EOC sprint
LTU, Smiltynė, 2008-09-25

Dalyvio Bondarenko Igor tarpiniai laikai

Diena 1

Grupė M40

Trasa 4.1 km 18 KP

Nr.KPLaikas Klaida **VietaAntžmogis
absoliutusintervalegeriausias skirtumas *
 Sta12:13:00         
15312:14:041:041:04
0:55
-0:02
0:09
-3%
16%
 1
10
Bondarenko I.
Rotter N.
25412:14:390:350:35
0:34
-0:01
0:01
-3%
3%
 1
2
Bondarenko I.
Haselsberger K.
34912:17:052:262:16
2:15
0:10
0:11
7%
8%
 4
12
Rantala M.
Bogar F.
46012:18:121:071:05
0:54
0:02
0:13
3%
24%
 2
17
Rantala M.
Juura E.
55512:20:402:282:15
2:05
0:13
0:23
10%
18%
 3
13
Jahn M.
Bogar F.
66712:21:511:111:11
1:07
-0:04
0:04
-6%
6%
 1
2
Bondarenko I.
Jackiewicz A.
73412:23:532:021:39
1:30
0:23
0:32
23%
36%
 9
24
Saari I.
Pospisek M.
86312:25:261:331:24
1:17
0:09
0:16
11%
21%
 5
17
Gruzde E.
Wik T.
93912:27:272:011:49
1:30
0:12
0:31
11%
34%
 6
23
Gruzde E.
Gluhov V.
106412:28:441:170:59
0:49
0:18
0:28
31%
57%
0:1313
37
Ambrazas S., Saari I.
Szwancarz G.
116512:30:271:430:51 0:52102% 0:3715
39
Lalevee J. C., Rantala M.
Gluhov V.
125812:31:000:330:32
0:28
0:01
0:05
3%
18%
 3
9
Ambrazas S., Lalevee J. C.
Jackiewicz A.
 5912:32:11         
135112:32:591:591:43
0:49
0:16
1:10
16%
143%
0:553
20
Gruzde E.
Pospisek M.
143112:34:091:101:02
0:57
0:08
0:13
13%
23%
 4
23
Rantala M.
Bogar F.
154812:35:020:530:49
0:46
0:04
0:07
8%
15%
 5
20
Ambrazas S.
Jutila J.
164312:35:390:370:32 0:0516%  2
8
Lalevee J. C.
Haselsberger K., Niemi P., Jackiewicz A.
174612:36:330:540:46
0:43
0:08
0:11
17%
26%
 9
29
Ambrazas S.
Jutila J.
1810012:37:120:390:34
0:32
0:05
0:07
15%
22%
 7
32
Lalevee J. C.
Bogar F., Stransky V., Jackiewicz A.
 Fin12:37:260:140:14
0:13
0:00
0:01
6%
13%
 2
15
Ambrazas S.
Pospisek M.
Rezultatas24:2721:20
18:47
3:06
5:39
-0:07
15%
30%
-2%
1:452
11

* teigiamas skirtumas yra tarp dalyvio laiko ir geriausio laiko, neigiamas skirtumas yra tarp dalyvio laiko ir antro laiko, jei dalyvio laikas geriausias.

** klaidą fiksuojama, jeigu dalyvis atsilieka nuo savo grafiko virš 10 sekundžių. Grafiko skaičiavimui atmetamos klaidos virš 1 minutės.