05:56 (38) 10:06
35
Oberg Hans SWEOK Hällen, Eslöv 1:05:51 M50-11:54:44 (25) 10:07
36
Flick Steve AUSBennelong Northside, EPPING .N.S.W 1:05:55 M50-12:04:48 (33) 10:08
37
Svensk Lars Åke SWEOK Hällen, Eslöv 1:05:57 M50-12:01:52 (32) 10:08
38
Haertelt Helmut GERSSV Planeta Radebeul, Weinboehla 1:06:21 M50-11:54:13 (24) 10:12
39
Kangasaho Simo FINDelta, Kirkniemi 1:06:46 M50-12:08:03 (39) 10:16
40
Fredly Jostein NORFoerde, Vikersund 1:06:52 M50-22:04:06 (37) 10:17
41
Bartkowiak Edward POLKS Polonia, Wroclaw 1:07:02 M50-31:49:19 (25) 10:18
42
Egorchin Sergei RUSVolzhskie Prostory, Nizhny Novgorod 1:07:05 M50-41:42:12 (24) 10:19
43
Alilonttinen Martti FINLiedon Parma, Ilmarinen 1:07:33 M50-31:47:23 (24) 10:23
44
Blomström Sten SWEIK Stern, Göteborg 1:07:52 M50-22:03:49 (35) 10:26
45
Mykkänen Martti FINSii-Ra, Kuopio 1:08:20 M50-22:03:54 (36) 10:30
46
Asberg Jan SWEHaverodal, Everod 1:08:30 M50-31:58:25 (34) 10:32
46
Laine Juhani FINMageFit, Piispanristi 1:08:30 M50-41:50:34 (31) 10:32
48
Staedelin Hans Peter SUIOLY Langenthal, Langenthal 1:09:42 M50-41:59:32 (39) 10:43
49
Olsson Gert SWEOK Silva, S-26023 Kågeröd 1:10:03 M50-12:05:59 (35) 10:46
50
Bobach Poul DENAalborg OK, Gistrup 1:10:05 M50-21:58:09 (28) 10:46
51
Karlsson Rolf SWEOK Hällen, Eslöv 1:10:47 M50-41:58:21 (38) 10:53
52
Kadirov Denis RUSMoscow, Moscow 1:11:07 M50-32:03:36 (40) 10:56
53
Slepov Viatcheslav RUSMysl, Moscow 1:12:28 M50-12:01:17 (31) 11:08
54
Kondratas Romualdas LTUDevyni OK, Vilnius 1:12:51 M50-31:59:15 (35) 11:12
55
Pačkauskas Laimutis LTULabirintas OK, Vilnius 1:13:25 M50-12:07:26 (38) 11:17
56
Salonen Heikki FINPihkaniskat, FIN - 01660 VANTAA 1:14:35 M50-31:57:39 (32) 11:28
57
Aug Paul ESTOK Orvand, Tallinn 1:15:01 M50-22:03:23 (34) 11:32
58
Nelk Kalle ESTOK Orion, Tallinn 1:15:17 M50-41:53:42 (34) 11:34
59
Stang Bard NORHein, Vikersund 1:15:19 M50-22:03:21 (33) 11:35
60
Hotti Reino FINHelsingin Suunnistaj, Vantaa 1:15:57 M50-12:00:07 (29) 11:41
61
Leino Tapio FINEspoon Suunta, Vantaa 1:16:00 M50-11:59:03 (28) 11:41
62
Faestad Knut NORHamar OK, Angelholm, Sweden 1:16:31 M50-12:05:31 (34) 11:46
63
Eimaitis Bernardas LTULabirintas OK, Vilnius 1:17:34 M50-41:46:58 (29) 11:56
64
Aul Vaino ESTOK Johvikas, Tallinn 1:17:47 M50-41:57:57 (37) 11:58
65
Huikkola Hannu FINKangSK, Ruutana 1:19:30 M50-41:59:57 (40) 12:13
66
Rychtecky Josef CZECeske Budejovice, Praha 1:20:22 M50-22:08:08 (40) 12:21
67
Hovi Kari FINMegaFit, Piispanristi 1:20:57 M50-31:52:24 (28) 12:27
68
Kaski Esko FINSalon Viesti, PERNIÖ 1:21:20 M50-12:08:16 (40) 12:30
69
Banikov Genadi RUSMos.Com., Moscow 1:23:57 M50-41:44:03 (26) 12:54
70
Husen Ole DENFarum OK, Farum 1:25:11 M50-12:00:41 (30) 13:06
71
Moore Hugh AUSRed Roos, ACT 1:26:34 M50-31:54:22 (30) 13:19
72
Mäntyniemi Matti FINTY, Vantaa 1:40:00 M50-22:08:08 (40) 15:23
73
Libersky Mirko CZEMeteor Kacerov, Praha 1:50:30 M50-22:06:17 (39) 17:00
74
Opsahl Karl Petter NORLoten, Vikersund 1:58:22 M50-11:50:57 (21) 18:12
  Gaižauskas Eugenijus LTULabirintas OK, Vilnius dsq M50-31:46:18 (21)  
  Andersson Sture SWEUlricehamns OK, Eslöv dsq M50-41:52:09 (33)  
  Lepo Kalevi FINKangasalan Kisa, Vantaa dsq M50-31:58:06 (33)  
  Kuziashev Anatoli UKRNasostechcomplekt, Sumy dsq M50-31:59:56 (37)  
  Buvik Jan Gaute NORKorgen, Vikersund dsq M50-41:46:06 (27)  
  Darthiail Jean Paul FRACSEIS, Le Barp dsq M50-31:50:10 (26)  

Tarpiniai laikai