WMOC and World Cup round 3
LTU, Kaunas, 2016-09-30

Rezultatai

Grupė M

Trasa 32.0 km 45 KP

Rinktis  Long  Middle  Sprint  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas km/h
1
Malsroos Lauri ESTEstonia 2:09:09 14.9
2
Gritsan Ruslan RUSRussia 2:12:18 14.5
3
Bogar Kryštof CZECzech Republic 2:14:12 14.3
4
Stransky Vojtech CZECzech Republic 2:15:14 14.2
5
Medvedev Grigory RUSRussia 2:15:17 14.2
5
Fuchs Baptiste FRAFrance 2:15:17 14.2
7
Hradil Jiri CZECzech Republic 2:17:26 14
8
Nielsen Folino Rasmus DENDenmark 2:17:58 13.9
9
Maišelis Jonas LTULithuania 2:18:31 13.9
10
Dallavalle Luca ITAItaly 2:18:43 13.9
11
Svoboda Jan CZECzech Republic 2:18:54 13.8
12
Niemi Pekka FINFinland 2:19:58 13.7
13
Blomster Anders FINFinland 2:20:04 13.7
14
Laurila Jussi FINFinland 2:20:11 13.7
15
Brändli Simon SUISwitzerland 2:21:18 13.6
16
Kaskinen Kare FINFinland 2:21:42 13.6
17
Gluhov Valery RUSRussia 2:22:46 13.5
18
Beill Cédric FRAFrance 2:23:13 13.4
19
Schaffner Beat SUISwitzerland 2:23:25 13.4
20
Souvray Clément FRAFrance 2:23:49 13.4
21
Krūmiņš Edgars LATLatvia 2:24:40 13.3
22
Ludvik Vojtech CZECzech Republic 2:24:53 13.3
23
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 2:25:58 13.2
24
Pospisek Marek CZECzech Republic 2:26:33 13.1
25
Breitschädel Tobias AUTAustria 2:26:39 13.1
26
Ferreira Joao PORPortugal 2:28:06 13
27
Waldmann Andreas AUTAustria 2:28:19 13
28
Stryzhak Artem UKRUkraine 2:29:04 12.9
29
Karlsson Mood Linus SWESweden 2:29:51 12.8
30
Jansson Marcus SWESweden 2:30:32 12.8
31
Hallik Margus ESTEstonia 2:31:17 12.7
32
Andrašiūnas Petras LTULithuania 2:31:57 12.6
33
Saarela Samuli FINFinland 2:32:10 12.6
34
Rief Andreas AUTAustria 2:32:50 12.6
35
Bričonoks Edgars LATLatvia 2:33:29 12.5
36
Poopuu Priit ESTEstonia 2:33:53 12.5
37
Haselsberger Kevin AUTAustria 2:34:17 12.5
38
Rossetto Riccardo ITAItaly 2:36:48 12.3
39
Tsvetkov Leonid RUSRussia 2:37:12 12.2
40
Machado Davide PORPortugal 2:37:29 12.2
41
Lindahl Jesper FINFinland 2:37:57 12.2
42
Turra Piero ITAItaly 2:38:53 12.1
43
Roose Riivo ESTEstonia 2:41:35 11.9
44
Juodišius Julius LTULithuania 2:43:45 11.7
45
Veits Toms LATLatvia 2:44:35 11.7
46
Svard Sebastian SWESweden 2:45:30 11.6
47
Karm Marek ESTEstonia 2:46:51 11.5
48
Barreiro Luis PORPortugal 2:47:33 11.5
49
Zetmanis Aivis LATLatvia 2:51:13 11.2
50
Steinthal Thomas DENDenmark 2:52:15 11.2
51
Kogler Bernhard AUTAustria 2:57:41 10.8
52
Huster Mark GERGermany 3:00:44 10.6
53
Frost Erik SWESweden 3:01:00 10.6
54
Rasko Yuriy UKRUkraine 3:05:40 10.3
55
Voiceščuks Uģis LATLatvia 3:06:30 10.3
56
Tóth Zoltan ROURomania 3:06:52 10.3
57
Bergström Filip SWESweden 3:15:13 9.8
58
Béthaz Alberto ITAItaly 3:24:26 9.4
  Sandberg Oskar SWESweden dsq  
  Rēns Eduards LATLatvia dsq  
  Maclassen Johan Andreas DENDenmark dsq  
  Origgi Giaime ITAItaly dsq  
  Dmukauskas Šarūnas LTULithuania dsq  
  Mickus Donatas LTULithuania dsq  

Tarpiniai laikai