EOC sprint
LTU, Smiltynė, 2008-09-25

Dalyvio Saari Ismo tarpiniai laikai

Diena 1

Grupė M40

Trasa 4.1 km 18 KP

Nr.KPLaikas Klaida **VietaAntžmogis
absoliutusintervalegeriausias skirtumas *
 Sta12:19:00         
15312:20:081:081:04
0:55
0:04
0:13
6%
24%
 4
16
Bondarenko I.
Rotter N.
25412:20:560:480:35
0:34
0:13
0:14
37%
41%
 14
37
Bondarenko I.
Haselsberger K.
34912:23:262:302:16
2:15
0:14
0:15
10%
11%
 6
16
Rantala M.
Bogar F.
46012:24:331:071:05
0:54
0:02
0:13
3%
24%
 2
17
Rantala M.
Juura E.
55512:27:182:452:15
2:05
0:30
0:40
22%
32%
 5
21
Jahn M.
Bogar F.
66712:28:441:261:11
1:07
0:15
0:19
21%
28%
 4
14
Bondarenko I.
Jackiewicz A.
73412:30:231:391:39
1:30
-0:01
0:09
-1%
10%
 1
6
Saari I.
Pospisek M.
86312:31:511:281:24
1:17
0:04
0:11
5%
14%
 3
11
Gruzde E.
Wik T.
93912:34:072:161:49
1:30
0:27
0:46
25%
51%
0:2211
38
Gruzde E.
Gluhov V.
106412:35:060:590:59
0:49
 
0:10
 
20%
 1
12
Saari I., Ambrazas S.
Szwancarz G.
116512:36:301:240:51 0:3365% 0:1910
31
Lalevee J. C., Rantala M.
Gluhov V.
125812:37:100:400:32
0:28
0:08
0:12
25%
43%
 12
38
Ambrazas S., Lalevee J. C.
Jackiewicz A.
135112:39:492:391:43
0:49
0:56
1:50
54%
224%
1:3715
38
Gruzde E.
Pospisek M.
143112:40:571:081:02
0:57
0:06
0:11
10%
19%
 3
20
Rantala M.
Bogar F.
154812:41:500:530:49
0:46
0:04
0:07
8%
15%
 5
20
Ambrazas S.
Jutila J.
164312:42:370:470:32 0:1547%  9
32
Lalevee J. C.
Haselsberger K., Niemi P., Jackiewicz A.
174612:43:280:510:46
0:43
0:05
0:08
11%
19%
 4
21
Ambrazas S.
Jutila J.
1810012:44:080:400:34
0:32
0:06
0:08
18%
25%
 9
35
Lalevee J. C.
Bogar F., Stransky V., Jackiewicz A.
 Fin12:44:230:150:14
0:13
0:00
0:01
6%
14%
 3
18
Ambrazas S.
Pospisek M.
Rezultatas25:2321:20
18:47
4:02
6:35
-0:01
19%
35%
-0%
2:184
16

* teigiamas skirtumas yra tarp dalyvio laiko ir geriausio laiko, neigiamas skirtumas yra tarp dalyvio laiko ir antro laiko, jei dalyvio laikas geriausias.

** klaidą fiksuojama, jeigu dalyvis atsilieka nuo savo grafiko virš 10 sekundžių. Grafiko skaičiavimui atmetamos klaidos virš 1 minutės.