WMOC and World Cup round 3
LTU, Kaunas, 2016-09-30

Rezultatai

Grupė M

Trasa 15.4 km 37 KP

Rinktis  Long  Middle  Sprint  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas km/h
1
Malsroos Lauri ESTEstonia 57:53 15.9
2
Fuchs Baptiste FRAFrance 58:42 15.7
3
Niemi Pekka FINFinland 58:48 15.7
4
Medvedev Grigory RUSRussia 1:00:04 15.4
5
Gritsan Ruslan RUSRussia 1:00:13 15.3
6
Pospisek Marek CZECzech Republic 1:00:18 15.3
7
Maišelis Jonas LTULithuania 1:00:45 15.2
8
Hradil Jiri CZECzech Republic 1:00:50 15.2
9
Laurila Jussi FINFinland 1:01:06 15.1
10
Dmukauskas Šarūnas LTULithuania 1:01:29 15
11
Gluhov Valery RUSRussia 1:01:39 15
12
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 1:01:44 14.9
13
Beill Cédric FRAFrance 1:01:55 14.9
14
Sandberg Oskar SWESweden 1:02:08 14.8
15
Dallavalle Luca ITAItaly 1:02:13 14.8
16
Haselsberger Kevin AUTAustria 1:02:48 14.7
17
Breitschädel Tobias AUTAustria 1:03:12 14.6
18
Ludvik Vojtech CZECzech Republic 1:03:29 14.5
18
Bogar Kryštof CZECzech Republic 1:03:29 14.5
20
Kaskinen Kare FINFinland 1:03:36 14.5
21
Brändli Simon SUISwitzerland 1:03:50 14.5
22
Schaffner Beat SUISwitzerland 1:04:02 14.4
23
Stransky Vojtech CZECzech Republic 1:04:28 14.3
24
Poopuu Priit ESTEstonia 1:04:29 14.3
25
Origgi Giaime ITAItaly 1:04:37 14.3
26
Karlsson Mood Linus SWESweden 1:04:44 14.3
27
Svard Sebastian SWESweden 1:04:51 14.2
28
Rossetto Riccardo ITAItaly 1:05:39 14.1
29
Bričonoks Edgars LATLatvia 1:05:47 14
30
Jansson Marcus SWESweden 1:06:19 13.9
31
Hallik Margus ESTEstonia 1:06:33 13.9
32
Saarela Samuli FINFinland 1:06:57 13.8
33
Waldmann Andreas AUTAustria 1:08:00 13.6
34
Souvray Clément FRAFrance 1:08:36 13.4
35
Breitschädel Felix AUTAustria 1:09:21 13.3
36
Tsvetkov Leonid RUSRussia 1:09:28 13.3
37
Platakis Audrius LTULithuania 1:09:41 13.2
38
Voiceščuks Uģis LATLatvia 1:09:45 13.2
39
Mickus Donatas LTULithuania 1:09:53 13.2
40
Steinthal Thomas DENDenmark 1:10:21 13.1
41
Veits Toms LATLatvia 1:11:32 12.9
42
Roose Riivo ESTEstonia 1:11:53 12.8
43
Bergström Filip SWESweden 1:12:32 12.7
44
Lindahl Jesper FINFinland 1:12:35 12.7
45
Karm Marek ESTEstonia 1:12:36 12.7
46
Turra Piero ITAItaly 1:13:28 12.6
47
Zetmanis Aivis LATLatvia 1:13:50 12.5
48
Ferreira Joao PORPortugal 1:14:48 12.3
49
Stryzhak Artem UKRUkraine 1:14:54 12.3
50
Rēns Eduards LATLatvia 1:16:07 12.1
51
Kogler Bernhard AUTAustria 1:16:51 12
52
Maclassen Johan Andreas DENDenmark 1:17:44 11.9
53
Huster Mark GERGermany 1:18:21 11.8
54
Frost Erik SWESweden 1:20:54 11.4
55
Tóth Zoltan ROURomania 1:23:30 11
56
Béthaz Alberto ITAItaly 1:42:55 9
  Svoboda Jan CZECzech Republic dsq  
  Krūmiņš Edgars LATLatvia dsq  
  Nielsen Folino Rasmus DENDenmark dsq  
  Barreiro Luis PORPortugal dsq  
  Machado Davide PORPortugal dsq  
  Blomster Anders FINFinland dsq  
  Rasko Yuriy UKRUkraine dsq  
  Andrašiūnas Petras LTULithuania dsq  
  Rief Andreas AUTAustria dsq  

Tarpiniai laikai