Lietuvos taurė
LTU, Druskininkai, 2014-10-18

Rezultatai

Grupė MS

Trasa 1 d. 7.2 km 18 KP, 2 d. 4.5 km 15 KP

Rezultatai anuliuoti 1 diena

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
  Beliūnas Vytautas LTUŠilas OK, Vilnius 26:0744:1926:07 (  1)
  Morėnas Gediminas LTUAdidas adventure, KTU, Kaunas 26:4741:1926:47 (  2)
  Gerasimov Andrej LTUIgtisa SK, Šiauliai 28:3355:2428:33 (  3)
  Čiapas Agnius LTUArboro OK, Klaipėda 28:4545:3028:45 (  4)
  Pogorelovas Ruslanas LTUĄžuolas OK, Vilnius 28:4946:2428:49 (  5)
  Krasko Pavel BLRKamvol, Grodno 29:2744:5029:27 (  6)
  Novičenko Eduard LTUŠiurpys OK, Zarasai 29:4246:4529:42 (  7)
  Mickus Dovydas LTUŠilalės SM, Šilalė 29:4646:0129:46 (  8)
  Markau Vitali BLRNemiga Nord, Minsk 30:0745:5630:07 (  9)
  Romančikas Gediminas LTUTakas OK, Kaunas 30:4959:2830:49 (10)
  Labchevski Aliaksei BLRwww.obelarus.net 30:5348:2430:53 (11)
  Astrauskas Marius LTUSakas OK, Vilnius 31:2356:1331:23 (12)
  Buožys Egidijus LTUTelšiai OK, Telšiai 31:5152:4131:51 (13)
  Martinkus Mantas LTUJavonis OK, Marijampolė 32:08dns32:08
  Šumskas Gytis LTUSakas OK, Šiauliai 32:5055:2832:50 (14)
  Vidzikauskas Giedrius LTUMedeina OK, Kaunas 32:5158:5032:51 (15)
  Matonis Audrūnas LTUwww.eggbird.lt, Kaunas 33:0158:2533:01 (16)
  Rybakov Oleksandr UKRSlavutich OK, Kyiv 33:0556:1933:05 (17)
  Šironas Andrius LTUKlajūnas OK, Molėtai 33:2053:1133:20 (18)
  Misius Gediminas LTUĄžuolas OK, Vilnius 34:001:02:5534:00 (19)
  Šimėnas Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 34:041:01:5234:04 (20)
  Urbonas Vytautas LTUSakas OK, Šiauliai 34:1359:2534:13 (21)
  Samoliotovas Arūnas LTUDainava OK, Alytus 34:261:02:4534:26 (22)
  Jokūbaitis Giedrius LTUKaršuva OK, Jurbarkas 34:3154:4534:31 (23)
  Balčiūnaitis Vytautas LTUTakas OK, Kaunas 34:3254:5234:32 (24)
  Obernihin Igor BLROrion SCO, Minsk 35:0054:5235:00 (25)
  Nazaranka Vitali BLRTurlan, Minsk 35:041:00:5535:04 (26)
  Šilo Vitalijus LTUKaunas 35:1855:4635:18 (27)
  Davidovich Dzmitry BLRBSU, Minsk 35:291:01:5935:29 (28)
  Jemeljanenko Andrejus LTUTakas OK, Kaunas 35:3755:1635:37 (29)
  Aranskis Artūras LTUŠilas OK, Vilnius 36:2253:3236:22 (30)
  Yeusikau Pavel BLRMeta, mogilev 37:081:16:0237:08 (31)
  Kundelis Algirdas LTUIgtisa SK, London 37:3558:0437:35 (32)
  Misiūnas Matas LTUMedeina OK, KTU, Kaunas 38:561:19:1038:56 (33)
  Baleišis Šarūnas LTUDevyni OK, Vilnius 38:571:09:5338:57 (34)
  Lychkou Ihar BLRBaklan, Minsk 39:001:00:2339:00 (35)
