Daugiadienės Vilnius
LTU, Vilnius ir apylinkės, 2013-05-10

Rezultatai

Grupės M12, W12

Trasa 1 d. 1.2 km 9 KP, 2 d. 1.8 km 4 KP, 3 d. 1.4 km 6 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1W12Liegutė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 39:29 8:57 (  2)14:51 (  3)15:41 (  3)
2M12Časas Adomas LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 44:18 10:29 (  7)13:26 (  2)20:23 (  9)
3M12Iskenderovas Ramūnas LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 48:51 14:48 (19)18:23 (  8)15:40 (  2)
4M12Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 48:56 10:18 (  6)16:28 (  4)22:10 (10)
5M12Stravinskas Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 53:45 12:52 (16)23:04 (11)17:49 (  6)
6M12Dauknys Gytis LTUOriens OK, Panevėžys 54:09 19:13 (22)16:57 (  6)17:59 (  8)
7M12Lapinskas Ramojus LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 54:20 12:27 (13)24:09 (12)17:44 (  5)
8W12Pakarnytė Ieva LTUPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius 54:38 9:32 (  5)18:35 (  9)26:31 (12)
9W12Dobrovolskaitė Kamilė LTUSM Gaja, Kaunas 1:00:07 11:09 (  8)19:06 (10)29:52 (13)
10W12Žilionytė Ieva LTUSM Gaja, Kaunas 1:02:38 9:08 (  3)35:41 (13)17:49 (  6)
11W12Gedgaudaitė Natalija LTUŠilalės SM, Šilalė 1:21:50 12:39 (14)51:35 (15)17:36 (  4)
12W12Bliudžiūtė Gabija LTUŠilalės SM, Šilalė 1:34:44 11:35 (10)47:37 (14)35:32 (14)
13W12Masedonskaitė Evelina LTUŠilalės SM, Šilalė 1:35:00 17:23 (21)18:09 (  7)59:28 (15)
14W12Laurinaitytė Orinta LTUŠilalės SM, Šilalė 1:39:32 17:01 (20)1:00:09 (16)22:22 (11)
15M12Piličiauskas Divonis LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 21:06 8:30 (  1)12:36 (  1)dns
16M12Velde Augusts LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 28:53 dsq16:31 (  5)12:22 (  1)
17M12Valavičius Benas LTUSM Gaja, Kaunas 9:31 9:31 (  4)dnsdns
18W12Skaisgirytė Justė LTUSM Gaja, Kaunas 11:10 11:10 (  9)dnsdns
19W12Misevičiūtė Karolina LTUSM Gaja, Kaunas 11:48 11:48 (11)dnsdns
20M12Čereška Andrius LTUSM Gaja, Kaunas 12:03 12:03 (12)dnsdns
21M12Aukštuolis Arnoldas LTUSM Gaja, Kaunas 12:50 12:50 (15)dnsdns
22W12Skaisgirytė Austė LTUSM Gaja, Kaunas 13:00 13:00 (17)dnsdns
23M12Šaltenis Gustas LTUSM Gaja, Kaunas 13:34 13:34 (18)dnsdns
24W12Daunoravičiūtė Barbora LTURASKK SK, Sietyno SM, Vilnius 23:46 23:46 (23)dnsdns