  Dzedulionis Vaidas LTUTakas OK, Kaunas 39:281:02:5539:28 (36)
  Laukaitis Andrius LTU  39:4458:0139:44 (37)
  Petrevičius Aras LTUApuokas OK, Vilnius 39:511:00:5939:51 (38)
  Pettersson Anton SWETibro OK 40:111:21:4740:11 (39)
  Danilevičius Rytis LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 40:421:12:0340:42 (40)
  Drūlia Mantas LTUMedeina OK, Kaunas 40:4847:3540:48 (41)
  Visockas Matas LTUIgtisa SK, Šiauliai 40:591:19:4540:59 (42)
  Žalimas Andrius LTUJaunystė OK, Klaipėda 42:521:25:5042:52 (43)
  Ramanauskas Linas LTUMedeina OK, Kaunas 43:541:14:1043:54 (44)
  Saldžiūnas Viktoras LTUDevyni OK, Vilnius 44:2859:3244:28 (45)
  Saharchuk Eugeny BLREridan, Polotsk 44:291:27:1044:29 (46)
  Latakurski Aliaksei BLRTurlan, Minsk 45:171:06:1345:17 (47)
  Rasko Siarhei BLRTurlan, Minsk 45:36dsq45:36 (48)
  Šniras Andrius LTUDainava OK, Alytus 46:101:25:5946:10 (49)
  Žiaukas Linas LTUKauno laipiojimo uolomis klubas 46:111:27:2246:11 (50)
  Girčys Egidijus LTUSakas OK, Šiauliai 46:5151:5646:51 (51)
  Shved Aliaksandr BLRTurlan, Minsk 48:191:20:5348:19 (52)
  Zaverach Ilya BLRZstadion OC, Mogilev 49:081:15:1649:08 (53)
  Rogovsky Alex BLRPraleska, Minsk 49:411:11:4849:41 (54)
  Latakurski Ryhor BLRTurlan, Minsk 50:081:32:5050:08 (55)
  Archipovas Justinas LTUĄžuolas OK, Vilnius 50:341:09:0650:34 (56)
  Gaupšas Mantas LTUSakas OK, Šiauliai 54:551:22:1154:55 (57)
  Kuncevich Sergey BLRBelaya Rus, Minsk 56:121:48:4656:12 (58)
  Kniukšta Karolis LTURudamina OK, Vilnius 57:551:40:0257:55 (59)
  Šinkūnas Rimvydas LTURASKK SK, Vilnius 58:061:43:2058:06 (60)
  Žitkus Deividas LTUJalle OK, Kaunas 58:501:28:0158:50 (61)
  Milius Matas LTUPajūris TK 1:01:221:04:111:01:22 (62)
  Janonis Saulius LTUKertus BK, Žiežmariai 1:05:001:37:051:05:00 (63)
  Latakurski Siargei BLRTurlan, Minsk 1:05:061:48:231:05:06 (64)
  Matsukevich Leanid BLRTurlan, Minsk 1:05:351:38:071:05:35 (65)
  Arasimavičius Justas LTULabirintas OK, Vilnius 1:06:521:14:071:06:52 (66)
  Sveikauskas Julius LTUVilnius 1:08:20dsq1:08:20 (67)
  Vorobyov Dmitry BLRKamvol, Grodno  1:39:18dsq
  Temnikov Ilia RUSKaliningrad OK, Kaliningrad  dsqdns
  Shakhmetau Konstantin BLRBaklan, Minsk  1:59:20dns
  Tsitou Dmitri BLRMeta, mogilev  1:04:03dns
  Samsonau Dzianis BLRMeta, mogilev  1:18:10dns
  Petrovas Lukas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius  53:34dns
  Janušis Gediminas LTULabirintas OK, Vilnius  48:39dns
  Mednikovas Justinas LTULabirintas OK, Vilnius  1:35:59dns